Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

Nie widziałam żyta w Ciechocinku, a i kapusty nie było. Wiatropylnie to chyba tylko ciąże urojone, szczególnie po menopauzie. Dobrze, że ja młoda jak ta jagoda, a Ciechocinek zrobił ze mnie gwiazdę turnusu, oraz wyleczył z kompleksów, ktorych tak naprawdę nie mam :szydera: A to wszystko przez średnią wieku w tym kurorcie :szydera: No czułam się jak smarkula :szydera: Zeby nie być gołosłowną......... W drodze na Festiwal Romów ;) 

rom.jpg

rom1.jpg

Miło Cię poznać, Przecudna Istoto...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LACH napisał:

Hu! Myślałem, że Cìę zajeździli na oklep!!! :hura::szydera::hura:

Szkoda ,ze czerwonych mordek nie ma ,dałabym ci chętnie-znasz bajke o wężu?Noooo,to suń w odległości uprzejmie proszę.

Żałosnie niski poziom tego czegoś ,bo dowcip to nie jest.Tak kolego LACH to mów sobie do swojej kobiety.

 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Szkoda ,ze czerwonych mordek nie ma ,dałabym ci chętnie-znasz bajke o wężu?Noooo,to suń w odległości uprzejmie proszę.

Żałosnie niski poziom tego czegoś ,bo dowcip to nie jest.Tak kolego LACH to mów sobie do swojej kobiety.

 

PRZEPRASZAM, WIĘCEJ TO SIĘ NIE POWTÓRZY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, violka napisał:

Prawdziwa gwiazda :oklaski: a kiecka jest zajefajna :oklaski:

:dKiecka to jest zwykła, a raczej jest to bluzka i spodnica, ale......na okoliczność uczestnictwa we wspomnianym festiwalu przyodziałam na to  spodniczkę i chustkę do tańca brzucha :d i tak mi się jakoś skomponowało :d. Nawet kwiat we włosach z tyłu był, kremowy storczyk, a jakże, co to nabyłam  drogą kupna na Flohmarku w Monachium w ubiegłym roku , jako dodatek do glinianego wazonu i ktory cały rok woziłam w bagazniku :d . No co jak co, ale fantazji to mi nie brakowało nigdy i dalej nie brakuje :d Byłam też w Ciechocinku na konkursie tenorów, ale krynoliny nie zakładałam :d 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

:dKiecka to jest zwykła, a raczej jest to bluzka i spodnica, ale......na okoliczność uczestnictwa we wspomnianym festiwalu przyodziałam na to  spodniczkę i chustkę do tańca brzucha :d i tak mi się jakoś skomponowało :d. Nawet kwiat we włosach z tyłu był, kremowy storczyk, a jakże, co to nabyłam  drogą kupna na Flohmarku w Monachium w ubiegłym roku , jako dodatek do glinianego wazonu i ktory cały rok woziłam w bagazniku :d . No co jak co, ale fantazji to mi nie brakowało nigdy i dalej nie brakuje :d Byłam też w Ciechocinku na konkursie tenorów, ale krynoliny nie zakładałam :d 

Wyszło super :d

Domyśliłam się , że masz chustę , bo mam podobną , ale moja jest czarna i krótsza . :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

jeden z lepszych kawalkow w oryginale  tej kapeli..najzajebis..j na glosno oczywiscie w aucie albo na dorym sprzecie...na rower..no mozna ogluchnac:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...