Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie dzielę w niedzielę czyli jednoczę lub o! łączę.
Łączę się z Wami w radosnym spędzaniu niedzieli w pracy.
Tym, co na urlopie niech dzielą się niedzielą z bliskimi i się radują dobrym zdrowiem!!!
Dzień dobry Wszystkim Radosnym Słoneczkom!
:hura::hura::hura:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecie kawe parze wiec jakby co zostawie dla spioszkow w termosie ja swoja juz siorbie..

glowa mnie napier...la niech sie ta parowa skonczy bo nie da sie NIE DA SIE!

lykne sobie procha....tylko jakiegos banana musze przegryzc bo zemdli

1140438296_images(2).jpg.ec9eacccb2d0463473394f88b3d41ed8.jpgkto  czuje ten klimat?? ten talerzk niekoniecznie ale ta pluuuuujka to jest to

no to ja sie nastawiam na podroz a wam kochani milej pogodniej niedzilei zycze

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, LACH napisał:

I krokiecika! :szydera:

Krokiecika wrzuć na ruszt , ale ten rosołek odpuść sobie ....przecież on już wystygnięty ...widać jak tłuszcz się "zbija " ....Niech Ci Lucy świeżego , prosto z garnka w którym lekuchno bulgocze poleje ....Zimny rosół jest paskudny .....bleeeee....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w niedzielny poranek.:cześć3:

Wiem, że w niedzielę jest rosołek ale, żeby tak z samego rana

rosołkami częstować?

A gdzie  jest  kawa ja się pytam?, tradycje się zmieniły czy jak? haaa.

Miłego i fajnego dnia życzę z kawą czy bez  kawy.

 

:święty:

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłe :cześć2:gadułki i gadulca:haha:

Nogi mnie bolą, ale na szczęście nimi nie pracuję. Ale cóż zrobić, jak lubię tańczyć. :kawa2: i o 7 lekkie śniadanko czas zrobić. Dziadek dużo nie je, ja również. Raz, że jest gorąco,a dwa, że może przesyt różnorodnego jedzenia tutaj sprawił, że wszystko mi już wychodzi...no, wiecie, gdzie.

Odpoczywajcie, i te Marie i Jolanty na urlopie w kraju, i my w pracy. Miłego, pogodnego dnia Opiekunkowo:dobrze::cześć:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Tradycyjnie ...jak przystało na prawdziwą urlopowiczkę w moim wydaniu ....wstaję bladym świtem . Tak już mam . Wieczorem , wczesnym wypijam herbatkę z melisy ....później ziołowy w postaci tabletki usypiacz ....i ...padam jak kawka nawet nie wiem kiedy ...nieraz tylko czuję jak odpływam ....Za to rano ledwie świta już jestem na nogach ...Jedyna pociecha to jest to , że już tak często nie wybudzam się w środku nocy i nie turlam się po łóżku ....Popieprzone to wszystko ...jakieś ....

Dzień mam nie do końca zaplanowany , tylko tak ździebko ...Podpakować muszę moją " lotną " walizeczkę ....zapakować trochę ciuchów ...Jutro , przed samym wyjazdem z moim pierworodnym i najukochańszymi młodymi wyciągnę z lodówki i zapakuję zafoliowane " swojskie wyroby " ....i nikt mi nie wmówi , że gdzieś indziej są takie pyszne jak w łódzkim .....tralalala....Będzie tego ....no dobra ....więcej kilogramów niż moich ciuchów .....ale już część moich ubrań poszłoooo...w paczce .Resztę oczywiście dokupi się na wyspach ....ale tylko same potrzebne ...niezbędne rzeczy bez których obejść nie będę się mogła ...i w szafach będą se wisieć , bo założyć na siebie  pewnie nie będzie nawet kiedy ....Co tam ...sie zobaczy ...sie kupi ...i niech zazdraszczają , że mam :haha:

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę...patrzę...i oczętom cudnym swoim nie wierzę...:haha: Gwarno tu, w niedzielny poranek, jak na Piotrkowskiej, albo na molo w Sopocie...ewentualnie, jak na placu przykościelnym przed mszą...albo po mszy...:szydera: Przyłączam się i ja....38968747_dziedobryniedzielamysz.gif.87332f6bb50ea91d9c82edcb5c3c6068.gif...teraz poczytam, w ramach relaksu, wczorajsze klepanka, posiorbię napój ulubiony i poczekam, co pięknego dzień przyniesie...:oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Krokiecika wrzuć na ruszt , ale ten rosołek odpuść sobie ....przecież on już wystygnięty ...widać jak tłuszcz się "zbija " ....Niech Ci Lucy świeżego , prosto z garnka w którym lekuchno bulgocze poleje ....Zimny rosół jest paskudny .....bleeeee....:haha:

Do mikrofali sobie wstawi...Lucy na wolnym dzisiaj

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...