Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

przywitanie było cudowne ze strony Kasieńki i jej rodzinki:love: oraz @Maria JolantaKasieńka przesympatyczna:cmok:Prosiłam żeby jutro rano na sniadanko ugotowała dla mnie jajeczka :hura:                                                                          Na tym zakańczam mój bardzo pracowity dzień:p       i życzę wszystkim dobrej Nocy a @Maria Jolantaszczęsliwej podróży do domciu :cmok:     

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie. :oklaski:

Czekam na busik i cieszę się pięknem tej godziny. Jest fajnie rześko. Jest ślicznie. 

no powietrze swiezutki 

zaproponowalabym ci kawe..ale sikac bedziesz w drodze...

kkasienka walowke zrobila?

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A dziękuję, wolałam sama sobie zrobić. :haha:

czemu...zapakowalaby kanapke z trawa albo rownie cos zaskakujacego:haha:

a serio...to zycze szerokosci i spokojnej podrozy...wiem ze na krociutko do domu jedziesz wspominlas ze jakos tak....no oczywiscie na nowym zleceniu...niech ci sie wiedzie dobrze

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...juz wracam na swoje normalne tory

milo witam forumkowo z sobotni poranek ...

kawe zroblam teraz zaczekupje ...kto sie zjawi..niech sie czestuje 

napoju bogow pod dostatkiem

mariolancie nie proponuje bo bedzie przystojnego kierowce co i rusz o postoj prosic...no chyba ze pampa ubrala:haha:1402561275_images(1).jpg.5aac0a5bb6ad500c891142da7be59b09.jpgponiewaz sobota to kawa na bogato a kto zabroni?images.jpg.cc327cb5dbceea0910da4d4b95649b9c.jpgdla zdesperowanych mam wersie maksi1c724f26906024fea746cccf6b210f9c_th2.gif.02057889e7622ffce21c9653672374e4.gifa w chwilach przerwy miedzy kuchnia odkurzaczem i pdp niech wesolo sie dzieje...nalezy sie nam:oklaski:

 

mleduje  32 stopnie na lusie...sloneczko juz sie ze mna przywitalo...kolejny upalny dzien

ale kalendarz milo mnie zaskoczyl...czekaja mnie jeszcze 3 wolne srody,...10 dni ze zmienniczka, goscie z danii i odjazd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...