Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A z dziecka, któremu Mamusia kazała nosić czapusie z gryzącej owczej wełny? :smutek: To dopiero trauma...na całe życie zostaje...:szydera:

Jak ja nienawidziłam czapki wszelakie, tylko wychodziłam z domu i czapusia do kieszeni wędrowała :haha:.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A z dziecka, któremu Mamusia kazała nosić czapusie z gryzącej owczej wełny? :smutek: To dopiero trauma...na całe życie zostaje...:szydera:

Rozumie Cię miałam w dzieciństwie sukienkę z wełny mama tak mi ją zachwalała a ja na sam widok tej sukienki zaczynałam się po całym ciele drapać:smutek:.Na domiar złego kiedyś wystrojona w tą sukienkę jadłam winogrona a sok kapał mi do rękawów pamiętam jak dziś siedziałam ,jadłam i płakałam i po tym wydarzeniu mama odpuściła ale trauma pozostała :haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, INEZ napisał:

Rozumie Cię miałam w dzieciństwie sukienkę z wełny mama tak mi ją zachwalała a ja na sam widok tej sukienki zaczynałam się po całym ciele drapać:smutek:.Na domiar złego kiedyś wystrojona w tą sukienkę jadłam winogrona a sok kapał mi do rękawów pamiętam jak dziś siedziałam ,jadłam i płakałam i po tym wydarzeniu mama odpuściła ale trauma pozostała :haha:

Biedne dziecko :cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, violka napisał:

Zgadzam się z Tobą ale dodam jeszcze  coś siebie . Od przyjaciółki oczekuję , żeby rozmawiała ze mną otwarcie i powiedziała mi wprost jeżeli popełniam jakieś gafy . Jesteśmy dorosłymi ludzmi i nie obrażajmy się gdy  ktoś zwróci nam uwagę .Jeżeli uważamy , że dostała się nam niesłusznie , to mamy prawo polemizować i wyjaśnić sprawę do końca . 

To , że coś nam się  nie podoba w jakiejś wypowiedzi  i mówimy o tym wprost , to nie jest krytyka a tym bardziej zazdrość . 

Ja nie myślę o zazdrości,bo czegoś takiego we mnie nie ma.Nie krytykuję,tylko wyrażam swoją opinię.Nie udzielam rad,bo sama popełniam błędy.:cześć2:

przyjaciel to.jpg

Edytowane przez Helena2311
  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Helena2311 napisał:

 

przyjaciel to.jpg

Kiedy Twoje przyjaciółki sprzeczają się w jakimś temacie , to obie klepiesz po ramieniu , czy stajesz po jednej stronie w tym sporze ? A jeżeli uważasz , że jedna ma rację a druga nie , czy to oznacza , że jej nie lubisz i chcesz jej zaszkodzić ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Wpadł nam do pokoju ptaszek. Złapałam ale zachciało mi się mu zdjęcie pstryknąć ale zaraza zwiał. Latał po chałupie, przysiadł na regale i się..... Dopadłam go po raz drugi i od razu wypuściłam. Srajdka tego. :haha:

ja jak złapię ptaszka to z ręki nie wypuszczam:szydera:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, violka napisał:

Kiedy Twoje przyjaciółki sprzeczają się w jakimś temacie , to obie klepiesz po ramieniu , czy stajesz po jednej stronie w tym sporze ? A jeżeli uważasz , że jedna ma rację a druga nie , czy to oznacza , że jej nie lubisz i chcesz jej zaszkodzić ? 

Nie cierpię klepania po ramieniu.Jeśli moje przyjaciółki mają wymianę zdań,wymianę poglądów,to sobie słucham.Jestem dobrym słuchaczem!Lubię ludzi,którzy mają swoje własne zdanie.Ja również mam swoje zdanie,swoje poglądy.Ale jeśli się mylę,to nie mówię,że będę uparcie bronić swego zdania.Należy mnie jednak przekonać.I Broń Boże nie krzyczeć na mnie.Spokojnie,na luzie.Tak szybko nie skreślam ludzi.Są jednak tacy,którym już nigdy nie pomogę,bo zapracowali sobie na to.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...