Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Leeeenia mam.

Powinnam się pakować ale spakuję się wieczorem. Za to teraz sobie legnę, włączę jakiś film i oddam się błogiemu nicnierobieniu. Pauzę mam. :hura:

lepiej się już spakuj bo zielona noc ciebie zastanie :hura:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Pracowity dzionek za mną...:haha: Najpierw sobie poleżałam, tfu...poklepałam..:haha: Potem uczyniłam jogurtowca z jagodami, wyniosłam dżemy, soki i nalewki do piwnicy, oczekuję na kuriera, w trakcie oczekiwania szykuję żurek....:oklaski: A potem....luuuuuuuzik.....:oklaski: I znowu sobie poleżę....:oklaski: I gwoli ścisłości...pranie leży, kurz leży, gary leżą, a prasowanie czeka....:szydera: Zajebiaszczy czwartek...:oklaski:

Czyli nic nowego u Ciebie a tylko coraz wcześniej te pracowite dzionki kończysz :oklaski::haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jestem po rozmowie tel ze znajomą opiekunką i jestem trochę zaniepokojona O.o Ona wróciła w poniedziałek z pracy a juz we wtorek wylądowała w szpitalu . Pracuje przez firmę tak jakby polsko niemiecką i ma ubezpieczenie niemieckie . Nie dostała karty do ręki , ponieważ nie dostarczyła im zdjęcia . Od wtorki dzwoni do firmy z prośbą , żeby podali jej nr ubezpieczenia , najpierw ciągle obiecywali , że zaraz przyślą a dzisiaj nie odbierają już telefonu . >:(

Macie jakiś pomysł gdzie można zadzwonić i sprawdzić czy faktycznie jest ubezpieczona ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, violka napisał:

Właśnie jestem po rozmowie tel ze znajomą opiekunką i jestem trochę zaniepokojona O.o Ona wróciła w poniedziałek z pracy a juz we wtorek wylądowała w szpitalu . Pracuje przez firmę tak jakby polsko niemiecką i ma ubezpieczenie niemieckie . Nie dostała karty do ręki , ponieważ nie dostarczyła im zdjęcia . Od wtorki dzwoni do firmy z prośbą , żeby podali jej nr ubezpieczenia , najpierw ciągle obiecywali , że zaraz przyślą a dzisiaj nie odbierają już telefonu . >:(

Macie jakiś pomysł gdzie można zadzwonić i sprawdzić czy faktycznie jest ubezpieczona ? 

Muszę zacytować sama siebie . Firma o której pisałam , to jest agencja....  D...... P....... ...z Gdańska ( nazwa miasta z nazwie firmy ) Poczytałam teraz opinie i jestem niestety przekonana , że moja znajoma nie ma ubezpieczenia >:( Jeżeli okaże się to prawdą , to nie omieszkam Was o tym poinformować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Je jechałam z innej firmy.o krótkiej i efektownej nazwie. 

Może zadzwonić na niemiecką informację ? Albo podpytać inne osoby wyjeżdżające z tą firmą ? Na Fb chyba najlepiej. Jak dasz więcej info na Pw to podpytam. A na dziś niech mąż albo dziecko ją dopiszą do ubezpieczenia.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Je jechałam z innej firmy.o krótkiej i efektownej nazwie. 

Może zadzwonić na niemiecką informację ? Albo podpytać inne osoby wyjeżdżające z tą firmą ? Na Fb chyba najlepiej. Jak dasz więcej info na Pw to podpytam. A na dziś niech mąż albo dziecko ją dopiszą do ubezpieczenia.

Powiedziałam jej , żeby zadzwoniła szybko do syna , bo może ja dopisać do ubezpieczenia , ale wiem , ze pierwsze pytanie jakie zadają to będzie .......  czy jest jest ona gdzieś jeszcze ubezpieczona , bo jeżeli tak , to jej nie dopiszą . I co chłopak ma na to odpowiedzieć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Właśnie jestem po rozmowie tel ze znajomą opiekunką i jestem trochę zaniepokojona O.o Ona wróciła w poniedziałek z pracy a juz we wtorek wylądowała w szpitalu . Pracuje przez firmę tak jakby polsko niemiecką i ma ubezpieczenie niemieckie . Nie dostała karty do ręki , ponieważ nie dostarczyła im zdjęcia . Od wtorki dzwoni do firmy z prośbą , żeby podali jej nr ubezpieczenia , najpierw ciągle obiecywali , że zaraz przyślą a dzisiaj nie odbierają już telefonu . >:(

Macie jakiś pomysł gdzie można zadzwonić i sprawdzić czy faktycznie jest ubezpieczona ? 

A w Polsce już się z ubezpieczenia wyrejestrowała ?Ja jak jeżdziłam na niemieckich warunkach to byłam ubezpieczona zawsze a zanim wyrobili mi kartę przysłali na meila w jakiej kasie jestem ubezpieczona bo wiadomo wyrobienie karty też trochę trwa .Chyba firma coś kręci O.o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Je jechałam z innej firmy.o krótkiej i efektownej nazwie. 

Może zadzwonić na niemiecką informację ? Albo podpytać inne osoby wyjeżdżające z tą firmą ? Na Fb chyba najlepiej. Jak dasz więcej info na Pw to podpytam. A na dziś niech mąż albo dziecko ją dopiszą do ubezpieczenia.

Niektóre firmy deklarują,że jest się ubezpieczonym i na czas urlopu ale nie jest to ta efektowna :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, violka napisał:

Muszę zacytować sama siebie . Firma o której pisałam , to jest agencja....  D...... P....... ...z Gdańska ( nazwa miasta z nazwie firmy ) Poczytałam teraz opinie i jestem niestety przekonana , że moja znajoma nie ma ubezpieczenia >:( Jeżeli okaże się to prawdą , to nie omieszkam Was o tym poinformować .

Ona nic nie ma jeżeli pojechała z tej firmy >:( jak to Twoja znajoma to dlaczego ją nie ostrzegłaś przecież to agencja najgorsza z najgorszych na forum same negatywy :(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...