Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

W filiżankach jest najnowszy produkt Kasieńki z liści, kalarepy, patyczków, jabłek i czegoś tam jeszcze...:szydera: @Maria Jolanta poczęstowała najpierw nas, a jak my sie nie potrujemy, to poczęstuje później rodzinę...:haha:

a to @ jedna z tej @Maria Jolanta:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Mam dylemat,nie wiem co robić_muszę odwalić prasowanie ale mi się nie chce :( .Mam ochotę posiedzieć z Wami na kawie.I co mam wybrać,doradźcie.W razie co będę miała na kogo zwalić winę:haha:

Dobrze Ci radzę : odwal to prasowanko (na sam pierw) :d

P.s. Do Ciebie teraz należy jak zinterpretujesz słowo odwal :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Jest tylko jedna opcja...:oklaski: Zastosuj zasadę...leniuszek.jpg.aec92247b9f31d49db91dcb1bfb34828.jpg...to i prasowanie niech też poleży...:szydera: I już jest pięknie...:oklaski:

Dzięki:cmok: jak to dobrze,że zawsze znajdzie się tu ktoś,kto umie mądrze człowiekowi doradzić:haha::szydera:.Zrobię jak mówisz,niech leży :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

Jak leży to dużo miejsca zajmuje... :haha: niech lepiej stoi :haha:

Nie da rady :) zapomniałam do prania viagry dodać:haha:czy jak to się tam nazywa,to usztywniające:szydera:

Edytowane przez Joy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Joy napisał:

Nie da rady :) zapomniałam do prania viagry dodać:haha:czy jak to się tam nazywa,to usztywniające:szydera:

A tam będziesz się viagrą wspomagać.. :haha:sztywność rzecz nabyta... przychodzi wraz z ochotą...  :haha:Postaw to ochota może przyjdzie... komuś :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Helena2311 napisał:

Witam.Przedostatni czwartek w Niemcowni.Ukochany czwartuś.Podopieczna w przedszkolu.Dobrego i spokojnego dnia.Słońca mam w nadmiarze,to go nie chcę.Ja z tych co lubię umiar...no,może...nie we wszystkim.:cześć2:

cytaty CZWARTEK.jpg

I tak trzymać, tfu...olewać...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowity dzionek za mną...:haha: Najpierw sobie poleżałam, tfu...poklepałam..:haha: Potem uczyniłam jogurtowca z jagodami, wyniosłam dżemy, soki i nalewki do piwnicy, oczekuję na kuriera, w trakcie oczekiwania szykuję żurek....:oklaski: A potem....luuuuuuuzik.....:oklaski: I znowu sobie poleżę....:oklaski: I gwoli ścisłości...pranie leży, kurz leży, gary leżą, a prasowanie czeka....:szydera: Zajebiaszczy czwartek...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanowne grono, wylegując się do kwadratu . Tutaj nie mam dużo pracy przy Pdp, ani porządkowej, więc dużo jeżdżę rowerem. Wczoraj zaliczyłam słupek, rozpędzona, bo przestraszyłam się , że „łepki” wyjeżdżające z bocznej stukną we mnie. Skończyło się na urazach : trochę odrapany okularami nos, limo na czole z siniakiem, który zszedł mi pod brewkę, no i dzisiaj czuję obolałe mięśnie ręki i karku. Koło  przednie roweru też ociera o hamulec i wymaga to naprawy ( wiem już gdzie ). Takie to moje nowości , ale i tak idę dzisiaj do umówionego fryzjera i jutro wybieram się do Afryki ?‍❤️‍?. Uważajcie na siebie , a życzę Wam dobrego dzionka

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Margaritka napisał:

Witam szanowne grono, wylegując się do kwadratu . Tutaj nie mam dużo pracy przy Pdp, ani porządkowej, więc dużo jeżdżę rowerem. Wczoraj zaliczyłam słupek, rozpędzona, bo przestraszyłam się , że „łepki” wyjeżdżające z bocznej stukną we mnie. Skończyło się na urazach : trochę odrapany okularami nos, limo na czole z siniakiem, który zszedł mi pod brewkę, no i dzisiaj czuję obolałe mięśnie ręki i karku. Koło  przednie roweru też ociera o hamulec i wymaga to naprawy ( wiem już gdzie ). Takie to moje nowości , ale i tak idę dzisiaj do umówionego fryzjera i jutro wybieram się do Afryki ?‍❤️‍?. Uważajcie na siebie , a życzę Wam dobrego dzionka

No...jak do Afryki się wybierasz, to będzie gorrrrrąco...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Ja też wątpię...:haha: @erika przyjedzie i nie będziesz miała chwili wolnej na spanie i dzierganie, tylko na klepanie...:szydera:

spać to chyba będe ale nie za długo ,bo ja skowronek :pDziergałam kiedyś ale już mi się nie chce.                                A teraz dzień dobry wszystkim:love:.Busik już potwierdzony a więc jutro wyjazd rano 7 do 7:30.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...