Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Nie chce ktoś czasem Słoneczka pożyczyć ,tak na dwa dni !? To niech bierze ,za darmo ! Noc przekichana ,duszna , dopiero nad ranem usnęłam ,jak się trochę ochłodziło .Do doopy z takim spaniem ... może kubas kawy da radę mnie do pionu postawić .

Mimo złośliwości natury , miłego dnia Milusińscy i oby do przodu .:całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Nie chce ktoś czasem Słoneczka pożyczyć ,tak na dwa dni !? To niech bierze ,za darmo ! Noc przekichana ,duszna , dopiero nad ranem usnęłam ,jak się trochę ochłodziło .Do doopy z takim spaniem ... może kubas kawy da radę mnie do pionu postawić .

Mimo złośliwości natury , miłego dnia Milusińscy i oby do przodu .:całus:

tu tez duchota, z rana jako tako ale potem...na plusie wczoraj bylo 41st....ja sie gotuje, babka sie gotuje a dziadek ucieszony..lubi cieplo...dobrze ze klimatyzacje mamy bo nie daloby sie wytrzymac..

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dzisiaj bardzo intensywny dzień.

Trzeba zacząć się pakować, zrobić to co odkładałam na zaśkę.

Nie zdążę skończyć sweterka. :smutek:Chyba że dopadnie mnie gorączka przedwyjazdowa i spanie będę miała z głowy. Ale myślę że wątpię. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Nie chce ktoś czasem Słoneczka pożyczyć ,tak na dwa dni !? To niech bierze ,za darmo ! Noc przekichana ,duszna , dopiero nad ranem usnęłam ,jak się trochę ochłodziło .Do doopy z takim spaniem ... może kubas kawy da radę mnie do pionu postawić .

Mimo złośliwości natury , miłego dnia Milusińscy i oby do przodu .:całus:

Nie jęcz, nie płakaj....zimą będziesz tęsknić...:haha:78505143_latonudy.jpg.f1bf47670501fe3b8e56da09df2e9b2d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Kurczę, dzisiaj bardzo intensywny dzień.

Trzeba zacząć się pakować, zrobić to co odkładałam na zaśkę.

Nie zdążę skończyć sweterka. :smutek:Chyba że dopadnie mnie gorączka przedwyjazdowa i spanie będę miała z głowy. Ale myślę że wątpię. :haha:

Ja też wątpię...:haha: @erika przyjedzie i nie będziesz miała chwili wolnej na spanie i dzierganie, tylko na klepanie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .......

Spałam jak zabita , tylko raz wybudziłam się i zerknęłam na zegarek , czy nie pora wstawać .......ale nieee...było po 1-ej ...Usnęłam z powrotem i spałam do 7-ej ....znaczy 2 kubki melisowej herbatki pod wieczór i tabletka nasenna działają ....dobrze jest ! .....Dziś dzień taki trochę na wariackich papierach ...ciutkę bieganiny będę miała , ale dam radę....Może nawet dam radę odpocząć ....troszeczkę ....jak mnie zadyszka złapie ?:haha:

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Cytuj

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Dzisiaj Dzień Czerwonego Kapturka ....więc idę do swej babci ,bo czeka ...a wygląda jakby połknęła wilka, myśliwego i całą ich rodzinę ....chyba trafiłam do innej bajki .:haha:. Ach,życie to nie je bajka.:szydera:

No jasne , że nie jebajka ...życie to jebitwa ....Ojejkuu...jakoś mi się tak razem napisało :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Rano zastałam gotujące się w garnkach UFO. W jednym jakieś zielsko z ogrodu, liście i gałązki. W drugim kalarepa z czymś i jabłkiem. Nie wywalam, dzisiaj wpadnie rodzinka to pokażę. Może uda się wyłączać kuchenkę na noc....

 

Wystarczy odpowiedni bezpiecznik wyłączyć...miałam tak na moim pierwszym zleceniu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:Miłego dzionka i buziaki :cmok: to tak na szybkiego :haha: Wczoraj zaczynałam od poczytania co się w międzyczasie tu urodziło, a jak chciałam się włączyć w dyskusje to mi się odzywał telefon i musiałam wchodzić na gorącą linię :telefon: Ani się przywitać, ani się pożegnać :| Dobrze choć, że telefoniczna gadka - szmatka w piciu kawy i :papieros:nie przeszkadza   :haha:Jeszcze raz buziaczki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzięki :) A co to Kasieńka przerzuciła się z gotowania jajek na pieczenie ciasteczek? :szydera:

W filiżankach jest najnowszy produkt Kasieńki z liści, kalarepy, patyczków, jabłek i czegoś tam jeszcze...:szydera: @Maria Jolanta poczęstowała najpierw nas, a jak my sie nie potrujemy, to poczęstuje później rodzinę...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Mam dylemat,nie wiem co robić_muszę odwalić prasowanie ale mi się nie chce :( .Mam ochotę posiedzieć z Wami na kawie.I co mam wybrać,doradźcie.W razie co będę miała na kogo zwalić winę:haha:

Jest tylko jedna opcja...:oklaski: Zastosuj zasadę...leniuszek.jpg.aec92247b9f31d49db91dcb1bfb34828.jpg...to i prasowanie niech też poleży...:szydera: I już jest pięknie...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...