Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Nie oglądaj się za siebie. To już było. Patrz na to co przed Tobą i nie bój się. Wszystko mija, nawet to co złe...

Na szczęście zawsze jest czas na zmiany. Miejsca, pracy, podejścia do życia...

Tu by się przydało trochę podejścia do życia @Blondi

:cmok::oklaski::hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Basiuniu ....tutaj urocze dzień dobry dla Ciebie i @Iskierka...bo coś se znowu poklikałam i nie umiem wejść w messengera ...Ktoś mądrzejszy z rodziny mojej będzie mi musiał znów odklikać ....znaczy naprawić ;)

@Baśka powtarzajaca sie pewnie musisz zaktualizowac:donos:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Basiuniu ....tutaj urocze dzień dobry dla Ciebie i @Iskierka...bo coś se znowu poklikałam i nie umiem wejść w messengera ...Ktoś mądrzejszy z rodziny mojej będzie mi musiał znów odklikać ....znaczy naprawić ;)

Basiu  pewnie musisz zaktualizowac:donos:

Edytowane przez Iskierka
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Z ostatnim zdaniem nie do końca się zgadzam...Nie każdy ma taki charakter...taki sposób bycia...Każdy musi znaleźć swój sposób na życie. @Blondi odnalazła swoje miejsce, ale nie każdy musi je powielać...

:tak: dobrze jest,że każdy czego innego szuka i czego innego chce,,,,:oklaski: tylko chciec ,,chciec  i dążyc do celu.:hura:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Żeby nie być gołosłowną zrobiłam zdjątko stawu i padającego deszczu. Nie oddaje rzeczywistego obrazu opadów,  ale pokazuje jak wysoko podniósł się poziom wody...ze 30 cm...zaraz trzeba będzie odpompować część wody...617782038_2018-07-1808_38_06.jpg.84d2ca791d4cb09bef64b77b564f8954.jpgbo rybki zaczną po całym ogrodzie pływać...:haha:

Piękny ,,mam też małe oczko wodne z rybkami w ogrodzie ,,jakie by nie było to jest śliczne,,:oklaski: 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd, najgorsze co może być, to porównywanie.

Miałaś fajne miejsce pracy i takiego NIGDY już mieć nie będziesz.

Każde kolejne będzie INNE i od Ciebie, Twojego nastawienia zależy, czy będziesz się tam dobrze czuć, czy źle.

Nie mam na myśli teraz takich miejsc, jak miałaś niedawno, wykańczające psychicznie, ale w miarę normalne.

Jeśli ciągle będziesz porównywać z tym dobrym miejscem, to WSZĘDZIE będzie Ci źle.

 

 

Edytowane przez Basiaim
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplutko w ten zimny i bury dzień . 

Nerwa mam takiego , że zaraz wyjdę z siebie >:( Nadal nie mam mojej pięknej szafeczki . Już pogodziłam się z faktem , że raczej przed wyjazdem nie zdążę jej odrestaurować , ale teraz mam  poważne obawy , czy zobaczę ją na oczy . Kurier albo nie odbiera ode mnie telefonu , albo zbywa krótką rozmową , że za parę godzin na pewno się zjawi  O.o Ponoć leży już u niego na magazynie , tylko ciągle jakoś nie ma mnie po trasie . Zaraz przemierzę mój samochód i jak dam radę ją wcisnąć , to pofatyguję się te 30 km i ją odbiorę ( o ile będę miała co odebrać ) :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

@Teresadd co jakiś czas ktoś rezygnuje z tej pracy i zaczynają ją kolejne osoby. Zmiany w życiu nie są złe. Niedawno koleżanka została listonoszką. Gdybym sama miała dość to poszukałabym jakiejkolwiek pracy w kraju. 

Zapewniam Cię ,że nie jest to takie proste bo w Polsce o ile już znajdziesz odpowiednią pracę to za śmiesznie małe pieniądze w porównaniu do tych,które w De zarabiamy a człowiek bardzo szybko przyzwyczaja się do dobrego i potem bardzo ciężko z tego zrezygnować no i na tych naszych zarobkach nie czarujmy się korzystają również nasze rodziny a czasami i znajomi po prostu co tu kryć stać nas na pewne wydatki na ,które nie byłoby nas nigdy  stać  pracując w Polsce.:smutek:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...