Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, INEZ napisał:

Dzisiaj właściwie jestem już po pracy :sorry::haha:.Śniadanko zjedzone ,owoce na drugie śniadanko zjedzone ,babcia umyta ,wyczesana i ubrana .Zupa się gotuje :haha:a my siedzimy na tarasie potem zjemy obiadek i moja zasłużona przerwa 3 godzinki a potem może spacerek albo tylko siedzenie na tarasie bo jest bardzo gorąco następnie kolacja i spano ;)

Może trochę nie w temacie to będzie ale chciałabym napisać,że tu gdzie obecnie jestem to rodzina uważa,że:

Nie jestem odpowiednią osobą do pielęgnacji paznokci

Nie jestem odpowiednią osobą do mycia okiem i robienia jakiś większych porządków

Nie jestem odpowiednią osobą do wykonywania jakichkolwiek prac ogrodowych łącznie ze sprzątaniem tarasu

Nie jestem odpowiednią osobą do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czyli piwnic,garaży ,komórek itp.

Do dzielenia tabletek też mnie nie dopuszczają

Na domiar złego pytali dlaczego ja samolotem nie przyleciałam tylko przyjechałam autobusem bo samolotem to podobno krócej jest .

Teraz ja się zastanawiam czy oni normalni są ?a Wy co o tym myślicie ?

 

Są jak najbardziej normalni...:oklaski:Aż żal, że takich normalnych jest jak na lekarstwo...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonię do Koleżanki;

Cześć gdzie jesteś?

Ona -w terenie jestem.

Ja- a w zabudowanym, czy w otwartym?

Ona- no w zabudowanym a co?

Ja- to nie wchodź w teren otwarty bo tam gwałcą dzisiaj.

Ona-A idź ale mnie rozbawiłaś, posikam się zaraz.

Ja- to sikaj, ale masz pampers?, czy tak po nogach chcesz sikać?

Ona- teraz to już się posikałam ze śmiechu.

Ja- noś pampersy jak idzie w teren zabudowany haaaaa

Miła pogawędka prawda? haaaa :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Margaritka napisał:

Nooo,  Lisko kochana czas do pracy wracać i to nie dlatego, żeby zostać Gwiazdą - liczy się tutaj czas, a czas, to pieniądz. Jeżeli chodzi o mnie, to nie spodziewaj się mnie o tej porze- ja śpię jak przystało na Gwiazdę. A poza tym , to pięknego dnia z gwiazdorzeniem ile się da :love:

Wzajemnie, wzajemnie życzę :769_heart:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, INEZ napisał:

Dzisiaj właściwie jestem już po pracy :sorry::haha:.Śniadanko zjedzone ,owoce na drugie śniadanko zjedzone ,babcia umyta ,wyczesana i ubrana .Zupa się gotuje :haha:a my siedzimy na tarasie potem zjemy obiadek i moja zasłużona przerwa 3 godzinki a potem może spacerek albo tylko siedzenie na tarasie bo jest bardzo gorąco następnie kolacja i spano ;)

Może trochę nie w temacie to będzie ale chciałabym napisać,że tu gdzie obecnie jestem to rodzina uważa,że:

Nie jestem odpowiednią osobą do pielęgnacji paznokci,

do mycia okiem i robienia jakiś większych porządków,

 do wykonywania jakichkolwiek prac ogrodowych łącznie ze sprzątaniem tarasu

Nie jestem odpowiednią osobą do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czyli piwnic,garaży ,komórek itp.

Do dzielenia tabletek też mnie nie dopuszczają

 

Teraz ja się zastanawiam czy oni normalni są ?a Wy co o tym myślicie ?

 

No ja też nie jestem odpowiednią osobą do tych czynności. Na każdym zleceniu ogłaszam to osobiście :szydera:. Pozwoliłam sobie skrócić cytat bez szkody dla zawartości.:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, aniao napisał:

No ja też nie jestem odpowiednią osobą do tych czynności. Na każdym zleceniu ogłaszam to osobiście :szydera:. Pozwoliłam sobie skrócić cytat bez szkody dla zawartości.:)

:haha:ja tym razem nie musiałam się nawet wysilać,żeby to ogłaszać ;)

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gdzie wszystkich wymiotło ? 

Pauza minęła a Kasieńka znikła. Pewnie siedzi na plotach u sąsiadki. Znalazła gdzieś zaproszenie do lokalu na swoje 70-te urodziny. Z 2001 roku. :haha:Ja jestem zaproszona, pewnie poszła zaprosić sąsiadkę. :szydera:

To Ty się jeszcze nie pakuj, tylko szykuj kreację .:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Gdzie wszystkich wymiotło ? 

Pauza minęła a Kasieńka znikła. Pewnie siedzi na plotach u sąsiadki. Znalazła gdzieś zaproszenie do lokalu na swoje 70-te urodziny. Z 2001 roku. :haha:Ja jestem zaproszona, pewnie poszła zaprosić sąsiadkę. :szydera:

Ty to masz szczęście....impreza goni imprezę....:haha: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przemyśleć sprawę. No jak tu opuścić taką imprezę. :szydera: Tym bardziej że byłabym 17 lat młodsza. :hura:

14 minut temu, Afryka napisał:

To Ty się jeszcze nie pakuj, tylko szykuj kreację .:szydera:

 

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ty to masz szczęście....impreza goni imprezę....:haha: 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Muszę przemyśleć sprawę. No jak tu opuścić taką imprezę. :szydera: Tym bardziej że byłabym 17 lat młodsza. :hura:

 

To tym bardziej zostań...taki powrót do przeszłości...:szydera: A imprezka wypaśna w lokalu....ho, ho, ho...pojesz, popijesz...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...