Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, INEZ napisał:

Dzisiaj właściwie jestem już po pracy :sorry::haha:.Śniadanko zjedzone ,owoce na drugie śniadanko zjedzone ,babcia umyta ,wyczesana i ubrana .Zupa się gotuje :haha:a my siedzimy na tarasie potem zjemy obiadek i moja zasłużona przerwa 3 godzinki a potem może spacerek albo tylko siedzenie na tarasie bo jest bardzo gorąco następnie kolacja i spano ;)

Może trochę nie w temacie to będzie ale chciałabym napisać,że tu gdzie obecnie jestem to rodzina uważa,że:

Nie jestem odpowiednią osobą do pielęgnacji paznokci

Nie jestem odpowiednią osobą do mycia okiem i robienia jakiś większych porządków

Nie jestem odpowiednią osobą do wykonywania jakichkolwiek prac ogrodowych łącznie ze sprzątaniem tarasu

Nie jestem odpowiednią osobą do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czyli piwnic,garaży ,komórek itp.

Do dzielenia tabletek też mnie nie dopuszczają

Na domiar złego pytali dlaczego ja samolotem nie przyleciałam tylko przyjechałam autobusem bo samolotem to podobno krócej jest .

Teraz ja się zastanawiam czy oni normalni są ?a Wy co o tym myślicie ?

Jeszcze na dodatek pytali czemu ja samolotem nie przyleciałam tylko tłukłam się tak długo autobusem hm i ja teraz się zastanawiam czy ja dobrze trafiłam

No mnie to urobione ręce opadły!!!:szydera:

Ale gratuluję!:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

 

Może trochę nie w temacie to będzie ale chciałabym napisać,że tu gdzie obecnie jestem to rodzina uważa,że:

Nie jestem odpowiednią osobą do pielęgnacji paznokci

Nie jestem odpowiednią osobą do mycia okiem i robienia jakiś większych porządków

Nie jestem odpowiednią osobą do wykonywania jakichkolwiek prac ogrodowych łącznie ze sprzątaniem tarasu

Nie jestem odpowiednią osobą do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czyli piwnic,garaży ,komórek itp.

Do dzielenia tabletek też mnie nie dopuszczają

Na domiar złego pytali dlaczego ja samolotem nie przyleciałam tylko przyjechałam autobusem bo samolotem to podobno krócej jest .

Teraz ja się zastanawiam czy oni normalni są ?a Wy co o tym myślicie ?

 

Zdarzają się normalni ludzie w Niemczech.

Tu mam podobnie.

Nawet, gdy na moim poprzednim turnusie dziadek świrował w nocy, to rodzina mnie w nocy zastępowała, chociaż to oni wcześniej zgłosili do agencji, ze nocki się pojawiły.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, INEZ napisał:

 

Może trochę nie w temacie to będzie ale chciałabym napisać,że tu gdzie obecnie jestem to rodzina uważa,że:

Nie jestem odpowiednią osobą do pielęgnacji paznokci

Nie jestem odpowiednią osobą do mycia okiem i robienia jakiś większych porządków

Nie jestem odpowiednią osobą do wykonywania jakichkolwiek prac ogrodowych łącznie ze sprzątaniem tarasu

Nie jestem odpowiednią osobą do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czyli piwnic,garaży ,komórek itp.

Do dzielenia tabletek też mnie nie dopuszczają

Na domiar złego pytali dlaczego ja samolotem nie przyleciałam tylko przyjechałam autobusem bo samolotem to podobno krócej jest .

Teraz ja się zastanawiam czy oni normalni są ?a Wy co o tym myślicie ?

 

może mają to w umowie zapisane i tego przestrzegają. To pięknie z ich strony 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie do czy tą lat że z dobrym językiem, prawem jazdy można za 1200 EUR mieć podopieczną z denencją, ciężką depresją, inkortynencją, rolatorkiem i wstawaniem nocnym. Nie pchać się. Kolejka ! :haha:

Kocham moją Kasieńkę i moją stawkę. :oklaski:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, INEZ napisał:

Dzisiaj właściwie jestem już po pracy :sorry::haha:.Śniadanko zjedzone ,owoce na drugie śniadanko zjedzone ,babcia umyta ,wyczesana i ubrana .Zupa się gotuje :haha:a my siedzimy na tarasie potem zjemy obiadek i moja zasłużona przerwa 3 godzinki a potem może spacerek albo tylko siedzenie na tarasie bo jest bardzo gorąco następnie kolacja i spano ;)

Może trochę nie w temacie to będzie ale chciałabym napisać,że tu gdzie obecnie jestem to rodzina uważa,że:

Nie jestem odpowiednią osobą do pielęgnacji paznokci

Nie jestem odpowiednią osobą do mycia okiem i robienia jakiś większych porządków

Nie jestem odpowiednią osobą do wykonywania jakichkolwiek prac ogrodowych łącznie ze sprzątaniem tarasu

Nie jestem odpowiednią osobą do sprzątania pomieszczeń gospodarczych czyli piwnic,garaży ,komórek itp.

Do dzielenia tabletek też mnie nie dopuszczają

Na domiar złego pytali dlaczego ja samolotem nie przyleciałam tylko przyjechałam autobusem bo samolotem to podobno krócej jest .

Teraz ja się zastanawiam czy oni normalni są ?a Wy co o tym myślicie ?

 

A wiesz, że ja takich pomyleńców też już miałam...:szydera:....a właściwie to w mniejszym lub większym stopniu ,dzięki Ci Boże ,trafiam na takich wywrotowców.:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek :cmok: Pogoda dzisiaj do d.... a miałam plan popracować na zewnątrz . Jak to mówią ..... robota nie zając nie ucieknie :d a po drugie jak obejrzałam zdjęcia z ogrodu naszej koleżanki , to wszystkiego mi się odechciało :haha: choćbym się skichała , to nie stworzę takiego cuda :love: Po dłuższym namyślę , doszłam do wniosku , że pozwolę wszystkiemu rosnąć jak chce :haha:To taki prawdziwy obraz natury :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, violka napisał:

Dzieńdoberek :cmok: Pogoda dzisiaj do d.... a miałam plan popracować na zewnątrz . Jak to mówią ..... robota nie zając nie ucieknie :d a po drugie jak obejrzałam zdjęcia z ogrodu naszej koleżanki , to wszystkiego mi się odechciało :haha: choćbym się skichała , to nie stworzę takiego cuda :love: Po dłuższym namyślę , doszłam do wniosku , że pozwolę wszystkiemu rosnąć jak chce :haha:To taki prawdziwy obraz natury :d

I powtarzaj każdemu ,że takąż masz wizję ...." Ogród swój widzę ogromny " parafrazując Wyspiańskiego .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...