Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

@

a serio...jakies info...byloby mile...

wprawdzie bylo czerwono na poscie jak nigdy ..no ale nie nam o tym decydowac

Nie ogarnęłam jeszcze wszystkiego potem może nadrobię.Jakiś czas temu było referendum w sprawie czerwonych mordek zwyciężyła opcja pozostawienia .A ten pierwszy raz zawsze musi być idzie przeżyć i nie bojaj się moderator Cię za taką pierdołkę surowo nie ukarze on wyrozumiały jest i cierpliwy jest co tam jeden post nie myśl o tym mamy dzisiaj kolejny piękny letni dzień  ;)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

Nie ogarnęłam jeszcze wszystkiego potem może nadrobię.Jakiś czas temu było referendum w sprawie czerwonych mordek zwyciężyła opcja pozostawienia .A ten pierwszy raz zawsze musi być idzie przeżyć i nie bojaj się moderator Cię za taką pierdołkę surowo nie ukarze on wyrozumiały jest i cierpliwy jest co tam jeden post nie myśl o tym mamy dzisiaj kolejny piękny letni dzień  ;)

moge z tym faktem zyc zwlaszcza ze nie mnie sie oberwalo..

masz racje dzien sloneczny 

posciel sie pierze

no wiesz...gdyby oprocz wymiotow babka jeszcze biegunke dostala....mam  ze tak sie wyraze...wszystko w kupie...w jednym miejscu....pielucha wytrzyma:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Obudziłam się dzisiaj i nie otwierałam przez chwilę oczu , bo pomyślałam , że sen o moim domu , że w nim jestem ..... pójdzieeeee....się teges .Nie poszedł ....i jest cudownie .....Zielenina ( czyt. kwiatki ) , która wymagała wody , podlewania nie uschła....aż tak bardzo ....może tylko parę listków za bardzo pożółkło , ale to chyba ze starości ....Te , które miały być bardzo rzadko podlewane ....też jeszcze się trzymają .....jakoś , tylko chyba obraziły się na mnie troszeczkę , bo żaden ze storczyków nie ma pączków kwiatowych ....Co tam ...niech se nie zakwitają ...ważne , że ja jestem u siebie ...dokończę tylko rozpakowywanie walizki i toreb , które na mnie czekały ....Uprzątnę to taratajstwo spod nóg , żeby orła na jakimś zakręcie nie wywinąć i gitarra ...Pomaluśku dochodzić do siebie ....pomaluśku , bo pośpiech wskazany jest tylko podczas łapania pcheł ....podobno .

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

I przy jedzeniu:tak2: odpoczywaj Basiu.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Obudziłam się dzisiaj i nie otwierałam przez chwilę oczu , bo pomyślałam , że sen o moim domu , że w nim jestem ..... pójdzieeeee....się teges .Nie poszedł ....i jest cudownie .....Zielenina ( czyt. kwiatki ) , która wymagała wody , podlewania nie uschła....aż tak bardzo ....może tylko parę listków za bardzo pożółkło , ale to chyba ze starości ....Te , które miały być bardzo rzadko podlewane ....też jeszcze się trzymają .....jakoś , tylko chyba obraziły się na mnie troszeczkę , bo żaden ze storczyków nie ma pączków kwiatowych ....Co tam ...niech se nie zakwitają ...ważne , że ja jestem u siebie ...dokończę tylko rozpakowywanie walizki i toreb , które na mnie czekały ....Uprzątnę to taratajstwo spod nóg , żeby orła na jakimś zakręcie nie wywinąć i gitarra ...Pomaluśku dochodzić do siebie ....pomaluśku , bo pośpiech wskazany jest tylko podczas łapania pcheł ....podobno .

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Basienko upajaj sie SWOBODA ...a robota nie zajac ... Pamietaj ...  Milego WYPOCZYNKU zycze ...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Maria Jolanta napisał:

Nie żartujcie. Ja się do Heimu nie wybieram. :haha:

Z roku na rok jestem coraz młodsza.

I piękniejsza. :szydera:

I tak 3maj mamy tyle lat na ile sie czujemy ... Ale po 80tce wraca wiek niemowlecy ....  pojedyncze zabki sie wyżynają i pampersy ..tylko rozmiar ..ciut wiekszy ....

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Jeśli potrzebujesz odpoczynku to odpocznij ale tak naprawdę. Nie myśl za wiele bo to niezdrowe. :haha:

1.sierpnia spadam do Polski,to odpocznę od podopiecznej.Tak wiem,że od zbyt intensywnego myślenia mogą mi się zwoje przegrzać.Pozdrawiam.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ...od wczoraj biję się z myślami i gryzę palce ,ale w końcu się zdecydowałam ujawnić swoje myśli ,siorbiąc drugi kubek kawy .

@Helena2311 i @ania39 zapoczątkowały piękną akcję ,chcąc pomóc koleżance ,jednej z nas ,też opiekunce , która znalazła się na życiowym zakręcie ,w ciężkiej sytuacji zdrowotnej i finansowej . Wiele z nas chce szczerze pomóc ,tak z odruchu serca i chwała im za to . Ale nie rozumiem ,że ktoś , nawet w takim specjalnym wątku , potrafi siebie lansować ,bez głębszego zastanowienia ,bez żadnej refleksji ,po prostu jazda bez trzymanki . Cholera , przecież Wszyscy ( od Karpat po Ural) wiedzą o niesamowitym szczęściu jakie spotkało jedną z Nas. Wszyscy wiemy i " szczerze zazdraszczamy" ,ale nie ,o tym trzeba komunikować w każdym wątku , żebyśmy czasem nie zapomnieli . Czasami mniej znaczy więcej , trochę skromności jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Sorry,ale musiałam , czasem człowiek musi ,bo się udusi....a teraz czekam na czerwone pioruny ,ale mam je głęboko w ....:haha:...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...