Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Krista napisał:

Hihihi ten zajączek nie jest taki malusi i pewnie tylko dlatego te  banknoty go nie zasłaniają:haha::d

Ja nie wiem czym ja ich urobiłam bo ja tu prawie nie mam nic do roboty ale przecież się nie kłócę jak doceniają:d

Okularki zaparowaly , czy jaki sosna ? 

Milusi a nie malusi :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Okularki zaparowaly , czy jaki sosna ? 

Milusi a nie malusi :szydera:

Ja wiem, że ty napisałaś "milusi", ten "malusi to już moja kreacja w wenie twórczej:d

co do okularków, to jużci, muszę przez nie spoglądać na literki ale cyferki na banknotach udaje mi się bez:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Krista napisał:

Ja wiem, że ty napisałaś "milusi", ten "malusi to już moja kreacja w wenie twórczej:d

co do okularków, to jużci, muszę przez nie spoglądać na literki ale cyferki na banknotach udaje mi się bez:haha:

Nie ma to tamto ...w ciemnościach a dojrze i policzę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Nie śpię już od godziny 6- tej , ale na swoje , środkowe doliny zeszłam niedawno ....nie chciałam budzić domowników idąc po skrzypiacych schodach . I tak ...doprowadzilam się do stanu oglądalności publicznej ...rozmyślałam ...rozkminialam i ustawiłam siebie do pionu . Dzień pracy i tyle  . Dołujące myśli odsunelam a przygarnęłam te wesołe ....będą jaja i to nie tylko te wielkanocne . Wieczorem zapytałam Jadzi , czy ma życzenie co do stroju świątecznego . Ma ...a juzci , że ma : w starej sypialni ...w szafie stojącej po prawej stronie spoczywa i czeka na założenie biała bluzeczka z haftem ....w szafie , ale tej po lewej stronie i środkowej na wieszaku dynda wizytowa , wyjsciowa bluzka ...o ta sama co tutaj na zdjęciu ze śp. mężem jestem ..

Tiaaa ...40 lat i 50 kg ...temu ! :szydera: Oczywiście , że przygotuję strój , bo od tego tutaj jestem ...nawet najmniejszego zamiaru nie mam , żeby proponować jej , że z setek wiszących bluzek możemy wybrać coś innego , coś co będzie pasować ...czyt. wcisnie się na nią . Pani każe - służba stosuje się do nakazów :szydera:

Żeby tylko nie chciała zakładać srebrnego ,długiego do samego pępka wisiora z Marią Teresą dyndajaca na koniuszku , bo tym razem nie wytrzymam i pierwszy z brzegu wazonik jej podam i powiem , że jak medal ma to puchar też się należy ...o ...wyobraźnia pracuje ...już mi wesoło .

Zdrowych , spokojnych Świąt ...Mroweczki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, lusi napisał:

WESOLEGO  ALLELUJA .  i zeby takie swieta sie wiecej nie powtorzyly ,  chociaz nam tutaj to lzej .Gorzej tym w polsce co siedza sami bo rodzina nie moze przyjechac.        milego dnia

Trzeba szukać pozytywów ...rodzina nie może przyjechać - więcej w portfelu zostanie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lusi napisał:

@Baśka powtarzająca się hahaha , ja i tak tutaj  w pracy  .  Alee  wolala bym wydac kase na swieta i spedzic je wesolo z dziecmi wnukami ,,,noooo ale moze za rok .Dzis glowa do gory ,usmiech i do przodu ,pracujemy 

Złe myśli odpędzić muszę ...

Ja tutaj , córka z rodziną w Walii , najstarszy z synów też z rodziną pod Warszawą , najmłodszy zjechał na ląd - parkuje ,ma postój we Włoszech ...a był z towarem na Sycylii ...a sredniemu synowi i mężowi , rodzicom , nie ma kto w tych świątecznych dniach kto świeczki zapalić ...bo zakaz . 

A żyć chce i muszę , bo mam jeszcze dla kogo ....blaznowanie mnie trzyma przy życiu . I ...papieroski . Nie pozostaje nic innego , tylko brać się za robotę ...a w środę sprawdzić , czy świąteczna tygodniowka będzie się zgadzać .

Głowa do góry , cyc z pleców na przód przerzucić i ....kowboju do dzieła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, lusi napisał:

Gorzej tym w polsce co siedza sami bo rodzina nie moze przyjechac.  

A niby dlaczego? Ja swoją Mamę przywiozę do siebie. Zakazu podróżowania nie ma, gdyż to nie stan zagrożenia, ani stan wojenny. I jeszcze się taki nie narodził, który by mi zabronił spotkać się z najbliższymi...tymi niezastraszonymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...