Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, manolo napisał:

Witam. To ja świeżak Nie wiem czy dobrze wszedłem bo słabo net ogarniam.. Jestem już 3 dni i jest git. Dziadek spoko. Chodzi przy balkoniku czyta i słucha muzyki. Z językiem trochę problem ale córka przychodzi i gadamy po angielsku. Robi też zakupy. Z gotowaniem nie ma spiny. Rano jedzą musli a na obiad co popadnie. Dzisiaj ugotowane spargle. Mają dużo mrożonek Pokój mam na górze z łazienką tv i netem. Babcia na chodzie nie wymaga opieki. Rano i wieczorem przychodzi pielęgniarka wydać leki. W sumie roboty mało. Już się nudzę. Posprzątalem wczoraj chatę. Co tu robić. Pozdrawiam wszystkich. 

To fajnie, że na jakiś dramat nie trafiłeś :dobrze:a warunki socjalne wręcz wzorcowe :d Jak masz mało roboty to wkuwaj niemiecki .., jak chęci znajdziesz xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A jak nie znajdzie ...no to niech nie wkuwa :szydera:

Ja ciągle nie znajduję chęci do wkuwania xd, choć uważam, że znajomość języka bardzo ważna jest … Lepsza kasa .., no i stresu duuużo mniej :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krista uwielbiam Stonsow.

Wisze na FB na jego profilu(!!!!)

 

Zwlaszcza Keith Richards-a., 

Czytam jego kolejna ksiazke\

mam jeszcze jedna na potem)

Ten jezor, to przeciez takie typowe dla nich, ze z pewnoscia nie obraza sie.

W sekrecie przyznam sie,ze co dzien !!!

ogladam ich klip z z ,,Paint it black,,

Hyś,fioł,czy jak to nazwac.

Ot wzielo mnie na stare lata:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@NNNdanuta Jest tu ktoś z okolic Karlsruhe? Ja jestem w Ettlingen. @Baśka powtarzająca się @NNNdanuta Jest gites. Trochę wkuwam bo lubię wiedzieć co do mnie mówią Córka zadowolona chce żebym został jak najdłużej. Ukrainka była wcześniej przez tydzień ale miała 2.7 i jej podziękowali @Baśka powtarzająca się

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

W kościele dzwonią ...szersciuch gdzieś po treppenhausie się szlaja ...Hela pewnie jeszcze śpi i na ogrody , żeby mógł na miasto wyskoczyć drzwi mu nie otwiera . Ani mi się śni po skrzypiacych schodach na palcach posuwać , bo pamiętam wypadek , kiedy mi się noga omsknela i z lomotem wpadłam do Helinej sypialni . Ja mogłam się połamać a Hela na jakiś zawał zejść ...No to niech se dziad pomiauczy jeszcze i poczeka aż główna gospodyni slepka otworzy ...

Noo ...Jadzia po ułożeniu jej w betach musi swój ulubiony , ichni taniec z gwiazdami długo oglądała , bo chrapie jak traktor ....a dziś to trochę nie teges , bo po porannej obróbce należy mi się wolne do samego wieczora ...a tak ...później załatwię obsługę obiektu na projekcie - później rozpocznie się moja wolność .

Miłego dnia Mroweczki ...i te inne pracowite :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich bez wyjątku :cmok:. Słoneczko świeci, chociaż deszcz by się przydał, ziemia sucha jak pieprz. W oczekiwaniu na PDP popijam kawusię i czytam forumowe wątki:d. O koronie nie myślę wcale, jedynie moją na głowie poprawię, co by nie spadła, bo mogła się lekko przekżywić:trele:

Pozytywnego nastawienia do otaczającej nas rzeczywistości i miłego dnia życzę :cmok:

unnamed.gif

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Pół walizki rozpakowałam i się obijam.....

Policja już wczoraj była ale tylko zadzwonili domofonem i zapytali czy wszystko w porządku. Nawet nie chcieli żebym się objawiła w oknie....no ale trzeba przyznać, że szybcy są....jak woda w klozecie  :d

Rosół dziś ugotuję bo smaka mam....

Może nawet się ubiorę bo od wczoraj w piżamie i szlafroku łażę....:haha:

Miłego dnia.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...