Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

A ić pan! Czego się nie robi z nudow:p. Do dzieła więc. Przypominam. Rozmiar 40

....i miseczka " G" :szydera:

Tyyy ...nie wiesz co te dziewuszyska w koroniastym wątku tak wyskakują z tym 5G ? ....Ja pikole ...posunieta mocno jestem ...w latach , oczywiście ...i tak se myślę , że durna umrę ...1G (sł.jeden) no to pamiętam coś tam jeszcze , ale , żeby baby miały ich po 5 ...tych G ??? 

Podlosc ludzka nie zna granic ! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

....i miseczka " G" :szydera:

Tyyy ...nie wiesz co te dziewuszyska w koroniastym wątku tak wyskakują z tym 5G ? ....Ja pikole ...posunieta mocno jestem ...w latach , oczywiście ...i tak se myślę , że durna umrę ...1G (sł.jeden) no to pamiętam coś tam jeszcze , ale , żeby baby miały ich po 5 ...tych G ??? 

Podlosc ludzka nie zna granic ! :(

Poratuje cię:d to lepsza sieć niż LTE, nie dotykaj, może być groźna:haha:ja tego nie wiem i też nie dotykam:haha:

tylko... że ja żadnego G już nie mam to czego mam się chycić?:haha:niedorozwój G i nieświadomość o 5G chyba lepsza:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krista napisał:

Poratuje cię:d to lepsza sieć niż LTE, nie dotykaj, może być groźna:haha:ja tego nie wiem i też nie dotykam:haha:

tylko... że ja żadnego G już nie mam to czego mam się chycić?:haha:niedorozwój G i nieświadomość o 5G chyba lepsza:d

Ah ...soooo ! 

Myślałam , że dziewczyny o punktach G pisały ...a to niee , pomyleczka :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

....i miseczka " G" :szydera:

Tyyy ...nie wiesz co te dziewuszyska w koroniastym wątku tak wyskakują z tym 5G ? ....Ja pikole ...posunieta mocno jestem ...w latach , oczywiście ...i tak se myślę , że durna umrę ...1G (sł.jeden) no to pamiętam coś tam jeszcze , ale , żeby baby miały ich po 5 ...tych G ??? 

Podlosc ludzka nie zna granic ! :(

Ja mam G ale tylko 2:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Janeczka1963 napisał:

Dzień dobry :cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich na urlopach i pracusiów i powracających z kwarantanny, przymusowej:hura:. Nareszcie będzie co poczytać :d. A na razie kawusią :kawa: częstuję i zapraszam na poczęstunek :d. Słoneczko:327_sunny:świeci od rana i poprawia humor. Miłego dnia życzę, dziś Feiertag, więc nie przemęczać się :cmok:

Kot 96.gif

@Janeczka1963ty palisz?:kopara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam do Was :cmok: no wreszcie @Baśka powtarzająca się ,,:oklaski: -fajnie ,że już wszyscy są na wolności:dobrze: tort wyszedł, wszystko się kupy trzyma, dwie duże porcje zjedzone, takie cudeńka uwielbiam jesc, :p kiełbaski pieprzowe i wursty na grila z ukrytej masarni przywiezione, powiem jedno ,jeżdzę tam od czasu do czasu do tej masarni,nigdy żywej duszy na tej trasie nie widziałam,a dzisiaj???:szok: droga rowerzystów i spacerowiczów,,piękna pogoda to wszyscy wyszli i super:tak2: 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...