Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oryginalnie ale jakoś spróbuję zagaić-

"a wiosna przyszła pieszo..".wg. Brzechwy

"wiosna, wiosna, wiosna ach to ty..."wg.Grechuty

"wiosna, cieplejszy wieje wiatr..."wg. Skaldów

"wiosna panie sierżancie..." z filmu????

Wiosenne, ciepłe, słoneczne pozdro

Hallmark Ecards Fun GIF by Hallmark Gold Crown

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Jestem, żyje, za tydzień do domu, podraznilam sobie oko przy farbowaniu włosów i mam spuchnięta powiekę. Troszkę boli, troszkę swędzi , przykładam esencja herbaciana . Może pomoże. Tak poza tym, u mnie też na smartfonie dziwny układ tematów i postów. Nie jest dobry ten pomysł, no ale może przyjdzie przywyknąć . Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Dodzisława napisał:

Dzień dobry. Jestem, żyje, za tydzień do domu, podraznilam sobie oko przy farbowaniu włosów i mam spuchnięta powiekę. Troszkę boli, troszkę swędzi , przykładam esencja herbaciana . Może pomoże. Tak poza tym, u mnie też na smartfonie dziwny układ tematów i postów. Nie jest dobry ten pomysł, no ale może przyjdzie przywyknąć . Pozdrawiam Was bardzo serdecznie.

Dodzia, my nic innego teraz nie robimy tylko przywykamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien zrobil sie upalny,

Bylam na zakupach, jako ze w piatek tu swieto.

Przed DM i Rossman dluuugie kolejki przed wejsciem

wiec zrezygnowalysmy ,ale przed ulubionym Aldi-m tez kolejka i do koszykow i do sklepu.

Fajny pomysl miala jakas piekarnia, zaoferowala dostawe wybranego swiezutkiego pieczywa ,

O 5.00rano zawieszaja siatke z zamowionym asortymentem,

 

Poczynilam spostrzezanie, ze ich bulki sa bardziej ,,nadmuchane,,niz te ktore do tej pory kupowalam dla pop.

Moim ulubionym pieczywem sa ciemne ,,walnusbrotchen,, z Aldiego.

Pycha.

 

PS : co dzien kilka wielkich OS:przekleństwa:

wpada do domu.

Panicznie ich sie boje i niestety morduje,

Pszczoly zablakane lapie w chusteczke i wyrzycam, ale OSY nie.

Trudno.

I

 

 

Dzis zrobilam :kopara::kopara:

 

bo corka pop wrzucila mi na konto 500 ojro, jako premie.

Oczywiscie ciesze sie bardzo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można? Można!

wyjęłam ze skrzynki ulotkę od Dorfgemeinschaft, która informuje o: Haus Party:)

-nadawanie muzyki z centrum wioski najpierw dla dzieci w godz. 18-19 (kinder disco)

-nadawanie muzyki dla dorosłych w godz. 19-22 w różnych gatunkach i stylach by zadowolić różne gusta

mieszkańcy mają pozostać w domach przy otwartych oknach, na tarasach, balkonach, w ogródkach i słuchając bawić się we własnym gronie lub z sąsiadami obok ale na odległość. Można grillować, śpiewać, tańczyć, po prostu miło spędzać czas. Nadmienię, że to region katolików a Haus Party od jutra.

Zadbali, by ludzie mieli coś z wiosennego życia.:d:dobrze::zdrówko::zwyciezca:

Można? Można!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wreszcie wysępiłam wolny dzień bo Andrea nieco wystraszona wirusem,po przyjeździe z Hamburga zrobiła mi  małą kwarantannę,zero wyjść innych niż do ogródka.

Więc dziś wyrwałam na wolność,miałam być tylko na terenach zielonych ale oczywiście nie do końca posłuchałam bo w brzuchu burczało a w parkach i lasach niczego do jedzenia nie uświadczysz ( na grzyby za wcześnie).

Tak więc pognałam do centrum posiliłam się pieczonym udkiem na wynos plus bułki dwie.

Poprawiłam lodami od przystojnego Włocha.I zakupiłam od Turka banany i pomarańcze,na później.

I wróciłam wyluzowana i prawie szczęśliwa.Prawie bo przecież nie da się zapomnieć w jakich paskudnym czasie przyszło nam teraz pracować.

Ale w Polsce przecież jeszcze gorzej więc i tu źle i tam niedobrze.

Biorę jak wszyscy,na przetrwanie.

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, SYLWIAK napisał:

Sztynort to moje okolice , cudnie tam mamy❤

Tylko trudno wolną keje trafić  w sezonie :),

Ale w samym Sztynorcie o ile pamięć mnie nie myli mieszka 22 osoby :)

No patrz i nie spotkałem Cię tam :) 

Edytowane przez Darekr
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam popołudniowy cieple jak czytam te wszystkie nowinki z Polski to ciarki mnie przechodzą. Zabronić wyjścia na działkę..... No może nie wyjścia ale dłuższego przebywania... Na mnie to jak płachta na byka działa.. Jak to ja nie wyjdę? Sądzić nie będę? No to patrzcie :hura:

Screenshot_20200408-181358_Facebook.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Darekr napisał:

Tylko trudno wolną keje trafić  w sezonie :),

Ale w samym Sztynorcie o ile pamięć mnie nie myli mieszka 22 osoby :)

No patrz i nie spotkałem Cię tam :) 

Oj tego nie potwierdzę,  nie liczyłam.  Do Sztynortu mam 4km. A to widok z naszej plaży  

unnamed-1.jpg.de6403a6e2e09f05cefe264d48363b4a.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SYLWIAK napisał:

Oj tego nie potwierdzę,  nie liczyłam.  Do Sztynortu mam 4km. A to widok z naszej plaży  

unnamed-1.jpg.de6403a6e2e09f05cefe264d48363b4a.jpg

Kiedyś próbowałem policzyć jachty w Sztynorcie, ale przy ok 100 się pogubiłem, a że było ok 5 rano, wyrzuciłem kolegów z koii mówiąc że płyniemy na Orlen zatankować - będziemy pierwszi, niestety okazało się, że takich co pomyślało jak ja - było więcej.Następne razy tankowałem w Węgorzewie lub brałem zapas paliwa z Giżycka

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 7.04.2020 at 18:55, Blondi napisał:

@sayonara 52 Ty codziennie żmieniasz swoją facjatę, już nie mogę nadążyć za Tobą,wiem,że reklamujesz przyłbice i maseczki,nadajesz się wyśmienicie do tej roli:szydera:

@Blondiz okazj wielkanocy jestem jajem

Zlotym jajem:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, sayonara 52 napisał:

Ludzieeee!

co tu sie porobilo?:kopara:

Nie odnajduje sie zupelnie

do wczoraj byla lepsza nawigacja na forum.:mur:

Witam i też chciałam zapytać ,,,co to jest do jasnej ciasnej,,masakra w/g mnie, idzie dostać oczopląsów w poszukiwaniu ostatnich tematów,  wszystko co nowe to do doopy,,:grzmotnąć:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...