Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja raz tylko bylam na wsi ,a ze ja nie lubie i nie umiem siedziec  ,wiec latalam po polach jak dzik  haha  wszystkie polne drogi zaliczylam  kilometrow narobilam , i zawsze mowilam ze nie chce na wies  ..  a teraz chetnie bym sie zaszyla gdzies na wsi na jakims odludziu . w pieknym miescie jestem ale malo mnie to ostatnio cieszy jeszcze niedawno bylo tu w pieron turystow ,  mogli nawlec wszystkich wirusow  ze soba 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lusi napisał:

ja raz tylko bylam na wsi ,a ze ja nie lubie i nie umiem siedziec  ,wiec latalam po polach jak dzik  haha  wszystkie polne drogi zaliczylam  kilometrow narobilam , i zawsze mowilam ze nie chce na wies  ..  a teraz chetnie bym sie zaszyla gdzies na wsi na jakims odludziu . w pieknym miescie jestem ale malo mnie to ostatnio cieszy jeszcze niedawno bylo tu w pieron turystow ,  mogli nawlec wszystkich wirusow  ze soba 

To prawda,,:tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi ojjjj   no tez tak mam niestety  .  dla mnie siedzenie to kara .  moja corka sie ze mnie smieje ze ja nie wroce do domu dopuki kwarantanna bedzie  bo ja nie wytrzymam w domu 2 tygodnie    ,zeswiruje  normalnie  ..    juz wymyslilam ze moze malowanie bede robic w domu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lusi napisał:

@Blondi ojjjj   no tez tak mam niestety  .  dla mnie siedzenie to kara .  moja corka sie ze mnie smieje ze ja nie wroce do domu dopuki kwarantanna bedzie  bo ja nie wytrzymam w domu 2 tygodnie    ,zeswiruje  normalnie  ..    juz wymyslilam ze moze malowanie bede robic w domu 

Mnie poinformowano że markety z farbami pozamykane. Zastanawiam się czy farby z Niemiec nie przywieść. Jutro u nas otwierają Baumarkty 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lusi napisał:

@Blondi ojjjj   no tez tak mam niestety  .  dla mnie siedzenie to kara .  moja corka sie ze mnie smieje ze ja nie wroce do domu dopuki kwarantanna bedzie  bo ja nie wytrzymam w domu 2 tygodnie    ,zeswiruje  normalnie  ..    juz wymyslilam ze moze malowanie bede robic w domu 

:tak: wreszcie porządek będzie, o meblach nie zapomnij, też przemaluj,,czasu starczy,ja mam w Pl mebel do zrobienia, także nudy by nie było, szlifierka nowa czeka, chałupę zakurzę, bo nie inaczej, chyba ,że mogę tą szlifierkę pod odkurzacz podłączyć,,muszę sprawdzić,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi tez lubie takie robotki i ogulnie lubie pomajsterkowac  , tylko teraz czesto mi cora takie pomysly odbiera i robi specjalnie jak mnie nie ma   , bo mowi   a co ty se myslisz ze tylko ty potrafisz ,, tez lubi pomajsterkowac wymysla jakies szafki ,kwietniki  , nieraz sie o wiertarke albo jaka pile klocimy  bo ja chce to zrobic i ona tez  

Edytowane przez lusi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...