Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

19 minut temu, dorotadusia napisał:

Jest kolorowao:za oknem zielono z białym,ciut różowego i brąz.I gitara:)

 

.....a w tej gitarze prześliczne strony

ten może zagrać , kto nie ma żony

a kto ma żonę i dwoje dzieci

niech się nie bierze za takie rzeczy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Madzia91 napisał:

Według zaleceń Ministerstwa Zdrowia - Departament Wirusów i Wpisów- odległość między postami dwóch różnych osób, niespokrewnionych ze sobą powinna wynosić niemniej niż 45 min. Jeżeli piszą w masce to niemniej niż 30 min.

A w przyłbicy i goglach nie mniej niż 20 min.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zimowo .U nas zero stopni i od 3 godzin sypie śniegiem....A sanki oddaliśmy:(Rano było pięknie ,słonecznie i masz:(Zima.

Byliśmy dziś w Koszalinie-miasto puste,samochodów też niewiele,w sklepach też pustawo.Na niektórych sklepach kartki z zakazem wchodzenia z dziećmi,albo wchodzenia po 5 osób.Większośc kupujących i persolnelu sklepowego w rekawiczkach i maseczkach.Wreszcie do ludzi dociera,ze to nie żarty.

W Dużym Formacie ,masa artykułów -polecam do poczytania,także w formie elektronicznej.Wszystko związane z epidemią.Najbardziej poruszył mnie artykuł o ludziach ,którzy pracując na śmieciówkach lub umowach o dzieło, z dnia na dzień stracili pracę,często jedyne w rodzinie źródło dochodu:(Masakra.

Mam nadzieję,że wszyscy jesteście zdrowi i nikt tego świństwa nie złapał.Spokojnego wieczoru:)

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Madzia91 napisał:

Według zaleceń Ministerstwa Zdrowia - Departament Wirusów i Wpisów- odległość między postami dwóch różnych osób, niespokrewnionych ze sobą powinna wynosić niemniej niż 45 min. Jeżeli piszą w masce to niemniej niż 30 min.

Mam , mam to wszystko założone ....nawet majtki ubrałam , bo bez nich  o katar nietrudno .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Madzia91 napisał:

Za chodzenie bez majtek można dostać w pysk oraz złapać syfa, łupież, ciporoidy,łonice kanapową oraz inne choroby współistniejące. Bądź czujna. Myj wargi i płucz usta.

 

Mądra kobieta z Ciebie ....Madziu . Będę posłuszna .

Nudno jakoś ...napisz coś o mężu recydywiście  albo coś na podób . Pisać lenie nie chcą , przykrzy się :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ktoś , kto powiedział , że przy laptopach nie powinno się jadać chyba  miał rację . Jeżutku kolczasty ile okruszków pousuwałam , ile tego dobra pod  klawisze mi się nawtykało . Siedzę , nudzę się ...no to se wyskubuję za pomocą wykałaczki ....kuźwa ...nawet nie wiedziałam , że takie maleństwo a tyle pod tym się zmieści :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

 Ktoś , kto powiedział , że przy laptopach nie powinno się jadać chyba  miał rację . Jeżutku kolczasty ile okruszków pousuwałam , ile tego dobra pod  klawisze mi się nawtykało . Siedzę , nudzę się ...no to se wyskubuję za pomocą wykałaczki ....kuźwa ...nawet nie wiedziałam , że takie maleństwo a tyle pod tym się zmieści :szydera:

Odwróc do góry nogami i wytrząchnij:)Co zostanie pousuwasz wykałaczką .Ja jeszcze spirytusem kosmetycznym czyszczę wszystkie rowki na klawaiturze.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Odwróc do góry nogami i wytrząchnij:)Co zostanie pousuwasz wykałaczką .Ja jeszcze spirytusem kosmetycznym czyszczę wszystkie rowki na klawaiturze.

Ło matko ,zaciekawiło mnie czyszczenie tych rowków,możesz coś bliżej? :oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Madzia91 napisał:

Efka z drugiego miała tak zapuszczoną klawiaturę jak ona sama. Kiedyś u stóp swoje wielkie zajechane paznokcie obcinała obcinaczką nad klawiaturą . Trzy jej ugrzęzły w klawiszach a czwartym wybiła szybę.

Dobrze ,że już dawno po kolacji, dobrze piszesz ,proszę o więcej to nic nie ruszę do jedzenia ,wyjdzie mi na dobre.Nic mnie tak nie obrzydza jak długie pazury.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Odwróc do góry nogami i wytrząchnij:)Co zostanie pousuwasz wykałaczką .Ja jeszcze spirytusem kosmetycznym czyszczę wszystkie rowki na klawaiturze.

Noo...miałaś rację ...jejku , ale mi się tego dobra na stół wysypało . Spirytusu kosmetycznego nie mam , ale mam " Lubelski 95 % "co se na odkażanie w razie " w " zakupiłam ...może być ?

Jeszcze jakieś france pod : i  /m  mi siedzą ...muszę jeszcze raz wytrząsnąć . Teraz to se chyba na dobre rozpaprałam ...ale przynajmniej mam zajęcie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Madzia91 napisał:

Efka z drugiego miała tak zapuszczoną klawiaturę jak ona sama. Kiedyś u stóp swoje wielkie zajechane paznokcie obcinała obcinaczką nad klawiaturą . Trzy jej ugrzęzły w klawiszach a czwartym wybiła szybę.

O naszej @awe59 mówisz ? Nie uwierzę , bo ona nie obcina nad laptopem . Wygimnastykowana jest , sprytna jeszcze ...obcinaczki nie używa , bo da radę se do góry  zarzucić i obgryzie dokładnie :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...