Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Darekr napisał:

Może zablokował ci się klawisz w myszce

 

Klawisz działa jak nie wiem co :-) Ekran monitora pod palcami mi się nie chce przesuwać ...czy tam posuwać . Alee... tym zablokowaniem w myszce to żeś mnie zaintrygował :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ania ....od wczoraj nic innego nie robię ..włączam i wyłączam ....i nic ...przyjdzie chyba przywyknąć  :-)

Podzieliłam się z Tobą CAŁĄ moją wiedzą :szydera:

Może gdzieś coś zaptaszkowałaś przez przypadek.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach (jeśli możesz poruszać się z ekranu) masz ustawienia systemu windows, tam znajdziesz "urządzenia", w urządzeniach "mysz".

Nie wiem którą wersję systemu masz, ale możesz mieć opcję "test myszy" ew "ustawienia myszy" alpo przynajmniej "zmień klawisz myszy" (to wersja dla leworęcznych) ale jeśli nie masz testu myszy to spróbuj zamienić na chwilę klawisze.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odsypiałam tę godzinę co mi umknęła dzisiejszej nocy, słyszałam że babka grasuje na dole....zeszłam żeby zaparzyć kawę i co widzę...? Przytargała kwietnik drewniany do kuchni i postawiła go pod oknem a na nim ustawiła jeden kwiatek....:d A niech sobie tam stoi....mnie nie przeszkadza a babcia ma radochę.

Tylko się zastanawiam jak to zrobiła bo na rolator się nie zmieścił. Jest dość duży i ciężki.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, awe59 napisał:

Jak odsypiałam tę godzinę co mi umknęła dzisiejszej nocy, słyszałam że babka grasuje na dole....zeszłam żeby zaparzyć kawę i co widzę...? Przytargała kwietnik drewniany do kuchni i postawiła go pod oknem a na nim ustawiła jeden kwiatek....:d A niech sobie tam stoi....mnie nie przeszkadza a babcia ma radochę.

Tylko się zastanawiam jak to zrobiła bo na rolator się nie zmieścił. Jest dość duży i ciężki.

Bez widowni siła jej wróciła :szydera:. Sporo naszych podopiecznych w nocy sobie świetnie radzi.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, awe59 napisał:

Jak odsypiałam tę godzinę co mi umknęła dzisiejszej nocy, słyszałam że babka grasuje na dole....zeszłam żeby zaparzyć kawę i co widzę...? Przytargała kwietnik drewniany do kuchni i postawiła go pod oknem a na nim ustawiła jeden kwiatek....:d A niech sobie tam stoi....mnie nie przeszkadza a babcia ma radochę.

Tylko się zastanawiam jak to zrobiła bo na rolator się nie zmieścił. Jest dość duży i ciężki.

Jak  stoi to obie będziecie miały radochę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aniu ...chyba Twoje czary mary pomogły ...znów wyłączyłam dziada i .....posuwam ...tralalalalala :szydera:

Każdemu dziadowi trzeba zasadzić kopa żeby chodził jak należy....nie wiedziałaś o tym ?

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, awe59 napisał:

Jak odsypiałam tę godzinę co mi umknęła dzisiejszej nocy, słyszałam że babka grasuje na dole....zeszłam żeby zaparzyć kawę i co widzę...? Przytargała kwietnik drewniany do kuchni i postawiła go pod oknem a na nim ustawiła jeden kwiatek....:d A niech sobie tam stoi....mnie nie przeszkadza a babcia ma radochę.

Tylko się zastanawiam jak to zrobiła bo na rolator się nie zmieścił. Jest dość duży i ciężki.

Mi się przypomniało,,też z kwiatami moja PDP walczyła jak byłam w miescie na swojej przerwie, wracam a jej sypialnia cała w ziemi, kwiatki sobie przesadzała, a też na rolatorze i wózku,,donniczki poprzewracane,sajgon jakich mało, dobrze że babcia była cała, ale zrobiła teatrzyk też, że tak chciała dobrze itd, ale nischt zu tragisch, miała  dobrą zabawę,:szydera: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewal8 dobrze ,że się ulało, ulżyło i jest ok!  mi akurat nie musisz mówić o kadrach nauczycielskich bo wiem ,co to za harówa, praca w szkole a potem w domu i tak na okrętkę, Przyszły teraz takie czasy ,gdzie dla nie jednego rodzica ogromny problem, bo nawet komputera w domu nie ma, a jak jest to jeden a dzieci uczących jest 3 albo 4, jak poczytałam posty matek  to nie jedna nie jest w stanie sobie poradzić, ale wybuchnie jeszcze to wszystko, jak tylko zamknęli szkoły to od razu podano strony i dzieci uczyć, a co do czego ,to wejsc na tą stronę? można było w nocy, tak była opanowana przez wszystkich,,ale to nie mój problem, jak pisałam, @ewal8 wszystkich nas nosi,każdy z nas ma po trosze racji, ale musimy to pogodzić jakoś,,przetrwać ,no bo co innego możemy, nic !!!! poprostu nic!!! 

 

 

 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi blondasku, ja juz nie chce drążyć tematu, ulało mi się trudno - nie powinno, bo twardym trza być a nie miękkim, zwłaszcza teraz. Ale tylko jedno jeszcze napiszę - 3 albo 4 dzieci w rodzinie i komputera nie ma? A dyć program "pińcet plus" na dzieci od 2016 roku... :d

@geronimo klasy VI-VIII

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, geronimo napisał:

@ewal8 Przepraszam że zapytam, w których klasach uczysz?

Przepraszam, że odpowiem, a jakie to ma znaczenie ? Przecież tutaj na forum co najmniej 70% forumowiczów jest wysoko kształconych , po studiach wyższych i innych fakultetach . Nawet inżynierów tutaj mamy z ,,zawodu ,, Nie rozumiem zatem w czym problem pomóc dziecku w nauce ? No może z językiem polskim byłby jednak problem, bo nawet po wyższych studiach niektórzy nie znają zasad gramatyki polskiej. Nadszedł czas na tajne komplety . Niech się leniwi nauczyciele odwala od naszych cudownych dzieciątek . Elbanowscy udziela wskazówek.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ewal8 współczuje Ci, moja żonka ma klasy pierwsze technikum i dwie maturalne.Koszmar, dosłownie a do tego dziennik elektroniczny na Vulkanie bo szkoła oszczedała a on jest darmowy i mocno okrojony.

100 razy lepszy jest Librus musi sobie radzić

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ewal8 napisał:

@Blondi blondasku, ja juz nie chce drążyć tematu, ulało mi się trudno - nie powinno, bo twardym trza być a nie miękkim, zwłaszcza teraz. Ale tylko jedno jeszcze napiszę - 3 albo 4 dzieci w rodzinie i komputera nie ma? A dyć program "pińcet plus" na dzieci od 2016 roku... :d

@geronimo klasy VI-VIII

Tak parę dni wczesniej wpadłam na post na fb, o nauczaniu przez internet,a tam polały się tysiące odpowiedzi, nie czytałam do końca, ale naprawdę rodzice mają ogromny problem,,ale kończymy temat:cmok:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Blondi napisał:

Tak parę dni wczesniej wpadłam na post na fb, o nauczaniu przez internet,a tam polały się tysiące odpowiedzi, nie czytałam do końca, ale naprawdę rodzice mają ogromny problem,,ale kończymy temat:cmok:

Ty już lepiej trzymaj się forum OR , na fb , czy inne Pudelki możesz wpadać , ale nie wierz we wszystko co tam przeczytasz :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...