Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

I nic z tym brakiem przółerwy nie robisz????To nie TY!!!! Ile tak wytrzymasz????

Zgłosiłam w firmie i czekam na wynik … Mogę ją zamknąć w łóżku, ale ona w nim po południu wytrzymuje najwyżej pół godziny.., później zaczyna wyłazić... Jeszcze jej się nie udało, ale może kiedyś się uda (?), lub przy tych próbach zrobi sobie coś złego... Wytrzymuję bo jest spokojna, taka wycofana. Ale adres ogólnie trudny... Zlecenie mam do 28.04. i nie myślę o wcześniejszym zjeździe bo dramatu nie ma jak na razie...)))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Spotkały się dwie znajome w warzywniaku . Jedna poprosiła ekspedientkę o zważenie trzech brukselek ...druga na to : cóż za rozrzutność ! Kupująca jej na to : gości mam jutro ...gołąbków narobię ! :szydera:

 

:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skoro branżowo ...prącie bardzo : życzyłam , żeby po dzisiejszej kapuście , którą Hela zapodała na obiad Jadzia odpłaciła się jej " poważną robotą " w czasie , kiedy ja słodko opitalałam się na moim wolnym . Pomyliłam się ....Jadziutka wzięła się i zaparła ...odczekała , kiedy ja przejmę pałeczkę szychty . Robota spadła na mnie . A prosiłam ...tylko się panie bobrze nie pomyl i niech ją natrze wtedy , kiedy ja mam wolne . I doopa ...pomylił się     :(

To się nazywa garbate szczęście . U Muminka trzy zmienniczki były za mnie, a tylko ja walczyłam wiecznie z zatkanym klopem i gównami, o zlewozmywaku to nawet nie wspomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaległości odrobione,maiął się w wir sprzątania rzucić ochoczo,ale zaczęłam czytać a tu nie dość ,że @Dodzisława u kosmitów na robotach ,to i na forum jakaś kosmitka/ta się objawił/a/.Rozpoznawalny/a/ po dwóch postach.Kotku ,musisz się bardziej postarać,ha ha ha 

Dobra ,spadam póki co:)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Dodzisława napisał:

@aniao Trenuje cierpliwość , acz lekko nie jest . Wczoraj mnie pokonał, prosba abym 4 zamrożone na kamień sznycle , rozdzieliła na 2 porcje, czyli po dwa. Niestety nie udało mi się mu wytłumaczyć, że się nie da, bo on jest głuchy na argumenty . Dowiedziałam się tylko, że jestem trudna i robię trudności . Wręczyłam więc mu te pier......e sznycle i poprosiłam aby mi pokazał jak to się robi . No niestety , nie pokazał bo jak ? Ale zabrał się ochoczo do pracy, talerz sobie przygotował, nóż wielki, a ja po prostu wyszłam z kuchni. No niestety nie udało mu się, ale ja nie skomentowałam. Potem był problem, bo qrwa 4 sznycle będą odmrożone na jeden obiad dla 3 dorosłych osób? No to mówię kosmicie, że 2 na obiad jednego dnia, a z pozostałych dwóch będzie obiad dnia kolejnego w postaci sztukamies w sosie. No nie, nie może tak być bo sznycel qrwa będzie w sosie zbyt suchy. Wyjmuje zatem opakowanie tych pieprzonych sznycli i czytam kosmicie, że ,, część górna świni na sznycle oraz na grilla, co jest jednoznaczne , przynajmniej dla mnie, że nadaje się na sos .a kosmita patrzy na mnie z przerażeniem i pyta : chcesz grilla robić ?W tym momencie poległam całkowicie  . Qrwa do obiadu mnie trzymało. Jeszcze takich kosmitów to ja nie widziałam jak żyje.

Sorry Doda, ale jepłam przy ostatnich zdaniach Twoich gorzkich żali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To jeszcze pikuś malutki ...a ile kabelków tutaj mamy...bystrzachów  ???!!!

No masz:(Ja tradycyjnie nie w temacie,ha ha ha Ale w sumie to  nie wiem  chcę być.Za dużo mam spraw teraz do ogarnięcia,Nie będę sobie głowy obciążać.Nie piszcie tyle ,bo sprzątania nie skończę do nocy!!!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

No masz:(Ja tradycyjnie nie w temacie,ha ha ha Ale w sumie to  nie wiem  chcę być.Za dużo mam spraw teraz do ogarnięcia,Nie będę sobie głowy obciążać.Nie piszcie tyle ,bo sprzątania nie skończę do nocy!!!

I o to biega ...Foka odpocznie . Zamęczysz chłopa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Madzia91 napisał:

@foczka63 jeśli widzisz kosmitów,rozpoznajesz ludzi,których dawno już nie ma i do tego masz podwyższoną temperaturę to niezwłocznie zawiadom NASA i Sanepid w Bobolicach. Być może nosisz w sobie groźny szczep bakterii stworzony w Chinach przez dr Po Hui Mito .

Nie szastaj życiem swym w portalu tym...

Kotku, o błędach ortograficznych tym razem ci się zapomniało,ha ha ha 

Nie pilnujesz się dzieciaku:)

ps.uderz wstół a nożyce się odezwą:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Wiesz co? On jest jakaś dziwna sknera, jogurty kupuje wiaderkami, czekolady sobie nie odmawiam, owoców również, kawę kupuje inna niż oni  i chyba droga w ich mniemaniu , coca cole też, sery i te inne dla siebie też. On ma tylko pierdolca jeśli chodzi o obiady i gramaturę Qrwa mięs . Gramatura dla niego to jest rzecz wagi najwyższej. No bo jak to, 400 gram mielonego dla 3 osób na jeden raz? I nie rozumie kosmita, że to na 2 obiady , no bo jak to ? Ponadto wtrąca się w garnki bardzo, a UJ gotować nie umie . No nic mnie tak nie wqrwia jak wyracanie się w garnki . On odpuszcza, ale co mi brew napsuje , to napsuje. Jutro zrobię kluski śląskie, po złości po prostu . Ciekawe czy będzie jadł. Zawsze czułam przez skórę i wiedziałam, że małżeństw nie biorę, oraz depresyjnych . Zmienniczka mi mówiła jak tu jest, ale ja myślałam, że poradzę sobie z kosmita i w sumie to sobie radzę, ale qrwa nigdy więcej moja noga tu nie postanie, jakimi u innych małżeństw , w szczególności z depresją . Tu jest naprawdę ok, ale dziadek mnie doprowadza do szału tym wpieprzsniem się w garnki, dyrygowaniem co na obiad i wyliczaniem kotletów. Qrwa , nie wiem jak królowa szteli daje tutaj radę. Nie wiem , a wraca tu 3 raz . Wynagrodzenie jest super , warunki lokalowe super, swoboda, luz, wlasna łazienka , piękny dom, piękne miejsce , ale qrwa na słowo obiad , dostaje gęsiej skórki.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka oj tam, oj tam Sama co mitagessen , a raczej jego plany i przygotowanie, zaliczam zgon. Jak już ogarnę laptopa, to bloga chyba uduchomie pod tytułem ,,Niezwykle prxypadki i perypetie Dody w rodzinie Kosmitów . Naprawdę, tutaj dla zdrowego na głowę człowieka, są takie jaja, że mimo wkyrwienua pękam że śmiechu .wiwat srajfon i jego podpowiedzi

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dodzisława ile tam jesteś? tydzień czy więcej,,jak więcej to już tak zostanie,nieraz muszą kosmici się przyzwyczaić do nowej i po tygodniu walki z opiekunką ,odpuszczają,a jak kosmita nie odpuszcza to już tak zostanie,ale często się spotyka jakiś pierd...c , będzie o 10 centów szukal taniej, a 100 euro wyda albo więcej na gowna i jest super,pora obiadowa jest dla Ciebie chwilą z podniesionym ciśnieniem,,kuzwa niech jeszcze leki Ci kupi na te nadcisnienie,,niech wraca królowa stelli i niech dzieli kotleta jednego na tydzień dla 3 osób,,nie dosc że korona grasuje i człowieki mają stresa , to jeszcze kosmita chce zagłodzić ,tegoż już za wiele:grzmotnąć:  trzymaj się dzielnie i może jutro z uśmiechem gotuj te kluski,żartem ,żartem i olewką przeleci turnus u kosmity,,:tak2:

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi No właśnie, że on nie chce zagłodzić, byleby się gramatura spożytego mięsa zgadzała Oprócz mięsa mogę tu kupować sobie co chce. Mięso też mogę, ale .....200 gram mielonego na obiad dla 3 osób i ani grama więcej, bo już jest ból dupy. Może to takie jego hobby? W lodówce każda półka na swoje przeznaczenie i nie daj buk to zmienić. No ebal go pies . Wqrwia mnie do białości , choć naprawdę bardzo się staram . Niestety po 15 minutach jego towarzystwa w kuchni mam ochotę z.....c mu patelnia w łeb.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Blondi No właśnie, że on nie chce zagłodzić, byleby się gramatura spożytego mięsa zgadzała Oprócz mięsa mogę tu kupować sobie co chce. Mięso też mogę, ale .....200 gram mielonego na obiad dla 3 osób i ani grama więcej, bo już jest ból dupy. Może to takie jego hobby? W lodówce każda półka na swoje przeznaczenie i nie daj buk to zmienić. No ebal go pies . Wqrwia mnie do białości , choć naprawdę bardzo się staram . Niestety po 15 minutach jego towarzystwa w kuchni mam ochotę z.....c mu patelnia w łeb.

Jeśli patelnia będzie z zawartością, to pamiętaj, że 20 dkg mięsa i ani grama więcej, bo się dopiero wurwi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63 A bo to się dowiesz? Raz mówi, że w banku pracował, a drugi raz jak zapytałam na którą do pracy chodził to mówił że musiał być zawsze wcześniej, bo śniadania przygotowywał dla bankowych pracowników i tutaj byvta jego obsesja miała wytłumaczenie,ale nie mam pewności czy bank serwuje swoim pracownikom śniadania

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...