Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Baśka powtarzająca się Oszczedzaj dobra kobieto, bo ja nie wiem czy nie naliczane tych ostatnich dwóch, co to kupiłam na czarną godzinę, albowiem dziadek kosmita, który jest tylko ,,dodatkiem,, do podopiecznej dba o moje wysokie ciśnienie. Musowo zatem będzie jakoś je obniżyć, a dezynfekcja się przyda przecież. Doustna. Qrwa nie znam języka kosmitów. Javsievwykoncze, a poskarzyjek na głównej nie ma i zaraz bananem bez łeb zarobię , a jestem w stanie recydywy zaawansowanej

Sie pani nie przejmuje recydywą ...możliwe , że nas więcej poleci , nie będziesz sama . Wk...nerwa mam jak stąd do Moskwy ....a to daleko jest ...bardzo . Wszystko przed nami  >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Afryka , no powiem Ci, że jestem zszokowana tymi brakami i w dodatku na pustych regałach kartki są, że reglamentuja i tylko po jednej paczce można. Qrwa, a mój Kosmita pyta po co ludziom mąka . O papierze nie wspomniał

Mąka po rozrobieniu z wodą i zeżarciu świetnie zatyka, to i papier niepotrzebny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, aniao napisał:

Córka podopiecznej mieszka w Hamburgu i ostała się bez srajtaśmy. Tydzień temu dzwoniłam czy jej kupić to nie chciała, bo już ma. Na wszelki wypadek schowam nasze "zapasy" do mojej komody, bo dziś też pustki.

Z innej beczki.

Na razie nie wybieram się do domu, ale syn mnie postraszył, że byle nie busem. Chce przyjechać, ale ja żebym na pieszo miała iść to nie pozwolę. 

Mam rację?

A ja jestem taka rozrzutna z tą srajtaśmą,,:tak2: metrami ciągnę,muszę się opamiętać chyba,,

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao Mysle, że masz. Gdyby busy nie jeździły to ok, ale jeżdżą. Ja też bym busem wracała w takiej sytuacji, choć obsrana że strachu. Z tego co czytam to busiarnie wprowadziły obostrzenia, zabierają połowę mniej ludzi , żeby była odległość i takie tam. Dezynfekuja , cuduja . Natomiast pokonać prawie 3 tysiące km w dwie strony to chyba nie jest dobry pomysł, tym bardziej że przecież syn momentalnie wskoczy na kwarantannę po powrocie.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Dodzisława napisał:

@Blondi Tez tak mam. Co innego kosmita, ten to kochana jednym listkiem. Prawdopodobnie.

Moja dzisiaj na cały dzień zapomniała po co tej jeden listek wciskam jej do ręki jak sadzam ją na kop, a robie to z 10 razy dziennie :o Daj bosze jutro będzie lepiej xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Moja dzisiaj na cały dzień zapomniała po co tej jeden listek wciskam jej do ręki jak sadzam ją na kop, a robie to z 10 razy dziennie :o Daj bosze jutro będzie lepiej xd

Skoro branżowo ...prącie bardzo : życzyłam , żeby po dzisiejszej kapuście , którą Hela zapodała na obiad Jadzia odpłaciła się jej " poważną robotą " w czasie , kiedy ja słodko opitalałam się na moim wolnym . Pomyliłam się ....Jadziutka wzięła się i zaparła ...odczekała , kiedy ja przejmę pałeczkę szychty . Robota spadła na mnie . A prosiłam ...tylko się panie bobrze nie pomyl i niech ją natrze wtedy , kiedy ja mam wolne . I doopa ...pomylił się     :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Skoro branżowo ...prącie bardzo : życzyłam , żeby po dzisiejszej kapuście , którą Hela zapodała na obiad Jadzia odpłaciła się jej " poważną robotą " w czasie , kiedy ja słodko opitalałam się na moim wolnym . Pomyliłam się ....Jadziutka wzięła się i zaparła ...odczekała , kiedy ja przejmę pałeczkę szychty . Robota spadła na mnie . A prosiłam ...tylko się panie bobrze nie pomyl i niech ją natrze wtedy , kiedy ja mam wolne . I doopa ...pomylił się     :(

:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, NNNdanuta napisał:

Moja dzisiaj na cały dzień zapomniała po co tej jeden listek wciskam jej do ręki jak sadzam ją na kop, a robie to z 10 razy dziennie :o Daj bosze jutro będzie lepiej xd

Danuśka Ty to masz kabaret od rana do nocy,,gdzieś czytałam ,że nawet przerwy nie masz,,:grzmotnąć: non stop PDP na oku, toż to jest masakra z katastrofą włącznie,,tydzień i bym miała chyba dosc, podziwiam Ciebie,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Skoro branżowo ...prącie bardzo : życzyłam , żeby po dzisiejszej kapuście , którą Hela zapodała na obiad Jadzia odpłaciła się jej " poważną robotą " w czasie , kiedy ja słodko opitalałam się na moim wolnym . Pomyliłam się ....Jadziutka wzięła się i zaparła ...odczekała , kiedy ja przejmę pałeczkę szychty . Robota spadła na mnie . A prosiłam ...tylko się panie bobrze nie pomyl i niech ją natrze wtedy , kiedy ja mam wolne . I doopa ...pomylił się     :(

Moja "drugie" to robi dwa razy w tygodniu, ale siku to z 10 razy dziennie :szydera: Dama, żadnych dresków .., cieńkie rajtuzy musowo i dżinsy :d Gimnastykuję się przy tym klopie, ale jak sobie zapomniała to tak ma... Pieluchomajtki w górę i tyle xd Ona oszczędza papier toaletowy, a ja rękawice jednorazowe xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao Trenuje cierpliwość , acz lekko nie jest . Wczoraj mnie pokonał, prosba abym 4 zamrożone na kamień sznycle , rozdzieliła na 2 porcje, czyli po dwa. Niestety nie udało mi się mu wytłumaczyć, że się nie da, bo on jest głuchy na argumenty . Dowiedziałam się tylko, że jestem trudna i robię trudności . Wręczyłam więc mu te pier......e sznycle i poprosiłam aby mi pokazał jak to się robi . No niestety , nie pokazał bo jak ? Ale zabrał się ochoczo do pracy, talerz sobie przygotował, nóż wielki, a ja po prostu wyszłam z kuchni. No niestety nie udało mu się, ale ja nie skomentowałam. Potem był problem, bo qrwa 4 sznycle będą odmrożone na jeden obiad dla 3 dorosłych osób? No to mówię kosmicie, że 2 na obiad jednego dnia, a z pozostałych dwóch będzie obiad dnia kolejnego w postaci sztukamies w sosie. No nie, nie może tak być bo sznycel qrwa będzie w sosie zbyt suchy. Wyjmuje zatem opakowanie tych pieprzonych sznycli i czytam kosmicie, że ,, część górna świni na sznycle oraz na grilla, co jest jednoznaczne , przynajmniej dla mnie, że nadaje się na sos .a kosmita patrzy na mnie z przerażeniem i pyta : chcesz grilla robić ?W tym momencie poległam całkowicie  . Qrwa do obiadu mnie trzymało. Jeszcze takich kosmitów to ja nie widziałam jak żyje.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Blondi napisał:

Danuśka Ty to masz kabaret od rana do nocy,,gdzieś czytałam ,że nawet przerwy nie masz,,:grzmotnąć: non stop PDP na oku, toż to jest masakra z katastrofą włącznie,,tydzień i bym miała chyba dosc, podziwiam Ciebie,,

Przerwy nie mam ale babcię po nocy z łóżka nawet 5 minut wcześniej nie wyciągnę xd Drugi dzień zastaję ją z nogami przerzuconymi przez barierki :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Przerwy nie mam ale babcię po nocy z łóżka nawet 5 minut wcześniej nie wyciągnę xd Drugi dzień zastaję ją z nogami przerzuconymi przez barierki :szydera:

I nic z tym brakiem przerwy nie robisz????To nie TY!!!! Ile tak wytrzymasz????

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Przerwy nie mam ale babcię po nocy z łóżka nawet 5 minut wcześniej nie wyciągnę xd Drugi dzień zastaję ją z nogami przerzuconymi przez barierki :szydera:

Jeszcze wyskoczy babcia przez barierki,,pomału ćwiczy skoki przez płotki,,idzie się zapindolic w takiej pracy,,kosmita , skoczek, itd itd, 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, foczka63 napisał:

I nic z tym brakiem przerwy nie robisz????To nie TY!!!! Ile tak wytrzymasz????

Nawet 2 godziny dla siebie popołudniu to odskok od codziennosci z PDP, ja często sobie drzemki robiłam, a  bez tych 2 godz, ? nieraz i 3 godz, mialam, zalezy gdzie, a potem każdy robił co mu pasuje, 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Blondi napisał:

@Dodzisława Dodzia 2 sznycle dla 3 osób? kosmita sknera nr 1,,,:przekleństwa:

Spotkały się dwie znajome w warzywniaku . Jedna poprosiła ekspedientkę o zważenie trzech brukselek ...druga na to : cóż za rozrzutność ! Kupująca jej na to : gości mam jutro ...gołąbków narobię ! :szydera:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...