Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lucyna.beata napisał:

50-60 lat to juz...staroc i do roboty na budowie nie wezma...

ja na ostatnim urlopie dzwonilam do dawnej knajpy w ktorej mialam okazje dorabiac cale 5 lat ..pogadalismy itd...i pyta mnie kobieta czy mam kogos do roboty bo  im brakuje ludzi....placa do reki za wesele i poprawiny maja mlodzi 250pln plus zarcie a czasami i cos jeszcze...to nie sa male pieniadze..u nich dorabiaja glownie 17-20 lat...weekendy ..wiec mlody ma na swoje widzi mi sie..a jednak nie chca robic...

mi taka kasa nieraz uratowala doope...a tyralam od piatku do niedzieli wieczorem ponad 60 godzin..plus moja robota w biurze...

tak sie jakos porobilo...

 

Moi sobie jakos radza... jeden z pracy bierze dod zlecenia ... do domu i siedzi nawet cala noc... a drugi poszedl po podwyzke dostal 200,- pln ..wiec poszukal innej pracy ... a wtedy ci co dali 200 chcieli dodac 1 tys ... ale juz mial umowe z druga Firma ... Ale generalnie jest jak napisalam wczesniej  ....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, lucyna.beata napisał:

na nogi trudno zalozyc....a serio ..masz racje...tylko pytanie...jezeli roodziny nie maja i nie chca zakupic...kto zaplaci??? 

Kiedys poprzedniczka twierdzila ze nie kupuja ...ze trzeba sobie samemu zorganizowac ..a fakt byla grzybica ... wiec ja do syna gdy zapytal czy wszystko ok ... ze mam alergie na ich mocne srodki czystosci ...i raczej musze w rekawiczkach pracowac ....o dziwo zaraz po poludniu pojawil sie z paczka L ...ktore lekko spadaly ale co tam mysle sobie ... A tu zaraz na drugi dzien przyniosl paczke M ..wiec ta poprzednia chce oddac a on niech zostanie mowi ....  Poprzedniczka byla z grzybica u rak ...tak kochane Polka ... i mowi co tak patrzysz na moje rece ??? wiesz spieszylam sie i tipsow nie zdazylam zrobic .... Ufff Kobiety zadnych Tipsow ..bo to tylko poglebia grzybice ....  Strach sie bac ..bo grzybicy szybko nie wyleczysz....

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry już wyspana jestem chyba bardzo szybko spałam . Mam jeszcze dzisiaj drugą zmianę a potem już tylko pierwszą przez cały tydzień . Słoneczko piękne i ostre jeszcze trochę poleżę na tarasie . Przez ten tydzień dni mi się pogubiły , ale od czego ma się koleżankę ?:kawa2:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam:446_bicyclist: ,,i tak 4 godziny po sklepach,,nawet nie zabłądziłam,,rower spisał się super jak auto,,szybko mnie poniósł w centrum sklepowe,,,naprzymierzalam się trochę,,ale szmat nie kupilam,,wszystko ble i takie byle jakie,,kupilam organizer na swoje srebra,,i inne pudełeczka ,,takie tam pierdolety,,ale co się naoglądałam ,,a butów namierzyłam i nic w oko nie wpadło,,przeceny są,,ale butów dla mnie nie ma,,kupię w Pl ,,takie jakie chcę,,jedne i  odstrzałowe,,ale ukrop jest straszny,:hura:,torebki zachaczylam skórzane ,,full tego krapu ale brzydkie i drogie,,też takich nie potrzebuję,,ale wybredna się zrobiłam,, a teraz szybko za pindrzenie:1410_nail_care_tone1: bo zaraz słodziak wróci i znowu wycieczka ,,:476_red_car: 

Ktoś tu pisał ostatnio o gardle,chyba @Lisa_Ona ,,tak czytałam ,że mam to samo z gardłem teraz,,chyba od tych zmian temperatur ,,klimy, zimnych z lodowki napoi,,sama nie wiem,,kupilam w Pl specyfik na gardło,,ale trochę ból uśpilo i dalej boli,,więc sięgnęłam po swój drugi specyfik-antybiotyk,który zawsze pomaga ,,też mam go zawsze przy sobie no i dopiero widzę ,że przechodzi,, jakieś dziadostwo atakuje i to jeszcze w lato-a kysz chorobo ode mnie:święty:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ciężko było poczytać co napisaliście bo te kopytka wyglądają okropnie a jeszcze co poniektórzy uparli się na cytowanie zdjęcia.

Brrrrr. Jak jeszcze ktoś zacytuje to zdjęcie to :grzmotnąć:

Wrócilam aby zobaczyć jakie zdjęcie tłuczesz,,i jak zobaczylam to :grzmotnąć: pomogę Ci ,,,ochyda ,,do pożygania,,,a fujj ,, aż się nie dobrze robi,,takie nóżki schowac w skarpetki a nie wystawiać na pokaz,,:przekleństwa:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Wróciłam:446_bicyclist: ,,i tak 4 godziny po sklepach,,nawet nie zabłądziłam,,rower spisał się super jak auto,,szybko mnie poniósł w centrum sklepowe,,,naprzymierzalam się trochę,,ale szmat nie kupilam,,wszystko ble i takie byle jakie,,kupilam organizer na swoje srebra,,i inne pudełeczka ,,takie tam pierdolety,,ale co się naoglądałam ,,a butów namierzyłam i nic w oko nie wpadło,,przeceny są,,ale butów dla mnie nie ma,,kupię w Pl ,,takie jakie chcę,,jedne i  odstrzałowe,,ale ukrop jest straszny,:hura:,torebki zachaczylam skórzane ,,full tego krapu ale brzydkie i drogie,,też takich nie potrzebuję,,ale wybredna się zrobiłam,, a teraz szybko za pindrzenie:1410_nail_care_tone1: bo zaraz słodziak wróci i znowu wycieczka ,,:476_red_car: 

Ktoś tu pisał ostatnio o gardle,chyba @Lisa_Ona ,,tak czytałam ,że mam to samo z gardłem teraz,,chyba od tych zmian temperatur ,,klimy, zimnych z lodowki napoi,,sama nie wiem,,kupilam w Pl specyfik na gardło,,ale trochę ból uśpilo i dalej boli,,więc sięgnęłam po swój drugi specyfik-antybiotyk,który zawsze pomaga ,,też mam go zawsze przy sobie no i dopiero widzę ,że przechodzi,, jakieś dziadostwo atakuje i to jeszcze w lato-a kysz chorobo ode mnie:święty:

Blondi, płucz gardło wodą z solą, mnie trochę pomogło.:wino:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ORIM napisał:

podobno jest na diecie :d

nie na diecie tylko zre zielone, a to nic innego jak zmiana nawykow zywieniowych...jak to se ludzie dorabiaja teorieO.o ....a tort byl dzisiaj moim widzimisie z okazji wczorajszego 13go i pomyslnego dla mnie dnia i zniesmaczyles mi go...:smutek:

jezeli to sa stopy twojego pdp to wspolczuje ale..prosze cie ..nie pokazuj wiecej takich szczegolow publicznie dobrze??:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...