Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wrrrr. Zła jestem dzisiaj same złe wieści. 

Cieszyłam się że grafik mam do 26 marca więc pewnie potem do domu. Ale firma już szuka zlecenia i na ten czas czekania mam zostać w Niemczech. Do Polski tylko na urlop mogę jechać z czego dwa tygodnie stracę na kwarantannę ( nie mogę w domu bo za dużo ludzi ) i dopiero zobaczę się z rodziną. Więc prawie cały urlop za jednym zamachem pójdzie. A to dopiero początek roku....

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Bez grafiku żyję i nie wiem czy się da i czy jest sens jakieś plany robić.Na razie jestem tu gdzie jestem i mogę być dokąd chcę,Dama powiedziała że mogę być tu na zawsze.Tja,no jej pasuje ale ja bym chyba kota dostała, już powoli dostaję.

To co, żyjemy powolutku z wirusem za pan brat.Milego dnia

 

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IDzień się powoli kończy, a dopiero teraz znalazłam chwilę, na przywitanie się, więc witam wszystkich serdecznie. 

Jestem na całkiem nowej stteli, drugi dzień dziś, na razie jest znośnie, tylko neta rodzina jeszcze nie zdążyła założyć. Poganiam więc firmę, żeby goniła rodzinkę, bo bez neta nie da się żyć. 

Pozdrawiam Was serdecznie i życzę miłego popołudnia i wieczorku, a potem dobrej nocki:cmok:

Kot 87.gif

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos nie mogę wpasć w rytm czegoś robienia, wieć obskakuje wiadomosci i włosy mi stają, pokręciły się na całego od tego co czytam, same smutki z tą koroną.Też byłam do jakiegoś czasu hojrak,ale teraz patrzę na to innym okiem, inaczej widzę ,spostrzegam,to naprawdę nie przelewki,,mnie nikt z domu nie wyciągnie nigdzie, dom i dom,taras na fajki, wiocha to i ludzi nie ma,Także dalszy czas kwarantanny :piwo:. Ten rok od stycznia dla mnie jest katastrofą ,,:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

Jakos nie mogę wpasć w rytm czegoś robienia, wieć obskakuje wiadomosci i włosy mi stają, pokręciły się na całego od tego co czytam, same smutki z tą koroną.Też byłam do jakiegoś czasu hojrak,ale teraz patrzę na to innym okiem, inaczej widzę ,spostrzegam,to naprawdę nie przelewki,,mnie nikt z domu nie wyciągnie nigdzie, dom i dom,taras na fajki, wiocha to i ludzi nie ma,Także dalszy czas kwarantanny :piwo:. Ten rok od stycznia dla mnie jest katastrofą ,,:(

Nie martw się kochana, kiedyś zła passa się skończy i jeszcze zaświeci słoneczko dla Ciebie:cmok:, zobaczysz:dobrze:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Wiosna ,słonko świeci.Zaczyna się powoli zielenić.Jakieś porządki wiosenne zrobię.Wnuczka chętna do pomocy.Przyszła na spanie ,bo nie ma to jak u babci.Bratki i inne wiosenne kwiatki kupię i posadzę w koło domu.Życie toczy się dalej.Nie słucham juz radia ani TV.

Spokojnego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Darekr napisał:

Dzień Dobry

Miłego Dnia

 

Nie mogę teraz posłuchać ....na dolinach Jadzinych już jestem a ona słodko chrapie . Jak tam jest w tej piosence " wszyscy święci balują w niebie , czy może garują ...? " coś mi to drugie dla ucha też by pasowało  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

U mnie pada deszcz i pogoda dołująca....poza tym bez przerwy ktoś się tu kręci po domu. Fizjo przylazła bez maseczki i rękawiczek, Pflege miała rękawiczki ale maseczki nie, córka i synowa przyłażą codziennie nie wiem po kiego grzyba....denerwuje mnie ich podejscie do całej tej sytuacji. Chyba poszukam jakiegoś busa i dam dyla stąd....ooo

Spokojnego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem odwiedziło inwalidę (mnie)

Dwóch kolegów i koleżanka

(prócz jednej osoby, która siedzi teraz w Hamburgu)

To Wszyscy Komandorowie naszej kajakarskiej bandy,

Sprawdziliśmy, o 8:30 mamy dziś pociąg do Puław,

Tylko o północy żadna firma wypożyczająca kajaki w Puławach nie odbierała telefonu,

dziś rano też nie. Jesteśmy już po rannych konsultacjach

i jednak wróciliśmy do poprzedniego planu - niestety płyniemy dopiero w czerwcu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

W nocy deszcz walił o szyby ...teraz już ślicznie , słonecznie , chociaż  chłodno . Jadwinia słodko chrapie , szerściuch na łazęgę wypuszczony , ledwie drzwi do kuchni uchyliłam to śmignął mi koło nóg ....ani dziada zatrzymać ani mu przyłożyć ...wredny kocur .

Dziś , wprawdzie ogłoszone radośnie nie było , ale zgodnie z umową to mam mieć wolny dzień ....tylko co z nim kurde zrobić . W pierwszych dniach pobytu na spacer nie bardzo , booo....ledwie które by później pierdnęło to by powiedzieli , że ja im jakieś świństwo przywlokłam ....znam ich trochę  i nie ze mną te numery . Nic to ....odpokutuję dziś wolne w domku ....ale to wolne dopiero po porannej obsłudze i podaniu śniadania i codziennych  przydasiów . I tak dam radę , inaczej do sprawy zaczęłam podchodzić : nie liczę dni  , które mam do odpracowania   ( godzin i lat też ) , tylko ....ile zwrócono mi za podróż , ubezpieczenie wykupione w Pl i ile ojrasków za przepracowany tydzień otrzymam , bo zapłacone będę miała nie za tydzień , tylko za 10 dni ...tak ustaliłam z Helą ( ja zaproponowałam ) , że całość zapłaci mi w przyszłym tygodniu . O ...i to jest przyjemne myślenie . Odliczając dni mogłabym się czuć jak za jakąś karę bym tu była ....ojro to bardzo , bardzo podtrzymująca na duchu rzecz ...czy tam inny środek płatniczy :szydera:

Miłego , spokojnego dnia ....i zdrówka dla WSZYSTKICH życzę .........ja :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie mogę teraz posłuchać ....na dolinach Jadzinych już jestem a ona słodko chrapie . Jak tam jest w tej piosence " wszyscy święci balują w niebie , czy może garują ...? " coś mi to drugie dla ucha też by pasowało  :haha:

Odpowiem Ci tak

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam słonecznie choć za oknem ponuro . U mnie oczekiwania ciąg dalszy na wyniki u dziadka wnuka. To oczekiwanie męczy,  tyle się na nie czeka? Wiecie co? Po 4 latach abstynencji nikotynowej stwierdzam, że ten dymek smakuje zajefajnie. Do czego ten stres prowadzi.... 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Darekr napisał:

Wczoraj wieczorem odwiedziło inwalidę (mnie)

Dwóch kolegów i koleżanka

(prócz jednej osoby, która siedzi teraz w Hamburgu)

To Wszyscy Komandorowie naszej kajakarskiej bandy,

Sprawdziliśmy, o 8:30 mamy dziś pociąg do Puław,

Tylko o północy żadna firma wypożyczająca kajaki w Puławach nie odbierała telefonu,

dziś rano też nie. Jesteśmy już po rannych konsultacjach

i jednak wróciliśmy do poprzedniego planu - niestety płyniemy dopiero w czerwcu

Mądre postanowienie ....teraz se wypij coś mokrego , żeby nie suszyło za mocno i gitarra :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mądre postanowienie ....teraz se wypij coś mokrego , żeby nie suszyło za mocno i gitarra :haha:

No gitara też wczoraj była w użytku,-  jak inaczej?- jak spotkają się tacy wariaci jak - MY

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski:I tak się zastanawiam, co by tu mądrego napisać :oops: Ale wena poszła w pisduuuuu :haha:A może izolacja robi swoje? :haha: Z wiadomości frontowych zapodam, że w żadnym z okolicznych sklepów nie mogę kupić cienkich Winstonów mentolowych >:( Nie...nie...sama nie odważyłabym się wymknąć ciemną nocą i opłotkami po zakup tego ważnego produktu :haha: Moi dostawcy oblecieli okolicę bliższą, a dzisiaj wyruszą w okolicę dalszą po ten produkt deficytowy :haha: Braki rzeczonego produktu uważam za porażkę na miarę braków papieru toaletowego! :haha:No..bo jak można tak ważny element życia codziennego racjonować..no jak?! :haha: Toż to skandal! :haha: I jak tu żyć?! No jak?! :szydera: Nic to...niech jeszcze i to :szydera: Niemniej pozostaje mi życzyć wam i sobie fajowskiego dzionka, dużo uśmiechu, spokoju i słonka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Darekr napisał:

Ja zrobiłem zapas :) A co rząd mi będzie zakazywał od kwietnia

A widzissss....ja palę te niezakazane . Chyba , że " czerwonych " nie będzie to na " niebieskie "trza się będzie przerzucić ....z braku laku dobry kit :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...