Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Krista napisał:

Polacy, pomimo tych rowów podziału, w ekstremalnych sytuacjach potrafią być wspaniali. W moim mieście większe zakłady pracy stojąc przecież przed ścianą, recesją, ew. bankructwem fundują szpitalom respiratory, środki ochrony, wszelkie wspomagające urządzenia.:dobrze::zwyciezca:

Podczas podróży gadałam na ten temat z synem , że my Polacy nie wiem jak możemy chlać się między sobą , ale jeśli sytuacja tego wymaga to potrafimy się pięknie jednoczyć . Słuchaliśmy RMF i gdy ogłaszano , żeby podjeżdżać pod Carrefour na u. Warszawskiej w Zgorzelcu   i zabierać jedzenie i picie dla stojących w kolejce też zjechaliśmy , żeby coś wziąć dla tych ludzi , ale objechaliśmy naokoło i ...już dowiezione na miejsce było .

Wielkie brawa i szacun dla mieszkańców Zgorzelca ...Świecka i okolicznych miejscowości :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Podczas podróży gadałam na ten temat z synem , że my Polacy nie wiem jak możemy chlać się między sobą , ale jeśli sytuacja tego wymaga to potrafimy się pięknie jednoczyć . Słuchaliśmy RMF i gdy ogłaszano , żeby podjeżdżać pod Carrefour na u. Warszawskiej w Zgorzelcu   i zabierać jedzenie i picie dla stojących w kolejce też zjechaliśmy , żeby coś wziąć dla tych ludzi , ale objechaliśmy naokoło i ...już dowiezione na miejsce było .

Wielkie brawa i szacun dla mieszkańców Zgorzelca ...Świecka i okolicznych miejscowości :oklaski:

:zwyciezca::dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krista napisał:

@Baśka powtarzająca się Mam nadzieję, że wagary @Joy miała na myśli bo to jazdaaaaa jest (jak się przypomni):haha:

Ja się zatrzymałam na #D a co to 5D? ups wypadam z forum, nie spełniam kryterium intelektu:haha:

A Ty myślisz , że ja tą @Joystickową zrozumiałam ....iiiiii...gdzie tam :szydera:

Jednak może poudajemy , że czaimy o co biega z tym 5D ? ....Ciii...ani słowa więcej , nie myślą , że my tak bardzo kumate ...i sosna :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A Ty myślisz , że ja tą @Joystickową zrozumiałam ....iiiiii...gdzie tam :szydera:

Jednak może poudajemy , że czaimy o co biega z tym 5D ? ....Ciii...ani słowa więcej , nie myślą , że my tak bardzo kumate ...i sosna :szydera:

A ja myślałam, że tylko mnie niemoc niekumania dopadła :haha: Teraz już mi lepiej...i nawet mogę pyszczol otworzyć bez obawy, że na durną wyjdę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A ja myślałam, że tylko mnie niemoc niekumania dopadła :haha: Teraz już mi lepiej...i nawet mogę pyszczol otworzyć bez obawy, że na dur i kiwaj zną wyjdę :szydera:

Tam będziesz rozdziawiać pyszczoł… xd Unieś jedną brew i kiwaj "ze zrozumieniem" głową :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Krista napisał:

@Baśka powtarzająca się Mam nadzieję, że wagary @Joy miała na myśli bo to jazdaaaaa jest (jak się przypomni):haha:

Ja się zatrzymałam na #D a co to 5D? ups wypadam z forum, nie spełniam kryterium intelektu:haha:

Krista tak bez zbędnego przynudzania 5D to bardzo dobry kierunek.Najlepszy.

I przepraszam za zamieszanie,napisałam zanim pomyślałam.Cała ja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Joy napisał:

Krista tak bez zbędnego przynudzania 5D to bardzo dobry kierunek.Najlepszy.

I przepraszam za zamieszanie,napisałam zanim pomyślałam.Cała ja

No to nas ukierunkuj co to jest to 5D....my tutaj inteligentów zagrywamy a sosna wie co to za dziwo - 5D :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, awe59 napisał:

@Michasia 1959 powiedz im wprost, żeby Ci dupy nie zawracali na urlopie.

Napisałam, że jestem na urlopie i odpoczywam w stresie bo jestem na kwarantannie odizolowana od męża dzieci i wnuków.Przepisy na zupki są w internecie  / 20 fotek mieli jakie porcje i jak Pdp zjada/. Wszystko wyłożone jak " krowie na rowie" przez 1,5 dnia i 10 karteczek. Dzisiaj firma dzwoniła i napomknęłam. Moja koordynatorka powiedziała abym nie odpisywała bo niech cos żle podpowiem może się obrócić przeciwko mnie - bo tak Pani Basia robiła. Cisza w eterze. spokój Koniec pucowania czas zająć się sobą i posiane włosy gdzie niegdzie powyrywać:tak2::)Cosik się robi ich małoO.owszędzie,Dzisiaj ugotowałam sobie kaszy jęczmiennej na mleku, ziemniaki okraszone - jadłyście tak ? moja Babcia tak jadła, pychota mniam. D...sko będzie rosło na tej kwarantannie.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Napisałam, że jestem na urlopie i odpoczywam w stresie bo jestem na kwarantannie odizolowana od męża dzieci i wnuków.Przepisy na zupki są w internecie  / 20 fotek mieli jakie porcje i jak Pdp zjada/. Wszystko wyłożone jak " krowie na rowie" przez 1,5 dnia i 10 karteczek. Dzisiaj firma dzwoniła i napomknęłam. Moja koordynatorka powiedziała abym nie odpisywała bo niech cos żle podpowiem może się obrócić przeciwko mnie - bo tak Pani Basia robiła. Cisza w eterze. spokój Koniec pucowania czas zająć się sobą i posiane włosy gdzie niegdzie powyrywać:tak2::)Cosik się robi ich małoO.owszędzie,Dzisiaj ugotowałam sobie kaszy jęczmiennej na mleku, ziemniaki okraszone - jadłyście tak ? moja Babcia tak jadła, pychota mniam. D...sko będzie rosło na tej kwarantannie.

Ja dziś wyrywałam sobie wąsy i brodę....no jakby w gówno zapałek nawtykał.....takie pojedyńcze dziadostwo urośnie i dopiero jak włożę okulary to widzę....:szydera:

A babcine jedzenie jest najlepsze pod słońcem....proste i pyszne.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, awe59 napisał:

Ja dziś wyrywałam sobie wąsy i brodę....no jakby w gówno zapałek nawtykał.....takie pojedyńcze dziadostwo urośnie i dopiero jak włożę okulary to widzę....:szydera:

A babcine jedzenie jest najlepsze pod słońcem....proste i pyszne.

U mnie cala kępa wylazla na pieprzyku. Wiosna idzie. Trawa rośnie. I wąsy chyba też:haha:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, awe59 napisał:

Ja dziś wyrywałam sobie wąsy i brodę....no jakby w gówno zapałek nawtykał.....takie pojedyńcze dziadostwo urośnie i dopiero jak włożę okulary to widzę....:szydera:

A babcine jedzenie jest najlepsze pod słońcem....proste i pyszne.

Dokładnie, Taka dzicz rosniexd Mam lusterko 10 krotnie powiększające to im walkę wydam i zmarszczki policzę - te od uśmiechu i te od starości:donos: miłego popołudnia:cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie cala kępa wylazla na pieprzyku. Wiosna idzie. Trawa rośnie. I wąsy chyba też:haha:

A niech se rosną ....faceci wąsy mają i są dumni z tego , jakby skwarkę w barszczu trafili a my to gorsze ? ...Mój też wąsaty był . Niby mi się to nie widziało za bardzo , ale jak kiedyś zgolił ....kuźwa , normalnie , jakby z gołą doopą był :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...