Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@awe59 ja dzisiaj juz o 6 rano wstałam  i pije kawę i czytam wiadomosci ,że braki towaru są w sklepach , już bym poleciała bo mam dwa kroki do Rewe, ale spokojnie czekam az się dobudzę na dobre, Jak już się wygramoliłam do sklepu to gębucha mi się uśmiechnęła jak zobaczylam wszystko co dusza zapragnie, więc potem autem na zakupy, rano tylko świeże pieczywo,także u mnie jest jak narazie i papier i widło i powidło,ale na jak długo? trzeba chyba następne zakupy zrobić, 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, sayonara 52 napisał:

@hawana patrzylam na strone poczty-jeszcze nic nie ma,

ale mam nadzieje,

Dzieki,

http://www.poczta-polska.pl/obsluga-przesylek-zagranicznych-przez-poczte-polska/

Już można wysyłać i przysyłać przesyłki

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

To możemy z Polski wysyłać Toaletenpapier, u nas jeszcze pod dostatkiem :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sayonara 52 napisał:

Sluchajcie, wklejam, mysle,ze warto wesprzec

sie pomaga.jpg

Ostrzegaja w necie przed takimi zbiórkami,mnóstwo oszukanców na wirusie bazuje i naciąga ludzi na kasę.Zanim się coś wpłaci lepiej sprawdzić i zweryfikować.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewamarchewa napisał:

To możemy z Polski wysyłać Toaletenpapier, u nas jeszcze pod dostatkiem :oklaski:

Co wszyscy mają za bzika z tym toaletem papier:szydera: boją się ,że posrają i paluch im tylko zostanie? albo po tym starym żarciu biegunki dostaną?  rozumiem chleb czy wedliny, ale szal za papierem? ale jest wesoło:szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie jednak nie myslą, teraz dzwoni jeden  znajomy Niemiec i opowiada ,ze wybierają się pociągiem do Monachium na odwiedziny,:kopara:,teraz:płacz::mur: niech się puknie w ten głupi łep. Zawsze mówilam ,że niemcy to bezmózgowce ,a Ci to specjalisci w wycieczkach ,sama doznalam jedną wycieczke z nimi, powiedziałam nigdy więcej,:grzmotnąć: zatłukę takie pomysły,, No ale jeszcze w kwietniu jadą na Dominikanę, bo mają urlop,:szok: niech jadą ,,tam może kwarantannę zaliczą,,

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

8 minut temu, Blondi napisał:

Co wszyscy mają za bzika z tym toaletem papier:szydera: boją się ,że posrają i paluch im tylko zostanie? albo po tym starym żarciu biegunki dostaną?  rozumiem chleb czy wedliny, ale szal za papierem? ale jest wesoło:szydera:

f for family GIF

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, foczka63 napisał:

Nieprawda ,są zakażenia i zachorowania wśród ludzi młodszych 30-60lat.Oczywiście ,że jest w Polsce wirus.Ale ja mieszkam na takim zadupiu,że jeśli nie mam z nikim kontaktu,a nie mam, to jestem bezpieczna.

Ja nie mówię że nie ma wśród młodych zakażeń i zachorowań. Ale to grypa a nie śmiertelna choroba. Umierają ludzie osłabieni chorobami i wiekiem. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2:I z pozytywnych informacji:- już trzy dni wiatr głow nie urywa co mnie osobiście niezmiernie cieszy :d Wczoraj pierwszy raz byłam w Aldiku i od razu kichnęło mi się.., rozejrzałam się z lekka przestraszona czy jakieś służby mnie nie wyprowadzą O.o obyło się :)

No, byle do przodu, miłego dzionka i buziaki :cmok:Emotki na dzień dzisiejszy też powinny mieć maseczki O.o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey ...( to chyba po angielsku jest ! xd)

Tak szybciutko , bo auto rozładowuje ...Jedrzychowice - młody km sprawdzał - na Polskę 53 km kolejka / na Niemcy ...zero , auto od auta bywało , że kilkaset metrów odległość .

Piękna akcja mieszkańców Zgorzelca w dostarczaniu jedzenia i picia . 

To co widzieliśmy , mijaliśmy to ....kuźwa nie wiem jak nazwać :( RMF niedawno podało , że korek doszedł do 60 km ....Swiecko też podobno strasznie , namawiają na Kolbaskowo , ale , bo to wiadomo , czy tam długo spokojnie ? 

Miłego dnia 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Blondi napisał:

Co wszyscy mają za bzika z tym toaletem papier:szydera: boją się ,że posrają i paluch im tylko zostanie? albo po tym starym żarciu biegunki dostaną?  rozumiem chleb czy wedliny, ale szal za papierem? ale jest wesoło:szydera:

Oj Blondasku ( witaj zgubo :cześć:) ..to Ty nie wiesz , że papier musowo w dużych ilościach ? Wystarczy teraz , że jeden w sklepie kichnie ...stu od razu się posra xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Moje problemy ze spaniem były chyba efektem tej całej burzy mózgu, rozmyślań, bombardujących zewsząd informacji- gdy słuchałam jakichś wiadomości w TV, radio, od razu czułam się chora.

Wczoraj dzień przy muzyce, porządkach w szafkach, szufladach z dokumentami. Przy okazji okazało się, że w polisie mam niezmienione dane. Od razu poskanowałam odpowiednie papiery, przesłałam.

Poczytałam książkę i ...... przed 22 poczułam się senna. Z łóżka zerkałam na jakiś film, ale chyba nie do końca ;)

Przespałam w końcu 8 godzin!

 

Aha...w niedzielę mam jechać do De.

 

@Baśka powtarzająca się szerokości :cześć:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) 

Wczoraj wczesnym wieczorem wybrałam się na spacer po Wrocławiu.Stare Miasto i okolice Ostrowa Tumskiego,gdzie normalnie nie ma szans na zaparkowanie samochodu świeciły pustkami.Parkingi puste na ulicach ludzi można było policzyć na palcach.Rynek,ten słynny nasz rynek który żyje całą dobę cały rok wyludniony zupełnie.Puby,kawiarnie wszystko zamknięte na głucho.Na tych nielicznych otwartych menu wywieszone na drzwiach i do odbioru tylko na wynos.Z jednej strony brawa dla rodaków ,bo sytuacja jest poważna.Ale z drugiej strony strasznie to smutne.Jeden jakiś niewidoczny ukoronowany drań potrafił sparaliżować milionowe miasto.I wiem,że już nigdy ale to nigdy słowa nie pisnę,że wku..ją mnie tłumy. Niech już wszystko szybko wróci do normy,łącznie z korkami na ulicach.Wczoraj nawet za nimi zatęskniłam. 

A poza tym wiosenne słońce przygrzewa więc mimo wszystko Uśmiechniętego Dnia !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokulałam się i ja :oklaski: Kwarantanny dzień drugi...objawów nadal brak :haha:Chociaż...może....coś u siebie wynaleźć? :donos: Zrobią testy i kwarantanna się skończy? :haha: Póki co....śpię, skaczę z kanału na kanał...omijając wszystkie "patogenne"...i jest mi fajnie :oklaski: Nawet nie chce mi się wyjść do ogrodu, by sprawdzić zakres robót :haha: Nic to...przyjdzie na to czas :szydera:  Póki co delektuję się własnym domem :oklaski: A na przeczekanie zarazy mam zapas...czekolad :oklaski: Wam życzę miłego dnia, cudownego, spokojnego :oklaski: P.s. ...sobie nie muszę, bo już jest fajny :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...