Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieeeeń doooobry :oklaski: Podobno dzień jest już dłuższy :haha: Ale nie mogę tej tezy potwierdzić, bo ciemno za oknem, choć oko wykol :haha: Poczekam więc na jasność przy hoboczku kawuni :szydera: Póki co zaczynam się cieszyć dzisiejszym dniem :oklaski: Może na wyrost, ale co tam...zatem1754667208_dziedobryumiechnijsi.jpg.84ccd5696501405e3a549ad7f40e8a59.jpg jako i ja zamierzam uczynić :oklaski: I nie zamierzam posypywać głowy popiołem...wszak grzechów u siebie nie stwierdziłam :szydera: Amen :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry koleżanki i koledzy,

Wczoraj z jakimś wariatem kierowcą jechałam do miasta....albo naćpanym. Tak szybko jechał tym wielkim autobusem, że na zakrętach musiałam się fotela trzymać żeby nie spaść na podłogę. I nie był to facet pierwszej młodości....wracałam już z normalnym.

U mnie tylko dwa stopnie i pizga. 

Miłego dnia.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, violka napisał:

Gdzie jest to " tam " ? :o

Kiedyś robiłam z moją przapsiółką ćwiczenie... Łaziłyśmy po ogromnym lumpeksie i się nawoływałyśmy bo w tych stertach szmat łatwo było zginąć z widoku :szydera: Ważne było żeby wskazać swoje miejsce poprzez słowo "tam !", a nie "tu" czy "tutaj".... I powiem Ci że nie jest to łatwe... Dla zmysłu słuchu są to dwa różne miejsca,  a dla nas jedno i to samo... :o To było jakiś czas temu, ludzie mieli niezły ubaw xdxdxd Choć obiecałam sobie solennie, że jak ktoś będzie mnie nawoływał to zawsze odkrzyknę "tam !" to nigdy, z zaskoczenia, mi się to nie udało :o

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć: Witam

Mamy przerwę, ale tylko do weekendu, w urywaniu głowy tuż przy doopie xd to znaczy ma dziś nie wiać :d

Oprócz tego ponoć jest dziś dzień pozdrawiania blondynek (:o), co posłusznie czynie :d:d:d

Miłego dzionka i buziaki nieblondynkom też :cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim bywalcom(aczkolwiek dobry to bardzo życzeniowo powiedziane):cześć:Za oknem codziennie gorsza pogoda. Dzisiaj pada śnieg z deszczem i wieje . Masakra jakaś!!!! Normalnie szkoda urlopu w taką pogodę. A niech tam !!!właśnie , że to będzie bardzo dobry dzień!!!!Sama się o to postaram!Życzę wszystkim udanego dnia!!!!niezależnie od pogody:dobrze:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako pachole myślałam, że jeśli na początek postu sypią popiołem to to jest wstęp do czyśćca, żeby poczuć przedsmak piekła ziejącego ogniem.

Dziś jestem w niebie, obyło się bez ^przedsionka:haha:

No bo jak dookoła biało to gdzie indziej mogłam trafić?:haha:

Dzien dobry. Bądźcie tam, gdzie wam pasuje:dgdzie lepiej, milej,weselej, bogaciej, szczęśliwiej czyli wśród grzeszników, czyli wśród ludzi:d

20200226_081631-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :d . Za oknem śnieg pada, w dodatku mokry, zatem jest ślisko z pewnoscią. Ze spaceru póki co nici, co wcale mnie nie martwi :d , tak jak Namnes Fathersa. Może później się wypogodzi, ale później to przyjdzie Caritas i będzie dokonywał ablucji Namnesa, więc na spacerniak verboten iśc po takich czynnosciach. No cóż, czemu mnie to nie martwi? :d  Miłego dnia dla Was :) 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 tylko się nie denerwuj, że skoro świt po 9-ej rano zaczepiam cię. W dobrej wierze, uwierz:d 

Jesteś pieklielnie inteligentna, oczytana, erudytka, z poczuciem humoru i optymistka. Teraz, nie myśl, że te peany to bezinteresownie:szydera:

No bo skoro wiele wiesz to może też wiesz, dlaczego tutejszy handel nie zapewnia pieprzu ziolowego;):d:szydera:

Tylko mnie nie ochrzan za żart kaukaski. Te peany są prawdziwe:tak2:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry Milusińskie :d 

Mam tak samo jak @aniao, śpię jak zabita, prawie :haha:, bo czasem mendopauza dobija się o swoje prawa , ale generalnie ta chałupa emanuje jakąś dobrą energią, i wiem co mówię, bo pamiętacie moje dwa miejsca, w których za sosnę pana nie dało się spać. .

Czas leci, co prawda jak krew z nosa, ale jeszcze 4 dni przede mną, licząc na godziny, nie całe. :d

U mnie na razie nie pisga i nie leje, ale s w chyba sposobi. Miluśkiego dzionka Milusińscy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich serdecznie 

Jak czytałam, że pada, sypie, wieje, a sama popatrzyłam  za okno a tam słonecznie... to myślałam, że może  w innym państwie pracuję:haha:, ale niestety w tym samym się okazało .. bo w ciągu 20 minut się zmieniło, sypał już śnieg, grad śnieżny i deszcz ze śniegiem i znowu śnieżna kasza pada:o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...