Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

48 minut temu, ania39 napisał:

Powiem,że po części zaniedbanie, czytałam o jednej Pani,że źle się czuła i prosto z pracy w Demendzlandzie miała jechać po 19 godz podróży do szpitala w Polsce, niestety niezdążyła,zmarła dzień przed zjazdem..

Przykro.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

jeśli idzie o kompleksowe badania czy stałą kontrolę u lekarza.

A ja to właśnie mam na cito, chirurg ortopeda 2 dni czekałam, rezonans na 2 dzień po telefonie, w szpitalu kompleksowe badania. Reha natychmiast, w Polsce czekalam 9 miesięcy. 

Coś za coś. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Cud, miód...i Mężczyzna Śląski...:haha: No te ramiona i doopa się zgadzają...tylko ta reszta...:szydera:

A mnie to się ten ,,bląd" podoba :haha:.

Taki w sam raz na Wielkanoc :szydera:

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Mirelka1965 napisał:

1372255869_dobranocelf.gif.38978117c55c4f65ad555980a73a1322.gif A teraz nadeszła pora na szukanie pięknych snów...:oklaski: Życzę wam dobrej nocy i samych cudnych marzeń sennych...:cmok: Do jutra kochani...:cześć:

Jesuu, co to za elf..a? 

No to nocka z głowy :szydera:.

Pieknych snów Mirabelko. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spalo mi sie cudnie i zdecydowane za krotko....ale od dzisiaj odliczam wszystko ponizej trzydziestu...:oklaski:

chce zakomunikowac o kawie na ktora zapraszam..ja siorbie:kawa: i zastanawiam sie co by tu na sniadanie wszmamac...wczoraj dostalam slinotoku na koreczki sledziowe...zakupilam i ...zapomnialam....moze to dizisia nie bylby zly pomysl???ale..ryba lubi plywac...a to juz ryzyko...:haha:

nadal rozpiera mnie euforia...nie przeszlo mi...zycze wam tego samego  klikacze images.jpg.ec5a42e0dfcd5fca264180c195663abe.jpg

i kazdemu po kwaituszku na dzien dobry

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry ranne ptaszki.

Miłego, spokojnego dnia życzę.

Ja dzisiaj jadę do Ednokrynologa a potem relaks , muszę odpocząć bo tylko

biegam, załatwiam, badam się i takie tam. A przecież urlop mam.

Trzeba nabrać sił i umysł zresetować haaa:pianino:

 

Trzeba dbać o zdrówko spokojnego dnia życzę :cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ......

Zmienniczka nie dzwoniła jeszcze do mnie a prosiłam , żeby pół godziny wcześniej dryndnęła , bo bałam się , że zaśpię ....Nic bardziej mylnego ...od godziny jestem na nogach....cała ja  :haha:Kawę siorbię ...cugas szt. 2 zaliczony a telefon milczy jak zaklęty ....Obawiałam się tej nocy , bo wieczorem PDP-ny pytał mnie w kółko o tą naszą wymianę ...strasznie to przeżywał . Nie pomagało nawet to , że przyjeżdża kobitka , która tutaj już była ...i ...będę marudna , ale niech mi Elka nie pitoli , że on nie ma demencji , bo pytania , które w kółko zadawał o niczym innym nie świadczą , tylko o posiadaniu takowej ...

Jest zmienniczka ...Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...