Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Idę do zajęć, a postanowiłam zrobić sałatkę jarzynową :d Od dwóch pauz (pobyty w Polsce) mam jakieś dziwne upodobania kulinarne :o Właściwie żyję na dwóch zupach, rosół lub ogórkowa (ale głównie rosół), przegryzając to czym popadnie z dużą ilością wędlin... i ostatnio doszła do tego sałatka jarzynowa w … niemałych ilościach xdxdxd

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo :)!

Pogoda cudna + weekend, więc jeszcze wczoraj się zastanawiałam: rower czy miasto, ale że ciągnie wilka do lasu, to popołudnie spędzę w M. Może uda mi się Jolę wyciągnąć i trochę oderwać od pracowych stresów i zmartwień, które w części z nią dzielę, bo wygląda na to, że praca tutaj się kończy, a nie wiadomo, gdzie znowu ją los rzuci.. Opiekunkowa poniewierka, bo nie wszyscy mają duszę skoczka i przywiązują się do ludzi oraz miejsc, hmmm.

 

Życzę fajnego dnia :)!

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry rzeknę:)

Bo weszłam w oczekiwaniu na wielkie przebudzenie pdp, a jak weszłam to trzeba loginem się wylegitymować bo kontrola tożsamości. A jak już na ściance widać to zinwigilowana i nie uchodzi tak cichcem przemykac i inwigilowac innych:)

Dzien dobry- powtórzę, uczciwie sie zachowam:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka kochani  :cześć: od wczoraj "fkurw" mnie jakiś szarpie.  No masakra..... dzisiaj wstałam z postanowieniem ,że jakiś to przezwyciężę. Pełna wymuszonego optymizmu , schodzę na śniadanie prawie śpiewając choć to u mnie niebezpieczne. Dlaczego? Bo głos mam jak słowik..... co konie dusi :szydera:  i ktoś może tego nie zdzierżyć.

No więc śniadanie na stół mina "anioła" i jemy....  Naraz dziadek sobie przypniał że córunia petersilnienhochzeit w poniedziałek ma...I on mnie pyta co ja przygotuję. ....

W tym momencie moje postanowienie przezwyciężenia "fkurwu" wzięło w łeb...  dzień na "fkurwie" podwójnym,  to będzie dzień .... 

Pozdrawiam kochani :love:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

:cześć: Obudziłam się przed kotami, ale nie chciałam się zrywać skoro świtu jeszcze nie było xd, ale Makan i Niko (imiona kotów) mieli w tej sprawie inne zdanie :szydera: Cóż... podeszłam do ekspresu i wybrałam "twój napój", a mój napój to szatan czyli siekiera :szydera: Właśnie zaliczam drugą siekierę :d Pogoda za oknem bardziej przyjazna bo wczoraj zaliczyłam tutaj cztery pory roku w jednym dniu, a jedną z gradobiciem :o Zmęczona jestem, jak prawie wszyscy, tymi dziwnymi nastrojami aury... 

Czas mi było też wybrać jakieś nowe zlecenie, choć zewu we mnie nie ma i nawet pieniądze nie mają tej swojej siły przyciągania... Padło na Darmstadt (64297), chyba mnie w tych okolicach jeszcze nie było O.o Coś nowego przede mną... 

Miłego dzionka i buziaki Wam :cmok:

Danusiu , pod tym kodem jest Eberstadt , ale jak wysiądziesz na pierwszym przystanku w Darmastadt , to znajdziesz 2 @ forumowe :d Tak , czy siak .....bliziutko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry że tak powiem....ja to mam jednak zezowate szczęście bo nikogo w tej wsi nie ma z kim dałoby się pogadać, pośmiać, doopę komuś obrobić....:szydera: jedna Białorusinka wyjechała i nawet doswidania nie powiedziała....przyjechała następna i będzie to samo....dziwne te dziewczyny....

A ja na tym zadupiu samotny biały żagiel. Z pdp też nie da się pogadać bo ona dialektem gada....no takie moje zasrane szczęście....:mur:

Miłej soboty

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, SYLWIAK napisał:

Hejka kochani  :cześć: od wczoraj "fkurw" mnie jakiś szarpie.  No masakra..... dzisiaj wstałam z postanowieniem ,że jakiś to przezwyciężę. Pełna wymuszonego optymizmu , schodzę na śniadanie prawie śpiewając choć to u mnie niebezpieczne. Dlaczego? Bo głos mam jak słowik..... co konie dusi :szydera:  i ktoś może tego nie zdzierżyć.

No więc śniadanie na stół mina "anioła" i jemy....  Naraz dziadek sobie przypniał że córunia petersilnienhochzeit w poniedziałek ma...I on mnie pyta co ja przygotuję. ....

W tym momencie moje postanowienie przezwyciężenia "fkurwu" wzięło w łeb...  dzień na "fkurwie" podwójnym,  to będzie dzień .... 

Pozdrawiam kochani :love:

Noo. Też bym się uruchomiła. I chyba gadanie by się mnie załaczyło. I potrzebowałabym autokontroli, żeby nie używać wyrazów nienadających się do publikacji.

A i tak na koniec stanęłoby na NEIN UND ENDE:szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Krista napisał:

Dzien dobry rzeknę:)

Bo weszłam w oczekiwaniu na wielkie przebudzenie pdp, a jak weszłam to trzeba loginem się wylegitymować bo kontrola tożsamości. A jak już na ściance widać to zinwigilowana i nie uchodzi tak cichcem przemykac i inwigilowac innych:)

Dzien dobry- powtórzę, uczciwie sie zachowam:d

Ja ze dwie godzinki też byłam uczciwa ale w przemykaniu bez słowa. Gadać sił nie miałam po prostu a mojego " hmm, yhy, nom" i tak się nie da zdzierżyć więc schnabel zu zrobiłam i rulez:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Noo. Też bym się uruchomiła. I chyba gadanie by się mnie załaczyło. I potrzebowałabym autokontroli, żeby nie używać wyrazów nienadających się do publikacji.

A i tak na koniec stanęłoby na NEIN UND ENDE:szydera:

@fioletowa.mysz Ty na powrocie dobrej mazurskiej energii mi przywieź. 39 dni mi zostało i moje pokłady już się wyczerpują :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...