Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No fajniutki jesteś , ale bierz się za działanie a nie pierdacys jak taki jeden co cały czas szuka " miłej kobiety " .....i znaleźć nie może . Jak już jakaś mu się trafia ....to pogoni jak burą sukę . Nawet wisiorka z diamencikiem nie da ...:haha:

właśnie ,że da:694_gift:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No fajniutki jesteś , ale bierz się za działanie a nie pierdacys jak taki jeden co cały czas szuka " miłej kobiety " .....i znaleźć nie może . Jak już jakaś mu się trafia ....to pogoni jak burą sukę . Nawet wisiorka z diamencikiem nie da ...:haha:

Ty pazerna istoto...:haha: Na serce patrz...na wnętrze...a ty materialnie...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Ty pazerna istoto...:haha: Na serce patrz...na wnętrze...a ty materialnie...:szydera:

To nie ja pazerna ...To tamten kolega pisał , że stac go i daje kobietom ( koniecznie miłym ...kobietom ) wisiorki z diamencikiem ....czy tam jakąś kropelką na koniuszku ...tego wisiorka .

Coś Ty ...ja to działałam na niego jak płachta na byka ...o wisiorku nawet bym nie marzyła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie ja pazerna ...To tamten kolega pisał , że stac go i daje kobietom ( koniecznie miłym ...kobietom ) wisiorki z diamencikiem ....czy tam jakąś kropelką na koniuszku ...tego wisiorka .

Coś Ty ...ja to działałam na niego jak płachta na byka ...o wisiorku nawet bym nie marzyła .

Czasami faceci mają...taką kropelkę...na koniuszku...:szydera: Biedny ci on...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To nie ja pazerna ...To tamten kolega pisał , że stac go i daje kobietom ( koniecznie miłym ...kobietom ) wisiorki z diamencikiem ....czy tam jakąś kropelką na koniuszku ...tego wisiorka .

Coś Ty ...ja to działałam na niego jak płachta na byka ...o wisiorku nawet bym nie marzyła .

kropelka na koniuszku?jak to rozumieć?:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, maras1 napisał:

ale rodzina super,wspiera mnie we wszystkim,syn nawet przynosi piwo jak kąpie się w basenie:d

Może zakochał się w Tobie i dlatego taki milutki ? ....Uważaj . Na wszelki wypadek nie schylaj się przy nim ...po mydełko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babka dziś przeszła samą siebie. ...ledwo ustać na nogach może a dziś ją coś napadło na sadzenie w skrzynkach i przycinanie róż.....chciałam jej przytrzymać te krzaki i całą rękę mam podrapaną.....później usiadła na rotator tylko nie zaciagnęła hamulca i dobrze ze była akurat synowa tośmy we dwie ją złapały.....teraz siedzi grzecznie, cala ućmoruchana.....:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Babka dziś przeszła samą siebie. ...ledwo ustać na nogach może a dziś ją coś napadło na sadzenie w skrzynkach i przycinanie róż.....chciałam jej przytrzymać te krzaki i całą rękę mam podrapaną.....później usiadła na rotator tylko nie zaciagnęła hamulca i dobrze ze była akurat synowa tośmy we dwie ją złapały.....teraz siedzi grzecznie, cala ućmoruchana.....:haha:

fajnie ,że nie tylko ja mam wesoło:d

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekny wieczor, w ogrodzie bylam. Roz nie tykam, ale posadzilam z Alutka czerwone pelargonie i biale begonie(jakis mily akcent musze zostawic, niech patrza i mysla: nasi tu sa:d), wiec je dogladam. Wygladaja cudnie, pod warunkiem , ze usuwa sie przekwitniete kiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Tu połowa z nas ma codziennie wesolutko :d

pewnie tak,ale ja podchodzę do wszystkiego z humorem-inaczej bym diabła zaszlachtował-i chyba to zdaje egzamin,robię sobie z hansa jaja,on o tym wie,i podobno wobec mnie jest zupełnie inny:hura:,rodzina jest wniebowzięta,i dlatego mam tutaj takie luzy,:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, maras1 napisał:

pewnie tak,ale ja podchodzę do wszystkiego z humorem-inaczej bym diabła zaszlachtował-i chyba to zdaje egzamin,robię sobie z hansa jaja,on o tym wie,i podobno wobec mnie jest zupełnie inny:hura:,rodzina jest wniebowzięta,i dlatego mam tutaj takie luzy,:d

Rodzina bedzie Cie kochac jeszcze bardziej jak nie bedziesz chcial podwyzki:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...