Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy

Ja pierdziu, dospać nie mogłam, kręciłam się w łóżku jak gówno w przeręblu, pełnia w rozkwicie, Sabine się skrada, oczywiście seksistowska nazwa dla huraganu jak zwykle i wstałam z napitalającym łbem ,co mnie się niezwykle rzadko zdarza,a poza tym nuda panie, nuda.

Wczoraj wykonałam kawał dobrej i nikomu niepotrzebnej roboty (oprócz mnie ) rozmroziłam zamrażarkę, szuflady się już nie dały wysuwać. Ponadto pierwszy raz od przyjazdu udało mi się namówić Giselę na krótki spacer przy wysokim rolatorze , odgrażała się, że dzisiaj też pójdzie.

Miłej niedzieli pańskiej Mordecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Janeczka1963 Huu...jjj...aaaa....jozwiązałam Twojego jebusa ...tylko nie jestem pewna , czy dobrze ?

W następną niedzielę zjeżdżasz ze szteli ...wybierasz się na urlop , na wczasy ...będziesz drinki spijać a jak słomka się zatka to sruuuuu...w kieliszek wskoczysz i dalej żłopać będziesz ...nie popuścisz do ostatniej kropelki ...nie ma bata ! :szydera: Dobrze rozszyfrowałam jebusa tego ? :szydera:

 

dobrze rozszyfrowałaś:dobrze:, z tej okazji poleję Ci:wino::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry

U mnie tez chwilami mocno powiewa,

Zabunkrowalysmy sie,:haha:

Media ostrzegaja

,lotnisko w stanie alarmu,

pociagi nie wiadomo czy beda kursowac wieczorem.

Stol ogrodowy i krzesla wyniesione, wiekszosc ruchomego inwentarza z ogrodu rowniez,

Zostal jeszcze moj fotel i popielniczka,

W razie W szybko wyniose.

Lubie wygode przy paleniu.:$

To jeszcze poczekam,az wszystko zacznie fruwac.

@violkachudzino, nie wychodz nigdzie, jesli musisz wloz 2 trylinki do kieszeni:haha:

Ano!

Niech sie swieci niedziela.

Ramen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. A może nie bardzo dobry.Pies szczekaniem zaalrmował mnie ,więc zeszłam na dół przed północą. Anita leżała na podłodze.Przyjechała karetka .Już jest po operacji złamanego biodra.Narazie jeszcze zostaje, a co dalej to już decyzja córki.

Orkan powoli dociera do Kolonii.Wieje mocno.

Spokojnego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry. A może nie bardzo dobry.Pies szczekaniem zaalrmował mnie ,więc zeszłam na dół przed północą. Anita leżała na podłodze.Przyjechała karetka .Już jest po operacji złamanego biodra.Narazie jeszcze zostaje, a co dalej to już decyzja córki.

Orkan powoli dociera do Kolonii.Wieje mocno.

Spokojnego dnia foremki. 

O cholercia! Wiesz, tak mi przyszło do głowy czy ten pies tego nieszczęścia wcześniej nie wyczuwał, dlatego był taki niespokojny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

O cholercia! Wiesz, tak mi przyszło do głowy czy ten pies tego nieszczęścia wcześniej nie wyczuwał, dlatego był taki niespokojny. 

Tak też pomyślałam.Zwierzęta wyczuwają takie rzeczy.A dzisiaj już spokojny jak zwykle.Coś w tym musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u nas lekuchny wiaterek i piękne słoneczko.Nic nie zapowiada huraganu i b. ciepło.Mielno odpuściliśmy bo sznur samochodów jaki ciągnie tam od rana nas skutecznie zniechęcił.Zresztą ,najlepsza atrakcja czyli ślub morsów był wczoraj i w TV widzieliśmy:)

Na spacerku za to najszłam kwitnący w lutym rzepak.....mhm....

Biorę się za jaki obiadek:)Do następnego razu:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Janeczka1963 Huu...jjj...aaaa....jozwiązałam Twojego jebusa ...tylko nie jestem pewna , czy dobrze ?

W następną niedzielę zjeżdżasz ze szteli ...wybierasz się na urlop , na wczasy ...będziesz drinki spijać a jak słomka się zatka to sruuuuu...w kieliszek wskoczysz i dalej żłopać będziesz ...nie popuścisz do ostatniej kropelki ...nie ma bata ! :szydera: Dobrze rozszyfrowałam jebusa tego ? :szydera:

 

Ale żeby tak od samego rana pociągać? :szok: Feeee.....tak się nie godzi :szydera: Ja rozumiem.... @Janeczka1963 marzy o palmach i drinkach....ale nie tak wcześnie!!! :szydera: Co to będzie wieczorem?!!! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

Ale żeby tak od samego rana pociągać? :szok: Feeee.....tak się nie godzi :szydera: Ja rozumiem.... @Janeczka1963 marzy o palmach i drinkach....ale nie tak wcześnie!!! :szydera: Co to będzie wieczorem?!!! :szydera:

Pijanica i tyle ....a każdy pijak to ....:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ale żeby tak od samego rana pociągać? :szok: Feeee.....tak się nie godzi :szydera: Ja rozumiem.... @Janeczka1963 marzy o palmach i drinkach....ale nie tak wcześnie!!! :szydera: Co to będzie wieczorem?!!! :szydera:

jak nie dosiedzę do wieczora, :wino:to doleżę:p

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...