Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry:d

Dzień wizyt(acji) mam, więc grzecznie dotrzymywalam towarzystwa. Mam w tym interes, bo rodzina zapytała czy wrócę. A ja bez ściemy odpowiedziałam że jeśli się zgodzą 6/6 to tak. No i zjechali, podjęli decyzję że się godzą.

I co teraz?

Nie mam zmienniczki:smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Przykulałam się z obawą, że pauzy mi nie starczy na odrobienie klepanek :haha:A tu...zonk :haha: Gdyby nie @Michasia 1959 i @Janeczka1963, to pomyślałabym, że same niemowy :haha:Ale co tam...to pomilczymy razem :haha: A na razie legnę sobie i poczekam na rozwój sytuacji :haha:

Ja mam więcej czasu, bo do pdp syn przyjechał z całą familią:grzmotnąć: i mogłam się zmyć do siebie:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Dzień dobry:d

Dzień wizyt(acji) mam, więc grzecznie dotrzymywalam towarzystwa. Mam w tym interes, bo rodzina zapytała czy wrócę. A ja bez ściemy odpowiedziałam że jeśli się zgodzą 6/6 to tak. No i zjechali, podjęli decyzję że się godzą.

I co teraz?

Nie mam zmienniczki:smutek:

jesteś prywatnie czy przez firme?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tak zmęczona jakbym tonę węgla przerzuciła....syn i synowa pdp mieli urodziny w styczniu a teraz zrobili party....2 h autem od miejsca zamieszkania. Nie dość, że musiałam szare komórki wytężać żeby coś zrozumieć to na dokładkę dzieci taki rwetes robiły, że głowa mnie rozbolała....jeszcze za tydzień urodziny są ale tu, na miejscu, więc mam szansę sie schować w mysią dziurę czyli do swojego pokoju. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Teresadd napisał:

Bosze.Pies dzisiaj caly dzień niespokojny i szczeka.Anita coś nie może go uspokoić.I cały czas pies chodzi tam i spowrotem.No cholery idzie dostać. U mnie na drugim pietrze słychać. 

Tereniu , może huragan już wyczuwa, od rana dzisiaj w tv trąbią że u nas nawet szkoły pozamykane w poniedziałek z tego powodu....mój dementyk też dzisiaj już latał cały dzień niespokojny, aż w końcu go zmogło o 17.30 i spać poszedł...pewnie potem wstanie i będzie Ninie marudził do północy...ale na szczęście to już nie moja działka pilnowanie go w nocy..:$ a tam u was koło tego lasu może się dziać jutro

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Teresadd napisał:

Bosze.Pies dzisiaj caly dzień niespokojny i szczeka.Anita coś nie może go uspokoić.I cały czas pies chodzi tam i spowrotem.No cholery idzie dostać. U mnie na drugim pietrze słychać. 

Może suczkę , która ma cieczkę wyczuwa ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Może suczkę , która ma cieczkę wyczuwa ? :haha:

też może być, mój ostatnio szalał, bo za płotem wilczurka miała..na szczęście dwa dni już spokój jest :szydera: mąż już mu odgrażał że do schrona wróci..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Teresadd napisał:

@scarlett  o tym huraganie też pomyślałam.Ale o suczce nie.Anita go nie potrafi w ogóle uspokoić.Idę zobaczyć co jest ,bo nerwa mam.

no mój dwa albo trzy tygodnie pierdolca miał..:$ na punkcie suczki...chociaz nie jego liga gabarytowo całkiem..:szydera:

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mogła mu się z twarzy podobać ....albo gospodarna była :szydera:

o 10 kg różnicy...ale co to jest przy zakochaniu...:szydera: a a w ogóle to pierwszy normalny pies , którego sąsiedzi od 30 lat mają...:szydera: poprzednie były albo ujadacze 24 na dobę...albo agresywne...a Lara az prosi o pogłaskanie jak idziemy koło płotu..od szczeniaka ja mają..

Edytowane przez scarlett
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeeń dooooobry :oklaski: Ślę wam niedzielne pozdrowienia z bezwietrznej Badenii Wirtembergii :oklaski: I na razie musi to wystarczyć, bo nic więcej nie mam do powiedzenia o tak wczesnej porze :haha: Tak więc pytam...659693618_dziedobryniedzielajeyk.jpg.384d35fc5c29c71151640ed62c424e09.jpg.....kein Fall...ale tak powiem za tydzień :szydera: Póki co, życzę kolejnego, ale miłego dnia świstaka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Nareszcie ostatnia niedziela. Czuję się jak koń na ostatniej prostej-chcę tylko dobiec do mety, do soboty. Dobrze, że tu spokojnie jest . No to trzeba się powoli zabierać do pracy.Na razie ciemno i nie wieje. My przygotowane jesteśmy , wszystkie  ozdoby sprzed domu pochowane. Życzę więc wszystkim super niedzieli!!!! A co? a może się taka nam właśnie dzisiaj trafi ? A od jutra pakuje się chyba , bo u mnie to bardzo trudny proces.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko wszystkich i na kawusię:kawa: zapraszam, z grupie raźniej:dyskusja: i przyjemniej się żłepie:szydera:@eugenia1u Ciebie ostatnia niedziela, a u mnie jeszcze jedna, bo w niedzielę planowo stąd wypadam:hura:i na urlopik na wczasy:hura:, Będę siedzieć :drink:w ręku i nic nie robić :327_sunny: tylko słońce wykorzystam:wino:. U mnie ciemno nie jest, już dużo dnia przybyło:dobrze:, pogoda podobno ma padać cały dzień :333_cloud_rain: według prognozy,:gazeta: a jak będzie to się okaże wieczorem:szydera:. Miłej niedzieli życzę wszystkim:cmok:

Guten-Morgen-Schönen-Sonntag-17.jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

I ja doczłapałam się ....do kuchni :haha:Goście śpią jeszcze a gospodyni siedzi skulona na krześle . Szlafrok polarowy został doceniony ....nareszcie ....bo przy otwartym oknie trochę za zimno bez niego by było :haha:I tak se cichutko  siedzę , szatana spijam , cugaskiem przekąszam ...i dobrze mi z tym ....aby do późnego popołudnia . Ostatnio coś za często goście mnie nawiedzają ....lubią mnie tak bardzo , czy jaki sosna ? :szydera: Nic ...trza doopę z krzesła zwlec i światło w kuchni zgasić ...widniutko już jest ....

Miłej , spokojnej niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Janeczka1963 Huu...jjj...aaaa....jozwiązałam Twojego jebusa ...tylko nie jestem pewna , czy dobrze ?

W następną niedzielę zjeżdżasz ze szteli ...wybierasz się na urlop , na wczasy ...będziesz drinki spijać a jak słomka się zatka to sruuuuu...w kieliszek wskoczysz i dalej żłopać będziesz ...nie popuścisz do ostatniej kropelki ...nie ma bata ! :szydera: Dobrze rozszyfrowałam jebusa tego ? :szydera:

 

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...