Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry!

Cos nas tu malo:kopara:

Nie udalo mi sie wczoraj uzywania alkoholu.

Bylam ,,w miescie,,

No i jak zwykle corka pop powiedziala,ze ma nadzieje,iz pop nie nie u.sra sie jak to czesto sie zdarza .podczas wolnego mego.

 

Biedaczka 3 razy w ciagu 5 godzin schodzila i pytala matke czy chce aufs klo.

 

 

Wrocilam i poczulam TO!!!!

Jeeeżu!

Babka po pasek w spodniach PELNA!!!!:przekleństwa:

Tak se siedziala,i nie poczula,mowi.

Zawartosc zdazyla zakrzepnac.

Obrobilam pop, poszlam na gore po jakies cwibak,alboco.

Corka przepraszala i smiala sie jedniczesnie,

Najgorsze ja ominelo.

Tym razem.

To juz musi byc jakies fatum,ze jak nie ma mnie dluzej, to babka rżnie w spodnie.

Dobra, bylo branzowo.

Milego dnia!

Zaraz popelnie Carbonara a do wieczora bede ogladac odcinki ,,Gra o srom,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, foczka63 napisał:

@hawanaczy Ty też masz wrażenie ,że wszystkie bana dostali???Pusto od wielu godzin:(

Ja chyba nie . Ale wkuwa mam jak stąd na Kołymę. Giselki telewizor nie gra, nie wiem czy cóś nie pomąciła z pilotem. Non stop kein signal, wszystkie kable wetknięte, a ja się na tym znam tak samo jak na balecie klasycznym. . Ponadto mam jeszcze od rana drugą atrakcję. Pod kanapą siedzi mysz, a na kanapie siedzi leń czyli kotecek we własnej osobie. . Dosłownie. Mysz wlazła przez otwarte drzwi tarasowe i teraz jest zabawa w kotka i myszkę. Trzymajcie mnie bo se co zrobię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Afryka napisał:

pomąciła z pilotem.

Kulka wiecznie to robi,he he /Na duzym pilocie,nie tym od dekodera,po prawej stronie jest taki szary klawisz okragły ,trzeba nim trzykrotnie,albo dwukrotnie kliknąć-raz,poczekać,drugi poczekać i za trzecim razem obraz powinien wrócić.Spróbuj.Po każdym kliknięciu powinno się pokazać EXT.1,EXT 2 i za trzecim razem po chwili wraca program.

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, foczka63 napisał:

@hawanaczy Ty też masz wrażenie ,że wszystkie bana dostali???Pusto od wielu godzin:(

Dzień dobry ....

Tym razem byłam grzeczna ...bardzo . Ja miałam gości . Na razie odpoczywam po przebytym nalocie . Później wezmę się za sprzątanie i znów ...składanie klocków ( wielki , plastikowy kosz ! ) to pryszczyk , ale te legowate to już kawał roboty ....co się nie zbierze to się odkurzaczem zlikwiduje . Duży kosz różnistych popierdółek typu autka , traktory itp. już pozbierałam . Jednym z gości był synek mojego bratanka ....bystry chłopaczek :szydera:  No i porządek w lodówce trza zrobić i mrozić te pozostałości przygotowane jak zwykle w nadmiarze :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Kulka wiecznie to robi,he he /Na duzym pilocie,nie tym od dekodera,po prawej stronie jest taki szary klawisz okragły ,trzeba nim trzykrotnie,albo dwukrotnie kliknąć-raz,poczekać,drugi poczekać i za trzecim razem obraz powinien wrócić.Spróbuj.

Tu jest tylko jeden pilot, spróbowałam, nic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Afryka napisał:

Ja chyba nie . Ale wkuwa mam jak stąd na Kołymę. Giselki telewizor nie gra, nie wiem czy cóś nie pomąciła z pilotem. Non stop kein signal, wszystkie kable wetknięte, a ja się na tym znam tak samo jak na balecie klasycznym. . Ponadto mam jeszcze od rana drugą atrakcję. Pod kanapą siedzi mysz, a na kanapie siedzi leń czyli kotecek we własnej osobie. . Dosłownie. Mysz wlazła przez otwarte drzwi tarasowe i teraz jest zabawa w kotka i myszkę. Trzymajcie mnie bo se co zrobię.

Daj jej pożyc , może to fioletowa?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melduję, że po nitce... tfu, po kablu, doszłam czemu telewizor nie działa . A najdziwniejsze w tym wszystkim to, że był Niemiec z dziada pradziada ( syn zaprzyjaźnionej sąsiadki) i grzebał i klikał i kable sprawdzał i orzekł, że : albo kabel nie styka, albo satelita szwankuje, albo cóś co nie rozumiałam . Autorytatywnie stwierdził, że ekspert musi przyjść . No nie musi, "naprawiłam" . A poza tym, ryszawa mysza, chyba u nas dzisiaj nocuje. . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja wymarzona kuchnia będzie dopiero w maju montowana.Teraz mogliby nie zdążyć, bo na materiały się czeka 4-6 tygodni a ja już po 15 marca ruszam do D.Więc ustaliłam termin majowy,żeby nie było na wariata.Poza tym i tak musimy przerobic parę rzeczy,w tym kanalizę pod zlewozmywak i zmywarkę ,całkiem przenieść spory kawałek od obecnej lokalizacji.Tak więc póki co, partyzantka:)

Foka ma jutro rozmowę w spr.pracy,może co z tego będzie.Ofert jest sporo,ale większość to niestety umowy zlecenia i z dojazdem.

Za oknami okropnie:(Nie pada ,ale wieje lodowaty wicher,paskudnie:(

Ach,urlopik:)Piękna sprawa:)Luzik na maxa i nie musieć wstawać na budzik:):):):)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

@hawanaczy Ty też masz wrażenie ,że wszystkie bana dostali???Pusto od wielu godzin:(

Tak czasami bywa, że zza krzaka "czytajom" :szydera: Nie ukrywam, że dopiero po 18-tej siadam do lapunia, bo przerwę obiadową poświęcam na spanie :haha: Taka robota mi się trafiła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Afryka napisał:

Melduję, że po nitce... tfu, po kablu, doszłam czemu telewizor nie działa . A najdziwniejsze w tym wszystkim to, że był Niemiec z dziada pradziada ( syn zaprzyjaźnionej sąsiadki) i grzebał i klikał i kable sprawdzał i orzekł, że : albo kabel nie styka, albo satelita szwankuje, albo cóś co nie rozumiałam . Autorytatywnie stwierdził, że ekspert musi przyjść . No nie musi, "naprawiłam" . A poza tym, ryszawa mysza, chyba u nas dzisiaj nocuje. . 

Tu durnowata ty....nie dasz zarobić "fahoffcowi" :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...