Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy, szybkie, bo słyszę ruch na dole . Gisela wstała ... No tak wczoraj o 21.30 była w łóżku, chyba się już wygniła

Dobrostanu na caluśki dzionek Mordecki

A moja sniadanie zjadła, medykamenty szluknęła i abarot do beta....i taka to pożyje....:szydera:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

a ja siedzę jak tłuk

Jaki tłuk,a fe fe żeby tak brzydko o sobie pisać!Tłuki kochana to w PL na zasiłkach siedzą i nam zazdroszczą ojraków,o! No i jeszcze na prawicy,ale to inny temat,he he 

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MisiekFfm napisał:

Ja wiem najlepiej, z kim (czym) się dzisiaj identyfikuję ☝️

I nikt mi nie powie, że czarne jest czarne, a białe jest białe 

O! 

Nie wiem czy Cię zrozumiałam dobrze - znaczy się identyfikujesz się dziś jako tłuk?!Miśku!!!!Ty???O tempora,o mores....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Nie wiem czy Cię zrozumiałam dobrze - znaczy się identyfikujesz się dziś jako tłuk?!Miśku!!!!Ty???O tempora,o mores....

Życie jest pełne niespodzianek... .

Jak można się czuć, kiedy barometr na 730 mmHg, za oknami ciemno, PDP jak nieżywa, a Pani Misiowa dopiero jutro przybędzie :szok:

Ale nic to. Właśnie naszła mnie ochota na prawdziwą, męską jajecznicę. 

Znak to, że niechybnie wracam na łono normalności . 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, foczka63 napisał:

Jaki tłuk,a fe fe żeby tak brzydko o sobie pisać!Tłuki kochana to w PL na zasiłkach siedzą i nam zazdroszczą ojraków,o! No i jeszcze na prawicy,ale to inny temat,he he 

Wstyd może się przyznać ale dokładnie tak się dzisiaj czujęxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co ? Teraz zdałam sobie sprawę , że mam przerąbane z naszą @Afryka:sos:

Podczas naszego pierwszego spotkania , nie zdążyłam się wylasić , bo przyszedł niezapowiedziany bratanek Diablicy i musiałam siedzieć z nim przy stole , gdyż nie wypadało powiedzieć " sorry , ale nie mam czasu , bo muszę się zrobić teraz na człowieka " Tak więc ..... pierwsze , długo wyczekiwane spotkania , a ja zaprezentowałam się taka niedorobiona :haha:

Dzisiaj mamy znowu spotkanie i jako , że wiedziałam o jej planowanych zakupach poprosiłam o kupno paru rzeczy , które miała dostarczyć o 14/sytej . Przed chwilą , wreszcie podniosłam zadek , aby umyć kłaki . Ciuchy na spotkanie , które wybierałam przez godzinę :haha: już wiszą na fotelu , a tu dzwonek do drzwi :oChyba nie muszę tłumaczyć , kto zrobił mi niespodziankę . ......... Tak więc .... Ja znowu w wyciągniętych dresach z niewyjściową fryzurą itd :rozpacz: 

Chyba się pochlastam :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Wiecie co ? Teraz zdałam sobie sprawę , że mam przerąbane z naszą @Afryka:sos:

Podczas naszego pierwszego spotkania , nie zdążyłam się wylasić , bo przyszedł niezapowiedziany bratanek Diablicy i musiałam siedzieć z nim przy stole , gdyż nie wypadało powiedzieć " sorry , ale nie mam czasu , bo muszę się zrobić teraz na człowieka " Tak więc ..... pierwsze , długo wyczekiwane spotkania , a ja zaprezentowałam się taka niedorobiona :haha:

Dzisiaj mamy znowu spotkanie i jako , że wiedziałam o jej planowanych zakupach poprosiłam o kupno paru rzeczy , które miała dostarczyć o 14/sytej . Przed chwilą , wreszcie podniosłam zadek , aby umyć kłaki . Ciuchy na spotkanie , które wybierałam przez godzinę :haha: już wiszą na fotelu , a tu dzwonek do drzwi :oChyba nie muszę tłumaczyć , kto zrobił mi niespodziankę . ......... Tak więc .... Ja znowu w wyciągniętych dresach z niewyjściową fryzurą itd :rozpacz: 

Chyba się pochlastam :szydera:

Spoko, ja w tamte okolice zapowiem się z czterodniowym wyprzedzeniem. Będziesz miała czas się wylaszczyć na spotkanie pod palcem Bismarka. Oczywiście każdy płaci za siebie

Przyniosę ekstra "ambasadora"

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...