Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Nie mogłam dospać do przyzwoitej godziny . Dzisiaj mam trochę bieganiny , ale to dopiero za dwie , trzy godziny .Teraz kawa na dobry rozruch ...chwilka na całkowite wybudzenie się ...sztachnięcie dymkiem do samych pięt i do roboty ....znaczy sie urlop trwa :haha:

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Nie pada....i jest dobrze :oklaski:

Wyspałam się jak niemowlę i trza się za robotę brać....wczoraj, po kolacji,  babka chciała mnie sterroryzować na jeszcze jedną partyjkę rummi....ale powiedziałam stanowcze nie....trzeba być twardym, nie miętkim....:szydera: bo ona by tak mogła grać do północy.

Milego dnia.

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam .Spokojnego dnia życzę.Kawę siorbie z przyjemnością, gorzej z dymkiem bo na tarasie ale da się żyć.

Nie bój żaby Michasia ....na tarasach może niezbyt miło o tej porze roku , ale  mniej wypalamy ....znam to z autopsji :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek:cześć:

Witam milutko i cieplutko, wszak to środek tygodnia, jeszcze dwa dni do opędzenia i będzie wohenendunio:oklaski:.

Ja się obudziłam wyspana:tak2:, w przeciwieństwie do niektórych forumowiczek:d. Dzień się budzi, trza za robotę się zabrać:haha:. Ale najpierw kawusia :kawa:, częstuję, jak kto chętny to do mnie szybciutko, zapraszam:dobrze:.

A wszystkim miłego dnia bez komplikacji:cmok:

pobrane.jpg

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Słoneczka 

Elegancko zaspałem(hPa mizerne) ale nie tylko ja, bo Miluchy też jeszcze śpią. Nie budzę za ChRL! Pogoda mokra i takie gazety w skrzynce:szydera:.

To do dzieła kunsztu opieki

:hura::szydera::hura:

A z prozy, to toaletowy wyszedł. Dobrze, że ręczniki kuchenne są na stanie

Trzymać się ramy...!!!

Screenshot_20200129-083339_Chrome.jpg

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Wami.

 

Pdp ma dziś besuch, jacyś kumple z klubu akwarystycznego. Ciasto mają ze sobą przynieść, ja tylko kawę mam zaserwować.

Obiadu- zapowiedział- nie robić, bo ciastem się potem naje.

W nosie go mam (ja gościć się z nimi nie będę), więc robię sobie zupkę, których pdp nie jada...ciekawe....

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...