Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Popołudniowe Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Przeżyłam dzisiaj wszystko, a konkretnie deszcz, grad, zawieruchę, nie przyjechanie autobusu, a to wszystko na odkrytym przystanku z Giselą na wózku, w drodze na fizjoterapię O.o. Karamba, masakra i disco polo w jednym. . Jeszcze Gisela namąciła fizjoterapeutce, że ona już więcej tam nie przyjdzie, a jeszcze 3 wizyty do opękania. Po powrocie do domu przemyślała sprawę, a bardziej postraszyłam ją, że córka będzie niezadowolona i zarządzająca przyjaciółka rodziny i dawaj odkręcać jej pomysły. Dobrze, że @violkapomogła to namierzyłyśmy tę przychodnię i numer do niej. Załatwione uff. I jeszcze obietnicę na mnie wymogła Giselka, żeby czasem się sprawa nie rypła czyli mam milczeć jak grób.

Atrakcyjny wtorek już za nami, tak myślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Popołudniowe Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Przeżyłam dzisiaj wszystko, a konkretnie deszcz, grad, zawieruchę, nie przyjechanie autobusu, a to wszystko na odkrytym przystanku z Giselą na wózku, w drodze na fizjoterapię O.o. Karamba, masakra i disco polo w jednym. . Jeszcze Gisela namąciła fizjoterapeutce, że ona już więcej tam nie przyjdzie, a jeszcze 3 wizyty do opękania. Po powrocie do domu przemyślała sprawę, a bardziej postraszyłam ją, że córka będzie niezadowolona i zarządzająca przyjaciółka rodziny i dawaj odkręcać jej pomysły. Dobrze, że @violkapomogła to namierzyłyśmy tę przychodnię i numer do niej. Załatwione uff. I jeszcze obietnicę na mnie wymogła Giselka, żeby czasem się sprawa nie rypła czyli mam milczeć jak grób.

Atrakcyjny wtorek już za nami, tak myślę.

Przeczytam, że atrakcyjny worek już za wami. O.o

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam w mieście. Też mi się pofarciło bo nie padało. Kupiłam sobie to co potrzebowałam i do spożywczaka wpadłam bo nie ma żadnego popychacza do kolacji typu majonez, ketchup lub remoulade. No to już jest.

Babcia siedziała sama bo córka dziś nie mogła jej popilnować. Ale była grzeczna i nic nie nawywijała. :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Byłam w mieście. Też mi się pofarciło bo nie padało. Kupiłam sobie to co potrzebowałam i do spożywczaka wpadłam bo nie ma żadnego popychacza do kolacji typu majonez, ketchup lub remoulade. No to już jest.

Babcia siedziała sama bo córka dziś nie mogła jej popilnować. Ale była grzeczna i nic nie nawywijała. :d

Z tego co piszecie, to tylko mnie wiatr i deszcz w oczy. O dolo, dolo parszywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

Z tego co piszecie, to tylko mnie wiatr i deszcz w oczy. O dolo, dolo parszywa

Bo byłaś rano. Po południu się wypogodziło. :d

Ale mimo, że córka wiedziała, że babcia sama została to ja miałam duszę na ramieniu co zastanę jak wrócę....z wywieszonym ozorem obleciałam te regały i za godzinę miałam powrotny autobus. W dupie z taką przerwą.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 26.01.2020 at 18:27, NNNdanuta napisał:

Chyba się skończą plastry, przynajmniej w takiej dawce... Pdp jest na takim odlocie, że nie ma z nim kontaktu... No miałam się dzisiaj :szok: Teraz siedzi przy nim córka … )))

Cytuję samą siebie bo nie chce mi się niczego wyjaśniać więcej... Mój pdp zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek, ja od dwóch godzin w domu...Mogłam zostać ile mi się chciało (tak powiedziała córka pdp), ale nie chciało mi się zostać … 

Buziaki :cmok:i udanego wieczoru :cześć:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

Cytuję samą siebie bo nie chce mi się niczego wyjaśniać więcej... Mój pdp zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek, ja od dwóch godzin w domu...Mogłam zostać ile mi się chciało (tak powiedziała córka pdp), ale nie chciało mi się zostać … 

Buziaki :cmok:i udanego wieczoru :cześć:

:cmok: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Cytuję samą siebie bo nie chce mi się niczego wyjaśniać więcej... Mój pdp zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek, ja od dwóch godzin w domu...Mogłam zostać ile mi się chciało (tak powiedziała córka pdp), ale nie chciało mi się zostać … 

Buziaki :cmok:i udanego wieczoru :cześć:

Cóż,taka to robota:(

Krótko chyba byłaś.Zostać też bym nie chciałą,żle bym się czuła  chyba.Ale przejechać w inne miejsce,czemu nie.A skoro jesteś w domku to korzystaj z wolności domowej:)Przerwa kiedy chcesz,pod kocyk kiedy chcesz,gotujesz na co masz ochotę:)Raj po prostu:)

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, NNNdanuta napisał:

Cytuję samą siebie bo nie chce mi się niczego wyjaśniać więcej... Mój pdp zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek, ja od dwóch godzin w domu...Mogłam zostać ile mi się chciało (tak powiedziała córka pdp), ale nie chciało mi się zostać … 

Buziaki :cmok:i udanego wieczoru :cześć:

. Taka to branża, niestety. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, NNNdanuta napisał:

Cytuję samą siebie bo nie chce mi się niczego wyjaśniać więcej... Mój pdp zmarł w nocy z niedzieli na poniedziałek, ja od dwóch godzin w domu...Mogłam zostać ile mi się chciało (tak powiedziała córka pdp), ale nie chciało mi się zostać … 

Buziaki :cmok:i udanego wieczoru :cześć:

Bywa....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Ellax2 napisał:

Wczoraj wieczorem napadła mnie jakaś banda i zagroziła w łeb, w dziób i nie wiem co tam jeszcze, to się zestrachałam i muszę się przywitać grzecznie - dzień dobry Państwu i miłego wtorku. Przede wszystkim tej bandzie :)

@Ellax2tam bylo jeszcze jedno cudne slowko z ó,ktore mnie rozwalilo!:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...