Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, LACH napisał:

I pierwszy raz napisałaś, że jedziesz do pracy!!! Coś się zmienia

Fakt....do tej pory jeździłam na urlopy za zachodnią granicę :haha:A teraz nowe wyzwanie mnie czeka...nie jakaś kaszka z mleczkiem z Divą :haha: Poważna robota...nie ma to-tamto :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

Dzien dobry, i w sumie tyle tylko dobrego mogę powiedzieć. Start w nowy rok się nie farci. Nie tylko mnie. Bliskim sercu też się nie farci, no ochxxxxxxxć idzie. Ma ktoś jakieś dobre wiadomości? Może zrównoważą własne złe . Miłego dnia.

Ja mam:oklaski:

Wczoraj marudzilam jak ta sosna, bo wizytacja zaklocala spokój na mojej szteli. Biedne moje króliczki-alkoholiczki  były wyczerpane i ja też. 

A dzisiaj superasny dzień, leniuchujemy na całego :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andreaa napisał:

Mirelka1956, Wiem o czym piszesz. Mialam to samo. Z roboty do roboty i z opieku do opieki. To bardzo meczy,bo  w tej robocie glowa caly czas pracuje , a jak w domu jeszcze opieka dojdzie,to  czlowiek bardzo zmeczony sie robi. I to nie ma nic wspolnego ,ze sie np. narzeka  na los,bo trzeba sie bliska osoba zaopiekowac. Robi sie to chetnie,ale organizmu sie nie oszuka. Powodzonaka.

Senkju za dobre słowo i zrozumienie problemu :cmok:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Dzień dobry 

Szósty dzień w pracy , więc doszłam do wniosku , że nadszedł ten moment , aby się przywitać . No i obawiam się , że to może być ostatnia szansa , gdyż nie wiem , czy nie wyląduję w niemieckiej ciupie , a tam pewnie internetu niet . 

Spokojnego dnia Wam życzę . 

 

 

Intjernjeta nie budzie, ale komnata do spotkań intymnych dostępna czeka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, violka napisał:

nie wyląduję w niemieckiej ciupie , a tam pewnie internetu niet . 

Czytałam,że niemieckie ciupy są lepsiejsze od naszych ,więc Wi Fi raczej mają:)Nie martw się:)Z posta wnioskuję,że z jakiegoś powodu odezwały się w Tobue instynkty mordercze...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, foczka63 napisał:

Czytałam,że niemieckie ciupy są lepsiejsze od naszych ,więc Wi Fi raczej mają:)Nie martw się:)Z posta wnioskuję,że z jakiegoś powodu odezwały się w Tobue instynkty mordercze...

Bardzo silne instynkty mordercze . Na szczęście mam jeszcze jakieś pokłady zrozumienia dla choroby , ale obawiam się , że jak nic się nie zmieni , to te skromne złoża wyschną i zostanie mi tylko morderczy błysk w oczach . 

Podejrzewam u Anielicy sezonową depresję , bo przechodzę teraz powtórkę z horroru , który przerabiałam w zeszłym roku o tej porze . Wtedy winiłam za to despotyczną zmienniczkę , ale teraz zmieniała mnie młoda dziewczyna , która ciągle głaskała ją po ręce . 

Na obecną chwilę , mam obok siebie galopującą , płaczącą demencję , przed którą się chowam , bo jak jestem w zasięgu wzroku , to chodzi za mną krok w krok . Wieczory zawsze spędzałam w jej pokoju , ale teraz już nie wystarcza jej moja obecność , bo usilnie próbuje wcisnąć się obok mnie na sofę , bo młoda na to pozwalała . Ja nie godzę się , więc jest płacz i obraza . Jedyna nadzieja w tym , że dostanie większą dawkę leków , bo blado to widzę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...