Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Joy napisał:

Następny do zgłoszenia _ Gość StewartCyday

Uparli się dziś czy jaka cholera?

To są skutki wpuszczenia na forum gości, coby se tu z nami bez rejestracji klikać mogli. I diabli wiedzą co te linki za prezenty nam mogą zostawić...

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

To są skutki wpuszczenia na forum gości, coby se tu z nami bez rejestracji klikać mogli. I diabli wiedzą co te linki za prezenty nam mogą zostawić...

Jak nie klikniesz w załącznik, to mogą ci goście skoczyć...i to na pukiel :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Basiaim napisał:

Cholera, a jednak bierze mnie choróbsko coraz bardziej.

Pdp przekonuje mnie do pójścia do jego lekarza, ale no...sama nie wiem.

On jest prywatnym pacjentem, zresztą dopiero co przyjechałam- karty EKUZ nie mam w ręce.

Innego ubezp.nie masz?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek :o ani się go pozbyć, ani z nim być ... xd Zgodnie z Reinigungsplan-em dziś przypada mój dzień sprzątania xd za to pdp będzie miał gulasz z poprzedniego tygodnia (z zamrażarki), oczywiście w innej wariacji :szydera: Kolejny mój dzień sprzątania to 17. luty... bo w inne poniedziałki wpada tu dziewczyna do sprzątania i ponoć jest tu też ogrodnik O.o Dziś ogarnę i pobyczę się do 17-tego lutego xd

No... miłego dnia :d Biegunowość tego świata to nie iluzja, więc poniedziałek musi mieć też przyjemniejsze oblicze :d Buziaki :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...to zaczynamy nowy tydzień :tak2: Czas zapiernicza jak głupi :haha:Ale...565788268_poniedziaekjedenwtygodniu.jpg.d864e12444cf039541d11468272057f3.jpg, a poza tym, to....dzieeeeń doooobry :oklaski: A potem może rozwinę się bardziej :haha: A może nie :szydera: Póki co, to siorbię kawunię i budzę się :szydera: Jednakże, mimo przeciwności losu, tfu...czasu życzę wam miłego dzionka i całego tygodnia :oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Zimno się zrobiło zaledwie 3*, ciemno jeszcze, ale przybywa już dnia:d.

Poniedziałek też musi być, go po nim następują kolejne dni tygodnia, chciałybyście same poniedziałki tylko:szydera::855_interrobang:,Bo ja nie:dobrze:

Życze wszystkim miłego pierwszego dnia tygodnia:cmok:

pobrane (23).jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Mirelka1965 napisał:

A mnie się wydawało, że mało gadam :haha:

W kółko mam pisać , że ....nie lubię poniedziałku ...szatana spijam ...sztacham się dymkiem na zakąskę ...wyspałam się jak świeżo narodzony pętak ?:haha:

Nic fajnego ani wk...denerwującego nie przydarzyło mi się wczoraj ...jedynie zwycięstwo Dawida Kubackiego , pod wieczór wizyta niespodziewana ...i tylko tyle . Sorry ...przyjemnie było popatrzeć na zawiedzioną minę Geigera ...bo nic tak cłowieka nie ciesy jak .......:szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Spokojnego  dnia życzę .Kawa wypita oczy otwarte i czas w rytuał ruszyć.z tradycyjnym sadzonym i szpinakiem na obiad. Podopieczna nogi jak balony spuchnięte,cukier robi swoje./dawki insuliny zwiększają na telefon córki - ???/.Nie normalne. nic moje gadanie :o:gra:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

W kółko mam pisać , że ....nie lubię poniedziałku ...szatana spijam ...sztacham się dymkiem na zakąskę ...wyspałam się jak świeżo narodzony pętak ?:haha:

Nic fajnego ani wk...denerwującego nie przydarzyło mi się wczoraj ...jedynie zwycięstwo Dawida Kubackiego , pod wieczór wizyta niespodziewana ...i tylko tyle . Sorry ...przyjemne było popatrzeć na zawiedzioną minę Geigera ...bo nic tak cłowieka nie ciesy jak .......:szydera:

To mamy podobne przyjemności :szydera: Przedwczoraj Stefan Kraft sprawił mi podobną przyjemność, jak wczoraj Geiger :haha:I nieważne, że to małostkowe....ważne, że jakieś przyjemności mamy :szydera: A poza tym....relatywnie ciepło i nie pada :szydera: I fajeczka na włościach smakuje nieziemsko :szydera:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

To mamy podobne przyjemności :szydera: Przedwczoraj Stefan Kraft sprawił i podobną przyjemność, jak wczoraj Geiger :haha:I nieważne, że to małostkowe....ważne, że jakieś przyjemności mamy :szydera: A poza tym....relatywnie ciepło i nie pada :szydera: I fajeczka na włościach smakuje nieziemsko :szydera:

Tak ...mina Krafta też bezcenna była ....:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No....moja musiała być też :haha: I fajnie, że Norwegom gorzej idzie :haha: 

Niech tylko Wolnego podszkolą , bo coś ostatnio nie szło mu za dobrze ...a chłopak jest dobry , dobrze , że go nie męczyli ostatnio   ....Zakopane i drużynówka będzie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Niech tylko Wolnego podszkolą , bo coś ostatnio nie szło mu za dobrze ...a chłopak jest dobry , dobrze , że go nie męczyli ostatnio   ....Zakopane i drużynówka będzie :haha:

I nasz hulający Stefek może stanie na wysokości zadania i wejdzie do pierwszej trzydziestki :haha: No...tośmy się rozwinęły, tfu...rozgadały :szydera: A i tak lepiej, niż o chorobach i polityce :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...