Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No niee ? Przecież Ty stara doopa jesteś ......też :szydera:

Ty nie mierz wszystkich swoją miarą. 

Musi, że młoda jest, jak ma meno-... 

... stosunkowo młoda . 

Edytowane przez MisiekFfm
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MisiekFfm napisał:

Ty nie mierz wszystkich swoją miarą. 

Musi, że młoda jest, jak ma meno-... 

... stosunkowo młoda . 

Wiesz co ....Ty też menda jesteś ...jedna . Musisz od razu sprowadzać na ziemię ? @fioletowa.mysz a ja se licznik cofnęłam ...oj ...o kilkanaście lat tylko ...2000 rok urodzenia mam dla potrzeb forum :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz co ....Ty też menda jesteś ...jedna . Musisz od razu sprowadzać na ziemię ? @fioletowa.mysz a ja se licznik cofnęłam ...oj ...o kilkanaście lat tylko ...2000 rok urodzenia mam dla potrzeb forum :szydera:

:cześć2::p

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiesz co ....Ty też menda jesteś ...jedna . Musisz od razu sprowadzać na ziemię ? @fioletowa.mysz a ja se licznik cofnęłam ...oj ...o kilkanaście lat tylko ...2000 rok urodzenia mam dla potrzeb forum :szydera:

Dobrze zrobiłaś! Ja też tak uczynię gdy przyjdzie na to czas. Znaczy plagiat popełnię ale...tak się należy. Tymczasem szpachla i różne kosmetyki kolorowe dają radę. Tylko sadło fkórwia na maksa. xd

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Dobrze zrobiłaś! Ja też tak uczynię gdy przyjdzie na to czas. Znaczy plagiat popełnię ale...tak się należy. Tymczasem szpachla i różne kosmetyki kolorowe dają radę. Tylko sadło fkórwia na maksa. xd

Sie sadełkiem nie przejmuj ....uroku dodaje ...tak sobie wmawiam :szydera:

Chłop to ma być chłop ....a nie szelki !

A baba to ma być baba ...a nie obrazek !

I tego trzymajmy się jak pijany płotu !

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie sadełkiem nie przejmuj ....uroku dodaje ...tak sobie wmawiam :szydera:

Chłop to ma być chłop ....a nie szelki !

A baba to ma być baba ...a nie obrazek !

I tego trzymajmy się jak pijany płotu !

I to mi się podoba . 

Brawo!!!

Tego się wszystkie trzymajcie :tak2:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Dziś jestem wcześniejsza od skowronka ...sytuacja tego ode mnie wymaga . Mam trochę bieganiny ... na termometrze minus 3 stopnie ....jak ja nie lubię czapek , niestety bez czapki dzisiaj nie da rady , bo do zdrowotności przysłowiowej rybki trochę mi nadal brakuje ....do płetw jej nie dorastam :haha:Posiedzę jeszcze trochę ...ok. 9 -tej robię wypad z domku ...może za te dwie godziny ociepli się trochę ? :haha:

Miłego . spokojnego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) Sen miałam dziś goowniany bo spałam z uchem za drzwiami mojej sypialni co zostawiło od razu ślady na mojej wątpliwej urodzie i dodało mi worków pod oczami :( Kawkę wypiłam, zaraz powtórzę … idę też powtórnie sprawdzić  czy pogoda ma się dobrze :659_smoking: bo tak czy siak dzień trzeba zacząć :)

Miłego i buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawa...komu komu??

Witaski...

Plus 13:kopara:

I po kiego....Sosna kupiłam ciepłą kurtkę jak wisi i zbiera nulameny w szafie??

Młodszy wczoraj wspomniał o...pakach na drzewach...ja widziałam krokusy...jakaś masakra...to co będzie w marcu kwietniu itd?? I będą kolejne podwyżki...kleska klimatyczna ??? 

Wizyty u rodziny czas końca dobiega...za niebawem pakowanie i dalsze raizy po świecie.. W domku wyląduje pod koniec stycznia...tylko zakupy zrobić muszę bo pustki na regale widać...potem Krzyś zajedzie po mamusie z fasonem pod wodza mojej młodszej latorosli

Jest moc...dobrego dnia i nastroju życzę i wam i sobie.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Ciepło jest fajnie, wiosna wcześniej do nas przyszła:d. Pogoda od kilku dni iść letnia, wczoraj w słoneczku było 26*.

Kto podróżuje to życzę szerokiej i bezpiecznej drogi:476_red_car: i szczęśliwego dotarcia do celu. 

A wszystkim życzę miłego leniwego dnia:cmok:

images - 2019-10-28T204221.161.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :oklaski:

U mnie za oknem mgła i minus 1.....ostatni tydzień wstawania bez budzika i robienia tego co w danej chwili mi do głowy przyjdzie.....później furta się zatrzaśnie i klasztorny dryl nastanie....nuda i gra w chińczyka  :szydera:

Trzymajta się ludziska.

Miłego dzionka, uśmiechu i słonka......:d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...