Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, maras1 napisał:

oby kondycja nadążyła za wyobraźnią,bo u mnie coraz gorzej:d

Sie pan nie przejmuje ...w niektórych wątkach jakiś " gość " o zagranicznym nicku reklamuje viagrę ...linka zapodaje , gdzie można nabyć . Może pomoże ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Sie pan nie przejmuje ...w niektórych wątkach jakiś " gość " o zagranicznym nicku reklamuje viagrę ...linka zapodaje , gdzie można nabyć . Może pomoże ? :szydera:

osobiście nie wierzę,nie próbowałem,ale zasada mówi ,że kogut przy jednej kurze też nie może :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :cześć2:Ja już po pierwszych rytuałach (:kawa::659_smoking:), które wykonałam na paluszkach xd Obudziłam się dziś jakaś zainfekowana... :(, ale może to tylko diametralna zmiana klimatu tak się objawia O.o We wrocławskim smogu czuję się jak ryba w wodzie, a tylko trochę świeżego powietrza i już mnie łamie … Byle do przodu bo przecież dzisiaj już wtorek, a poniedziałek do poniedziałku da nam spokój xd

Miłego dzionka i buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć:

Witam milutko i cieplutko. Kolejny dzień czas zaczynać, do pracy się zabrać:dobrze:a tak mi się nie chce schodzić na salony:szydera:. Nic to, byle do przerwy, potem zleci do końca:tak2:.

Miłego dnia życzę wszystkim bez pośpiechu i w dobrym humorku:cmok:

images (97).jpg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieeeeń dooooobry :oklaski: 467722041_dziedobryniewyspanykotzkaw.jpg.983a5d38f211e2b67a962ec11a79d9b7.jpg  bo nie dość, że nie wyspana, to jeszcze zarobiona i zalatana będę dzień cały, więc kofeina jest dzisiaj moim remedium na wszystko :haha: Na razie kończę wydumki i lecę czytać zaległości klepalne, bo czas mnie się kurczy, a tyle do zrobienia dzisiaj jeszcze mam :haha: No...życzę więc miłego dnia i do spisania później :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, awe59 napisał:

@Teresadd posłucham się Ciebie....zima może być w kwietniu bo wszystko sie w przyrodzie porąbało.

Ewa ....jedna z koleżanek dała radę opękać zimę na wyjeździe w sandałkach ....dasz i Ty w kurteczce :szydera: A tak na marginesie , gdzie jest @BabaJagusia ....coś dawno jej nie widać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ewa ....jedna z koleżanek dała radę opękać zimę na wyjeździe w sandałkach ....dasz i Ty w kurteczce :szydera: A tak na marginesie , gdzie jest @BabaJagusia ....coś dawno jej nie widać ?

Zajumali jej internet :haha: Pojawi się, jak tylko odnajdzie słońce w serduchach :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Witam Koleżeństwo....:oklaski: i życzę miłego dnia.

Nie wiem czy jechać w krótkiej kurtce czy w długim płaszczu ? A jak zima w końcu przyjdzie ? 

No i mam dylemat....:haha:

 

Ewuś, bierz kapotę i przyjeżdżaj na robotę... O sosenko! To nie Rymowanki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...