Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Mirelka1965 łaaap!

A tak wogole,dzien dobry.

Lenia dalszy ciag :((((

 

Babka przysypia siedzac po nocnym maratonie. tv.

 

Tyle spokoju.

 

 

Trza by sie z odkurzaczem dogadac i ogarnac moj pokoj, bo czegós naswinilam na podlodze:kopara:

Dobrego dnia!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Ja pierdziu! Śpiąca Królewna wzięła mnie dzisiaj z zaskoczenia i to dwa razy! Po pierwsze primo wstała o 9, po drugie primo poprosiła mnie o pomoc przy duszowaniu!? Toż to skandal i rozbój w biały dzień razem wzięte . A potem śniadanie i wyczarowanie fryzury z rąk mych spracowanych . Ale, dzięki Ci o bobrze jesteśmy już, po porannym szoku

Supranckiej soboty Mordecki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Ja pierdziu! Śpiąca Królewna wzięła mnie dzisiaj z zaskoczenia i to dwa razy! Po pierwsze primo wstała o 9, po drugie primo poprosiła mnie o pomoc przy duszowaniu!? Toż to skandal i rozbój w biały dzień razem wzięte . A potem śniadanie i wyczarowanie fryzury z rąk mych spracowanych . Ale, dzięki Ci o bobrze jesteśmy już, po porannym szoku

Supranckiej soboty Mordecki

Ale ci się trafiła stella mina :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mnie tu puściło choć nie bardzo wiedziałam, że mnie trzymało xd Znowu mogę z przyjemnością słuchać muzyki bo od jakiegoś czasu (co najmniej kilku miesięcy) ulgę sprawiała mi tylko kompletna cisza :o I chciałam Wam powiedzieć, że właściwie już jestem po robocie... Jeszcze tylko kakao o 16-tej i kolacja :d Naczynia do zmywarki :dobrze: Pdp chodzi spać ok. 20-tej. Nie zaorają mnie tu xd

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, NNNdanuta napisał:

Coś mnie tu puściło choć nie bardzo wiedziałam, że mnie trzymało xd Znowu mogę z przyjemnością słuchać muzyki bo od jakiegoś czasu (co najmniej kilku miesięcy) ulgę sprawiała mi tylko kompletna cisza :o I chciałam Wam powiedzieć, że właściwie już jestem po robocie... Jeszcze tylko kakao o 16-tej i kolacja :d Naczynia do zmywarki :dobrze: Pdp chodzi spać ok. 20-tej. Nie zaorają mnie tu xd

Zazdroszczę. Mi się trafiła podopieczna, która nie mówi co i jak chce mieć zrobione tylko oczekuje że się domyśle. A potem wrzask, bo dżem jest na omlecie, a ona chciała obok. Rzucanie widelcami itp. 

Dzisiaj kolezaneczkom mówiła zprzez tel, że nic nie robię i nie zapłaci agencji za mnie tyle ile za zmienniczke. 

Zmienniczka wraca tu na kolejne 2 miesiące, może ona w myślach czyta? 

Przy ludziach jest dla mnie super miła. Fałszywa *** (stara Pani) . 

Psychicznie przechodziłam tu już różne stany. Zaangażowanie (na samym początku byłyśmy blisko, ale ona wtedy była bardzo słaba aż trafiła do szpitala), stres taki ze jeść i spać nie mogłam, a teraz wyrabanir. Robię co muszę i tyle. 

7 dni jeszcze wytrzymam, ale chyba na nic w życiu tak nie czekałam jak na powrót stąd. 

Uhh, sorki, musiałam się poskarzyc :P

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arbeitka kiedy sie mojej pop zdarza,ze wsciekle wciaga powietrze, mowie spokojnie,ze nie jestem Duchem Św, -wystarczy powiedziec co sie chce....:tak2:

a juz rzucanie widelcem,to przegiecie:przekleństwa:

Dobrze ,ze juz konczysz ta toksyczna sztele, ale na koniec sprobuj,przy kolejnym rzucie widelcem,rzucic nozem,czy lyzka:haha:

Mina pop bedzie bezcenna.,

Gwarantuje,

wyprobowalam.

skutkuje.:tak:

Edytowane przez sayonara 52
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sayonara 52 napisał:

@arbeitka kiedy sie mojej pop zdarza,ze wsciekle wciaga powietrze, mowie spokojnie,ze nie jestem Duchem Św, -wystarczy powiedziec co sie chce....:tak2:

a juz rzucanie widelcem,to przegiecie:przekleństwa:

Dobrze ,ze juz konczysz ta toksyczna sztele, ale na koniec sprobuj,przy kolejnym rzucie widelcem,rzucic nozem,czy lyzka:haha:

Mina pop bedzie bezcenna.,

Gwarantuje,

wyprobowalam.

skutkuje.:tak:

ja mowilam juz wszystko. strategia na spokojna rozmowe, na ostrzejsza rozmowe, na brak rozmowy. poki co najlepiej sie sprawdza ta ostatnia. 

dzieki za wsparcie! w niedziele wsiadam w busa z samiutkiego rana i tyle mnie tu widzieli!

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, arbeitka napisał:

Zazdroszczę. Mi się trafiła podopieczna, która nie mówi co i jak chce mieć zrobione tylko oczekuje że się domyśle. A potem wrzask, bo dżem jest na omlecie, a ona chciała obok.Uhh, sorki, musiałam się poskarzyc :P

Już mi się ode chciało wytrzymywać na miejscówkach nie do wytrzymania … Z ostatniej takiej zjechałam po dwóch tygodniach, na szczęście stać mnie było na to. Przez moment myślałam nawet, że nie dam rady wrócić do tej roboty. Pewnie za to mam teraz święty spokój :)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Witam się w środku nocy ...no , bo tak . Siedzę sobie skulona w kuchni , gruby , polarowy szlafrok na grzbiecie , okno otwarte , kominek ze świeczką i olejkiem odpalony ...nie dadzą gadziny starej kobiecie pospać ...zero szacunku i litości . Takich obertelków w łóżku to dawno nie robiłam ...zmieniałam strony ...w końcu położyłam się w nogach łóżka w poprzek ...guzik ...dało mi to tyle , że nie jedna a cztery stopy lądowały na moim ciele . Niech se pośpią dziewczynki ...babcia posiedzi , kawę wypije , prawie bezgrzesznie pojara i ....w gałę poharata ...do rana zleci ...dzisiejszej nocy , tej co nadejdzie odeśpi sobie . Taki to zasmarkany los babek :szydera:

Miłej , spokojnej niedzieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, arbeitka napisał:

Zazdroszczę. Mi się trafiła podopieczna, która nie mówi co i jak chce mieć zrobione tylko oczekuje że się domyśle. A potem wrzask, bo dżem jest na omlecie, a ona chciała obok. Rzucanie widelcami itp. 

Dzisiaj kolezaneczkom mówiła zprzez tel, że nic nie robię i nie zapłaci agencji za mnie tyle ile za zmienniczke. 

Zmienniczka wraca tu na kolejne 2 miesiące, może ona w myślach czyta? 

Przy ludziach jest dla mnie super miła. Fałszywa *** (stara Pani) . 

Psychicznie przechodziłam tu już różne stany. Zaangażowanie (na samym początku byłyśmy blisko, ale ona wtedy była bardzo słaba aż trafiła do szpitala), stres taki ze jeść i spać nie mogłam, a teraz wyrabanir. Robię co muszę i tyle. 

7 dni jeszcze wytrzymam, ale chyba na nic w życiu tak nie czekałam jak na powrót stąd. 

Uhh, sorki, musiałam się poskarzyc :P

Normalnie , jakbym moją , przed kilku laty Panią - Frau widziała . Widelcami nie rzucała , tylko waliła ręką w blat stołu , czy bufet ....jak niejaki Adolf H. podczas wystąpień na mównicach .....Ostatnie tygodnie już były w miarę , bo poskutkowało moje podniesienie głosu ....upierdliwa nadal była , ale ręką już nie waliła . Byłam tam 7 tygodni na zastępstwie ...dałam radę :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kury śpią, a ja już nie :haha:Kuźwa ! przesrana być takim skowronkiem w cudzej chacie xd Z latareczką w telefonie i na palcach poszłam na podbój kuchni :kawa:. Zrobiłam kawkę i znów z latarką na :659_smoking: , a drzwi na taras jak jakieś drzwi hali; wpierw odgiąć, później pociągnąć do siebie i dopiero otworzyć :szydera: Dobrze, że na ostatniej szteli takie opanowywałam i teraz mam jak znalazł xd Podopiecznego mam właściwie na czymś w rodzaju przedpokoju w łóżku specjalistycznym, muszę przejść prawie obok, a jego sypialnia stoi wolna, to znaczy zagraca ją ogromne łoże małżeńskie :( Salonu chyba nie chcą dewastować bo co zrobić z narożnikiem też ogromnym... No i takie tu mam schody.., ale daję radę bo przecież nie takie trudy się pokonywało :haha:W efekcie palę o wiele mniej, zwłaszcza rano, które trwa tu do 8,30 bo pdp dopiero o tej godzinie wstaje xd No... idę zrobić sobie drugą kawkę bo o jednej nie dam rady otworzyć oczu na całą szerokość (xd) a wam miłej niedzieli i buziaki :cmok:

P.S. Mogę sobie powiedzieć, że mój pierwszy tydzień na tej szteli za mną :dobrze:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...