Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Dobry wieczór .Dzionek zleciał szybciorem.Spotkanie opiekunowe w Rösrath dzisiaj  miałam.Pośmieli się,pogadali .Zawsze to jakaś odmiana.Teraz Anita ma karciany wieczór. Przyszły 4 psiapsie i grają.Ja wieczór  filmowy zaliczam.

Do popisania ludzie.

Jak  to tak spotkanie bez Scarlet? Myślałam że w przyszłym tygodniu będzie..jestem głęboko zniesmaczona... 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, foczka63 napisał:

@NNNdanuta Po kiego aż 3dni?Obie macie płacone?Dla mnie jeden dzień cały to za dużo.Obija się jedna o drugą niepotrzebnie.

 

trzy dni to życzenie rodziny, więc obie mamy płacone. Trochę to przydługo bo dopiero teraz jestem w pokoju dla opiekunek, a wcześniej kątem w innym pokoju... Dla tego pdp to pewnie lepiej bo dobrze poznaje nową opiekunkę mając u boku stałą. Ja jechałam ze świadomością, że jestem pierwszą opiekunką na tym adresie, więc opiekunka i trzy dni przekazywania szteli było dla mnie zaskoczeniem i doświadczeniem zupełnie nowym xd Nie było żle i wolę to niż pół godzinki jakie miałam na pierwszej mojej miejscówce. Też myślę, że dobrze zorganizowany dzień by wystarczył :)

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadeszła ta chwilka...TO JUZ DZISIAJ!!

Mój umyslpotrzebuje mega resetu...

Jak to bywa spanie w zasadzie niemożliwe...ile to godzin???8!!!!do odjazdu

Wróbla mi szkoda...mimo qwwwq...mimo sinusoudy nastrojów.. jest mi jej żal.. choroba...

Wróciłam z nią z zakupów...poszalala za całe 80 euro...ta rozrywka musi jej wystarczyć na dłużej... zakladam ze krolowa jej nie zabierze..dobrze ze chociaż fryzjera nie odmówili...babka usiadła na fotelu i zrobiła się przezroczysta..pytam wody?? Co jest?? A ona..."Boję sie"..no coz..Torby na podłogę, kurtka torebka kluczyki....I przytulilam...potem zajelam ja rozpakowywaniem skarbów...i być może nie tyle zapomniała co skupiła się na...układaniu jaj w szufladzie A potem na przygotowywaniu kapusty na gołąbki...mlaskania smakowania...chyba było słychać aż u jegomości cwirka..zajety był..jakieś 7 godzin swoimi klaserami i ..sosnawie czym jeszcze 

Kto komu?? Jest ktoś niespiacy??

 

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój pdp dziś o godz.  4,30 mył zęby :o, a mnie akurat pogoniło do toalety. Nie wiem czy to te plastry tak działają, że ma się takie potrzeby zupełnie o niewłaściwej porze. Z tymi plastrami mam małe doświadczenie bo na ogół jak już je zaczęli przyklejać to pdp się szybko rozwodził z tym światem :| Sztela wydaje mi się spokojna, pdp inteligentny.., nawet bardzo... Wygląda, że powinnam poczynić jakieś postępy językowe bo gadać mu się chce bardzo :haha:będzie mnie poprawiał i douczał xd Kasy nie żałują; zakupy z córką i wolna wola + forsa na nagłe potrzeby + pdp dysponuje własną gotówką. Teraz muszę wymyślić jakieś słodkości dla siebie bo pdp lubi częstować, a ja wolę kg cukru do kawy.., ale przypomniałam sobie o żelkach malinowych (że lubię) i miętowe czekoladki też mogą być xd Pożyjemy, zobaczymy... 

Miłego dnia i buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Gdyby na podstawie naszych snów pisac scenariusze Oscary by nas zasypywały:):):)

Mokro,ciepło,mglisto.To zima ma być?Jeszcze trochę a tylko na bardzo starych filmach ją będziemy oglądać.

Dzień kąpielowy.

Prawie półmetek turnusu,jeszcze chwila i do cywila:):):)

Fajnego dnia:)

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, foczka63 napisał:

Witaski:)Gdyby na podstawie naszych snów pisac scenariusze Oscary by nas zasypywały:):):)

Mokro,ciepło,mglisto.To zima ma być?Jeszcze trochę a tylko na bardzo starych filmach ją będziemy oglądać.

Dzień kąpielowy.

Prawie półmetek turnusu,jeszcze chwila i do cywila:):):)

Fajnego dnia:)

 

Będziesz mi plecki myla???

Paczno.. zleciało co??

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

U mnie w miarę ciepło ...5 stopni na plus ...ale pada deszcz . Na razie deszcz mi nie przeszkadza , wyjście z domu planuję na trochę później ....jakieś zakupy muszę poczynić , bo jutro mam przyjezdnych gości . Cieszę się bardzo na tą wizytę ....ale kuźwa nie chce mi się tak jak kiedyś dawniej szaleć w kuchni ....coś tam zrobię , coś upiekę , ale szaleństw jak dawniej , prawie jak na BN na pewno nie będzie ....ot...jakieś pieczyste , schabowe , bo dzieci lubią , sałatka jakaś  i....u babci jest słodko i pachnie szarlotką musowo ...bez tego ani rusz . Trochę roboty mieć będę ....a cholera odwykłam ...może być ciężko xd

Miłego , spokojnego dnia .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam ochotę na kotlecika mielonego z kartofelkami i marchewką z groszkiem na zasmażce....i dziś pójdę do baru szybkiej obsługi ( z czasów PRL-u, przed wejsciem stoją dwie pralki " Franie " :d ) i sobie kupię taki obiadzik. U mnie mięsa nie jedzą więc nie będę stać przy garach a później jeśc przeź tydzień te kotleciki...a jedną porcję zjem ze smakiem.....no trzeba z duchem czasu iść i nie marnować jedzenia.

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry!

Dzis bedzie bezuch, wiec babka lekko nerwowa,

Poszlam kupilam jakas szarlotke,

Leje .ale jest cieplutko.

No i rozpacz!!!

Nie ma BITEJ ŚMIETANY!

A wiadomo,ze drugi raz nie pojde.

Powiedzialam,ze przynajmniej nie skoczy jej  cholesterol:haha:

Wystawilam,porcelane swiateczna na stol, kazala umaic bukietem kwiatkow z porcelany.

Wsio gotowe,

Teraz czekamy do 15.00

 

Dobrego dnia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...