Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

26 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wiecie co mnie cieszy ?

Że w Polsce skończyła się laba i inni też już muszą do roboty wracać. :haha:Kurcze, wyjątkowo długo trwał ten swiateczno-noworoczny maraton. A mnie jest lżej na duszy :szydera:

A mnie cieszy że nigdzie nie muszę wracać :)

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Wiecie co mnie cieszy ?

Że w Polsce skończyła się laba i inni też już muszą do roboty wracać. :haha:Kurcze, wyjątkowo długo trwał ten swiateczno-noworoczny maraton. A mnie jest lżej na duszy :szydera:

Się zapytam czy aby nie pijesz . Do mnie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z Hamburga :cześć: Dotarłam w niedzielę i okazało się, że nie jestem tu pierwszą opiekunką i drugą też nie :o. Przekazywanie obowiązków trzydniowe, nawet sobie to chwalę bo miejsce skomplikowane choć spokojne. Dziewczyna, która przyjeżdża tu już 2,5 roku miła. Jeszcze nie umiem ocenić sztelli… muszę zostać sama, ale wiem że może się dziać bo pdp już od jakiegoś czasu na plastrach leci i ma nogi pełne wody. Nie widziałam jeszcze tak zaawansowanej artrozy, ale głowa w porządku choć widzę rozkojarzenie. Miejsce z tych z wyższej półki, zakupy w prywatnych sklepach ewentualnie Edeka i na kaprysy wszelakie nie żałują :) Pożyjemy … zobaczymy.

Na razie życzę miłego dzionka i jednocześnie informuję, że zaległości w tym topiku uzupełniłam xd Buziaki :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Wydaje mi się , że podróż już  do wczoraj odespałam ...dziś obudziłam się po 6-tej ...jak to na urlopie xd Nie żałuję  sobie tak wczesnej pory powstania na równe nogi , bo czas mnie nie pogania ,luzik i mogę w każdej chwili sobie drzemkę regenerującą uskutecznić ...jako i wczoraj mi się taką uskuteczniło xd Przed południem wyskoczę sobie na miasto , pozałatwiam co zaplanowałam a później to już tylko kręcenie się po kwadratach . Wizyt-odwiedzin na dziś  nie planuję , dopiero na jutro umówiona jestem z sąsiadką , starą znajomą , że się spotkamy na ploteczki .....I  na razie tylko wypoczynek mam w planach ....pod koniec tygodnia nalot gości ...będzie wesoło :d

Miłego , spokojnego dnia .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, NNNdanuta napisał:

Witam z Hamburga :cześć: Dotarłam w niedzielę i okazało się, że nie jestem tu pierwszą opiekunką i drugą też nie :o. Przekazywanie obowiązków trzydniowe, nawet sobie to chwalę bo miejsce skomplikowane choć spokojne. Dziewczyna, która przyjeżdża tu już 2,5 roku miła. Jeszcze nie umiem ocenić sztelli… muszę zostać sama, ale wiem że może się dziać bo pdp już od jakiegoś czasu na plastrach leci i ma nogi pełne wody. Nie widziałam jeszcze tak zaawansowanej artrozy, ale głowa w porządku choć widzę rozkojarzenie. Miejsce z tych z wyższej półki, zakupy w prywatnych sklepach ewentualnie Edeka i na kaprysy wszelakie nie żałują :) Pożyjemy … zobaczymy.

Na razie życzę miłego dzionka i jednocześnie informuję, że zaległości w tym topiku uzupełniłam xd Buziaki :cmok:

No to ..."baw" się...A serio...Danuśka...się trzym

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Wydaje mi się , że podróż już  do wczoraj odespałam ...dziś obudziłam się po 6-tej ...jak to na urlopie xd Nie żałuję  sobie tak wczesnej pory powstania na równe nogi , bo czas mnie nie pogania ,luzik i mogę w każdej chwili sobie drzemkę regenerującą uskutecznić ...jako i wczoraj mi się taką uskuteczniło xd Przed południem wyskoczę sobie na miasto , pozałatwiam co zaplanowałam a później to już tylko kręcenie się po kwadratach . Wizyt-odwiedzin na dziś  nie planuję , dopiero na jutro umówiona jestem z sąsiadką , starą znajomą , że się spotkamy na ploteczki .....I  na razie tylko wypoczynek mam w planach ....pod koniec tygodnia nalot gości ...będzie wesoło :d

Miłego , spokojnego dnia .

Uważaj Baśka bo mnie po takim spotkaniu dwa dni głowa bolała....nie żeby po procentach tylko z nadmiaru wiadomości wszelakich przekazywanych z prędkością karabinu maszynowego. Mam taką koleżankę, "Teleekspres " tak ją nazywam :haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem :oklaski: Ale jakoby mnie wcale nie było :haha: Zachciało mi się film oglądać do późna i rytm dobowy zakłóciłam :haha:No.....bo kto to widział tak długo się wylegiwać? :szydera: Nic to.....kiedyś wrócę do dawnego rytmu, czyli zrywania się bladym świtem...albo i nie :haha:Na razie optuję za tym, że kto śpi, ten nie grzeszy :szydera:image.png.f4d613fd1e7722e2395fcc7ed3b30966.png Pozwolę więc sobie na powolne siorbanko i nadrabianie klepadeł, a wam życzę fajowego dzionka...sobie zresztą również :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie się zaspało,Kulka mnie obudziła,hi hi hi.A to telefon się wziął i rozładował.

Ciepło,choć wieczorem był mróz.I mglisto.Tak ni to zima ,ni to co:(

Chyba dopiero teraz złazi ze mnie adrenalina po ekscesach z Kulką bo zmęczona jestem 24 /h.Tylko bym spała i spała.

A trza troszku porabotać.

Aaaaa,moja znajoma Ukrainka pojechała do Elbląga,do opieki,2500zł /mc.To chyba nieźle jak na Elbląg,W stolicy lepiej płacą podobno.Ale zadowolona jest.Dla niej to kupa kasy.

Fajnego dnia:)

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć3:

Kawa  wypita, bułki się pieką, Śpiąca Królewna w toalecie :haha:. Udało mi się namówić Giselę na duszowanie. Od początku listopada, po powrocie ze szpitala, myła się tylko przy umywalce, mimo zachęty ze strony zmienniczki, że jej w tej czynności pomoże. :d. Jak będziemy po duszowaniu odtrąbię sukces. 

Dobrego dnia Mordecki. :cześć2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie dzień dobry Opiekunkowo :)!

Żeby mi się chciało tak, jak się nie chce, hmmm, trzeba niestety przestawić się na tryb roboczy, a 4 godziny snu w tym nie pomagają :(.

Za to znowu mogę świt oglądać i się tym widokiem podzielić z tymi, którzy nie muszą, bo pobudka od dzisiaj, nie ma zmiłuj, za 20 szósta O.o

 

IMG-20200107-WA0000.jpg

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody człowiek,39 lat,zaawansowana zakrzepica:(Takiego współlokatora ma mój pan F.w sanatorium.Pierwsze co, to mu swoje czarne nogi pokazał.I szczupły.Masakra ,w tym wieku?! Chłopak po jakimś wypadku w pracy.Malutkie dzieci w domu.Powiedziałam,że w porównaniu, to mój zdrowy jak rydz.

Kulka wygrzewa sobie plecki woreczkiem gorczycowym.Słonko świeci ,chyba na mały spacerek potuptamy przed obiadem.

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Dół mnie dopadł ,czy leń sama nie wiem.Niby za bardzo tu roboty nie ma,ale przebywanie z osobą demencyjną nie pomaga mi.Anita oczywiście  jeszcze w betach.Chyba dość mam tej roboty,ale tylko marudzenie moje takie.

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...