Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, foczka63 napisał:

@Afryka Wszystko zależy od "rytmusa".Kulka 7.00 ,rzadko później a jak juz to cały rytmus szlag trafia a na 12.00 obiad....Juz sie przyzwyczaiłam i momo wszystko wolę tę siódmą ,choc to b wcześnie.No i nie lubie takiego rozwalonego dnia:(

Tutaj właśnie jest taki "rytmus" :szydera:. Wszystko ma swoją cenę... taką jestem w stanie zapłacić. :d. Oczywiście, że wszystko przeniesione w czasie, ale jak wszędzie są plusy ujemne i plusy dodatnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Leniwie ....w stroju jeszcze nocnem / ładniej brzmi niż rozmemłana / ...jak fajnie  jest  na urlopie ...ojejku jak fajnie :d

Miłego dnia .

Ja też w szlafroku....drugą kawę piję....opłatę za światło zrobiłam...pralka chodzi....home sweet home :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Ja też w szlafroku....drugą kawę piję....opłatę za światło zrobiłam...pralka chodzi....home sweet home :haha:

Znaczy się podwyżka prądu jeszcze do Ciebie nie przyszła, że tak szastasz tym dobrem na prawo i lewo!? I założę się, że bęben prawie pusty :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Leniwie ....w stroju jeszcze nocnem / ładniej brzmi niż rozmemłana / ...jak fajnie  jest  na urlopie ...ojejku jak fajnie :d

Miłego dnia .

A ja w stroju wieczorowym i peniuarze...jak wytwornie brzmi :szydera: Normalnie jak dama się czuję...tylko służby brak, by kawunię pod nosek podstawić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

A ja w stroju wieczorowym i peniuarze...jak wytwornie brzmi :szydera: Normalnie jak dama się czuję...tylko służby brak, by kawunię pod nosek podstawić :szydera:

Wieczorowem ....o ...to dopiero brzmi ...z końcówką " em " xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Afryka napisał:

Znaczy się podwyżka prądu jeszcze do Ciebie nie przyszła, że tak szastasz tym dobrem na prawo i lewo!? I założę się, że bęben prawie pusty :szydera:

Jakbyś zgadła....:szydera: kolorami piorę jakieś letnie rzeczy, które znalazłam na dnie kosza.....:haha:niedługo na roboty się wybieram i żeby nie zapleśniały....no Ordnung mus sein.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Jakbyś zgadła....:szydera: kolorami piorę jakieś letnie rzeczy, które znalazłam na dnie kosza.....:haha:niedługo na roboty się wybieram i żeby nie zapleśniały....no Ordnung mus sein.

A co Ty myślisz, że ja życia nie znam!? Przeca my obie jednego dnia urodzone :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, awe59 napisał:

Jakbyś zgadła....:szydera: kolorami piorę jakieś letnie rzeczy, które znalazłam na dnie kosza.....:haha:niedługo na roboty się wybieram i żeby nie zapleśniały....no Ordnung mus sein.

To jaki ten kosz duży masz, że te partie kolorów tyle miejsca zabierają? :kopara::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No to już...do dzieła...i zadzieramy...paluszka znad uszka :szydera:

i.......niech mi ktoś posprząta bordello z ławy , bo mam już na niej miejsca . Walizkę też wypadałoby rozpakować , ale z zadartem paluszkiem za bardzo nie idzie . Musowo zaprzeć się i ...z ławy na podłogę zrzut ...a z walizy jak zwykle najpierw pralka i te inne duperele xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

i.......niech mi ktoś posprząta bordello z ławy , bo mam już na niej miejsca . Walizkę też wypadałoby rozpakować , ale z zadartem paluszkiem za bardzo nie idzie . Musowo zaprzeć się i ...z ławy na podłogę zrzut ...a z walizy jak zwykle najpierw pralka i te inne duperele xd

Toż skandal niemożebny :haha:Ta twoja służba kiepska jest....musi za długo w Niemcowni była i lenistwa się nabawiła :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Afryka napisał:

Nie można mieć wszystkiego :haha:. Wybieram święty spokój, sama bym miała nerwa jakby mnie kto wybudzał w najlepszej fazie snu. :szydera:

Dzień dobry ludzie. 

Anita leźy w betach do 12 albo i dalej.Po 13 mam przerwę,więc wypadałoby wstać.O 17 obiad.Chyba jestem do @foczka63 do Kulkowego rytmu przyzwyczajona( tak miałam prawie zawsze)Swoje zrobie,godziny wypracuję .Tak tu jest i nic nie zrobisz.

Anita coraz gorzej  chodzi.Szura nogami.Czasami parę minut trwa zanim podniesie się z fotela.Badania gruntowne przeszła w październiku i źadnych nowych leków.Terapeutka raz w tygodniu  przychodzi.Żadnej presji nie wywieram na niej ,ale ciężko  cokolwiek zrobić.Ma demencję.Narazie nie szkodliwą.A czas gra na niekorzyść, bo jest coraz gorzej.Pożyjem uwidim.Pocieszam się ,że pracę zawsze można zmienić. 

Miłego dnia foremki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Ja wiem czy to ma cóś wspólnego z poprawnością ortograficzną, to raczej maniera damy w pretensjach :szydera:

Maniera srera ....jak patrzę na mój burdel to se tak fantazjuję , wyobrażam jak może być pięknie ...po pańsku ...tylko coś moce mnie wzięli i opuścili , ale zmuszę się i posprzątam ....albo jeszcze nie ? Iiiiii....to żaden bałagan ...toż to nieład artystyczny tylko . Taka artystka jestem ....jakby xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Toż skandal niemożebny :haha:Ta twoja służba kiepska jest....musi za długo w Niemcowni była i lenistwa się nabawiła :szydera:

Dziwne no niee ? Kuźwa wchodzę po podróży do czystego mieszkania i szast prast ....bałagan . Musi jakieś złośliwe trolle mi go robią ....ten bałagan xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry ludzie. 

Anita leźy w betach do 12 albo i dalej.Po 13 mam przerwę,więc wypadałoby wstać.O 17 obiad.Chyba jestem do @foczka63 do Kulkowego rytmu przyzwyczajona( tak miałam prawie zawsze)Swoje zrobie,godziny wypracuję .Tak tu jest i nic nie zrobisz.

Anita coraz gorzej  chodzi.Szura nogami.Czasami parę minut trwa zanim podniesie się z fotela.Badania gruntowne przeszła w październiku i źadnych nowych leków.Terapeutka raz w tygodniu  przychodzi.Żadnej presji nie wywieram na niej ,ale ciężko  cokolwiek zrobić.Ma demencję.Narazie nie szkodliwą.A czas gra na niekorzyść, bo jest coraz gorzej.Pożyjem uwidim.Pocieszam się ,że pracę zawsze można zmienić. 

Miłego dnia foremki. 

Na razie mnie to nie wkuwia i trzymam się naczelnego hasła Forumowiczów "Trza być elastycznym jak guma w majtach, oczywiście w kolorze róż majtkowy...." No łza się kręci na wspomnienie tegoż ulubionego koloru peerelowskich niewymownych. :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...