Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Nie będę się twórczo rozwijać, bo późno już :haha: Ale goście niedawno się rozjechali, chałupkę ogarnęliśmy i pewnie zaraz uderzymy w bety :haha: Chyba jednak najpierw zaległości klepalne poczytam...czyli coście nabroili podczas mojej nieobecności :haha:

Ja nie..:haha:

Byłam na wypadzie....więc grzeczna bylam

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, salazar napisał:

Lucindo, ja w zasadzie mieszkam w De i nie pracuję w typowej opiece, więc zjazdy do Polski na dłużej mnie nie dotyczą, jadę, gdy trzeba, albo gdy mam urlop. Teraz zaplanowane wolne mam dopiero w kwietniu (tydzień), potem znowu w maju (9 dni) itd, a jak będzie, to nie wiem, bo jeśli coś się wydarzy i Rodzice będą mnie potrzebować, to pojadę z dnia na dzień. 

Uspokaja mnie świadomość, że gdyby coś (raz już tak było), to rezerwuję busa przed południem, wieczorem wyjeżdżam i wcześnie rano jestem w Krakowie. 

Mi się też inna robota pojawiła na horyzoncie ..nie jest to typowa opieka...może z czasem...sa pełne składki, numer podatkowy itd..plus...8 godzin dziennie wolne weekendy tyle tylko że trochę będę musiała schematy wypracowane przez ostatnie lata zmienić...dzieci dorosłe, wnusio rośnie...trzeba o kawałku chleba na starość  pomyśleć...no o komfort ze w razie "w" ...wsiadam i jadę albo lecę...

Sprawa o stół oparta wczoraj została..jest dobrze...czekam wprawdzie na rozmowę z obecną rodzina ale ponieważ troszkę ich już poznałam przeczuwalam  że nie lykna  tematu - za bardzo kochają pieniążki ..I jakoś nie mam parcia...chyba to przeżyję :haha:

Jezeli pierwsza opcja wypali startuje od polowy marca do okolo konca maja...mam w czerwcu wesele syna i  mus byc ...nie ma ze to albo tamto

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tamtej strony Odry, z tamtej strony Odry... mówię Wam : Dzień dobry Milusińscy :d:cześć2:

Przybyłam, zobaczyłam, a czy zdobędę, to się okaże. :haha:. Nowe miejsce, nowe wyzwanie, na pierwszy i drugi rzut oka, miejsce, że się tak wyrażę, z potencjałem, aby tfu, tfu nie zapeszyć... rok starsza jestem i chyba coraz bardziej przesądna :szydera:

Pdp samoobsługowa, mobilna, choć popitala z rolatorkiem, wszystko chce robić sama, póki daje radę, a wszystko to w ramach aktywności i kranken gimnastyki razem. Miła, sympatyczna, elegancka starsza pani, do której ponoć zakradają się już epizody demencyjne (info od córki i zmienniczki). Lubi pospać, nie lubi przymusu i generalskich nakazów :d. Cichutko wślizgnęłam się do kuchni, zrobiłam sobie kawę i siedzę u siebie na górze i czekam, aż wstanie, pewnie kole 9.30. 

Miluśkiego dzionka Mordecki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucinda napisał:

Mi się też inna robota pojawiła na horyzoncie ..nie jest to typowa opieka...może z czasem...sa pełne składki, numer podatkowy itd..plus...8 godzin dziennie wolne weekendy tyle tylko że trochę będę musiała schematy wypracowane przez ostatnie lata zmienić...dzieci dorosłe, wnusio rośnie...trzeba o kawałku chleba na starość  pomyśleć...no o komfort ze w razie "w" ...wsiadam i jadę albo lecę...

Sprawa o stół oparta wczoraj została..jest dobrze...czekam wprawdzie na rozmowę z obecną rodzina ale ponieważ troszkę ich już poznałam przeczuwalam  że nie lykna  tematu - za bardzo kochają pieniążki ..I jakoś nie mam parcia...chyba to przeżyję :haha:

Jezeli pierwsza opcja wypali startuje od polowy marca do okolo konca maja...mam w czerwcu wesele syna i  mus byc ...nie ma ze to albo tamto

 

Powodzenia . Ja na razie idę utartą ścieżką, bo dzieci dorosłe, ale mąż na stanie .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minut temu, Afryka napisał:

Z tamtej strony Odry, z tamtej strony Odry... mówię Wam : Dzień dobry Milusińscy :d:cześć2:

Przybyłam, zobaczyłam, a czy zdobędę, to się okaże. :haha:. Nowe miejsce, nowe wyzwanie, na pierwszy i drugi rzut oka, miejsce, że się tak wyrażę, z potencjałem, aby tfu, tfu nie zapeszyć... rok starsza jestem i chyba coraz bardziej przesądna :szydera:

Pdp samoobsługowa, mobilna, choć popitala z rolatorkiem, wszystko chce robić sama, póki daje radę, a wszystko to w ramach aktywności i kranken gimnastyki razem. Miła, sympatyczna, elegancka starsza pani, do której ponoć zakradają się już epizody demencyjne (info od córki i zmienniczki). Lubi pospać, nie lubi przymusu i generalskich nakazów :d. Cichutko wślizgnęłam się do kuchni, zrobiłam sobie kawę i siedzę u siebie na górze i czekam, aż wstanie, pewnie kole 9.30. 

Miluśkiego dzionka Mordecki. 

Powodzenia .

Chociaż ja wolę te mniej samodzielnie . Żeby jeszcze bezdzietne były, albo dzieci w Ameryce . Chociaż żona bratanka mojej długoletniej podopiecznej to przez Skype z Ameryki potrafiła namieszać . Na szczęście chodziło o jej mamusię i inną opiekunkę. 

A ja za tydzień do dooooomu . 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aniao napisał:

Powodzenia . Ja na razie idę utartą ścieżką, bo dzieci dorosłe, ale mąż na stanie .

 

4 minuty temu, aniao napisał:

Powodzenia . Ja na razie idę utartą ścieżką, bo dzieci dorosłe, ale mąż na stanie .

Naście lat temu mój mąż mnie na młodszy bardziej uduchowiony model zamienił...

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lucinda napisał:

 

Naście lat temu mój mąż mnie na młodszy bardziej uduchowiony model zamienił...

 

A mój się kurczowo mnie trzyma . Męska andropauza Cię omija, a ciekawie jest czasami. Chociaż nasza menopauza też daje po garach.  W tym temacie  u nas remis.

Nie było moim zamiarem urażenie Ciebie. Jeżeli tak zrobiłam, to przepraszam. Lecę już na oparach. Tu jest naprawdę super miejsce z jeszcze "lepszą" córką. Bez niej byłyby wczasy.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, aniao napisał:

A mój się kurczowo mnie trzyma . Męska andropauza Cię omija, a ciekawie jest czasami. Chociaż nasza menopauza też daje po garach.  W tym temacie  u nas remis.

Nie było moim zamiarem urażenie Ciebie. Jeżeli tak zrobiłam, to przepraszam. Lecę już na oparach. Tu jest naprawdę super miejsce z jeszcze "lepszą" córką. Bez niej byłyby wczasy.

W życiu...trochę bardziej musisz się postarać...xd...mam całkiem sporo dystansu do siebie samej

Wygląda na to że doświadczenia z męskim hormonami przede mną....

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...