Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień  dobry w Nowym Roku. 

Spacer poranny z piesem zaliczony.W nocy siedział u Pdp pod łóżkiem. W Kolonii fajerwerki i inne petardy całą noc strzelały.Na ulicach pełno śmieci po nocnej zabawie.Za to w lesie cisza,zero ludzi. A4 puściusieńka,żadnego auta .

Pdp(Anita) jeszcze w betach leżakuje.Obstawiam że jeszcze pośpi.

Szczęścia ,pomyślności zdrowia przede wszystkim spełnienia marzeń życzę Wam foremki w Nowym roku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w Nowym Roku :d . Mój Sylwester był baaaardzo udany. Obejrzałam sobie kultowe Dirty Dancing, nastepnie Gorączkę Sobotniej Nocy, oraz  wpadłam  az na 3 imprezy , w Polsacie, w TVN, i TVP :d :d :d. Noworoczny toast wzniosłam wodą naturalnie gazowaną i to nie dlatego, ze tak musiałam, tylko tak chciałam. Od 1 stycznia bowiem, odchudzam się pełną parą, więc jakikolwiek alkohol surowo verboten :d :d  . Tmczasem piję 2 kawę i składam życzenia wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku.new years eve nye GIF

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dodzisława napisał:

Dzien dobry w Nowym Roku :d . Mój Sylwester był baaaardzo udany. Obejrzałam sobie kultowe Dirty Dancing, nastepnie Gorączkę Sobotniej Nocy, oraz  wpadłam  az na 3 imprezy , w Polsacie, w TVN, i TVP :d :d :d. Noworoczny toast wzniosłam wodą naturalnie gazowaną i to nie dlatego, ze tak musiałam, tylko tak chciałam. Od 1 stycznia bowiem, odchudzam się pełną parą, więc jakikolwiek alkohol surowo verboten :d :d  . Tmczasem piję 2 kawę i składam życzenia wszelkiej pomyslnosci w Nowym Roku.new years eve nye GIF

No tośmy (prawie) po jednych pieniądzach :haha: Podobny rytm spędzania Sylwestra przy muzyce lat 60-tych i 50-tych :szydera: Są tylko dwie różnice...miast odwiedzin na wskazanych miejscach podrygiwań, ja udałam się w podróż z konwojem arktycznym w latach 40-tych (dalej się cofnąć nie dało, bo żaden kanał nie oferował rozrywki lat 30-tych i 20-tych XX wieku :haha:) i ani myślę się odchudzać :szydera: A ty się porządnie zastanów nad tak restrykcyjną dietą...wszak tylko piwo tuczy, a pozostałe rodzaje alkoholu mają znikomy wpływ na przypływ...masy ciała :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No tośmy (prawie) po jednych pieniądzach :haha: Podobny rytm spędzania Sylwestra przy muzyce lat 60-tych i 50-tych :szydera: Są tylko dwie różnice...miast odwiedzin na wskazanych miejscach podrygiwań, ja udałam się w podróż z konwojem arktycznym w latach 40-tych (dalej się cofnąć nie dało, bo żaden kanał nie oferował rozrywki lat 30-tych i 20-tych XX wieku :haha:) i ani myślę się odchudzać :szydera: A ty się porządnie zastanów nad tak restrykcyjną dietą...wszak tylko piwo tuczy, a pozostałe rodzaje alkoholu mają znikomy wpływ na przypływ...masy ciała :szydera:

Zgadzam się z teorią alkoholową....czy widziałaś kiedyś grubego alkoholika ? :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@awe59 Zaraz, chwilunia, alkohol to puste kalorie i zatrzymuje metabolizm. Pół litra piwa ma 600, słownie sześcset kalorii, tak jak schabowy, a żeby to spalić, to ho ho ho :d :d :d . O tym, że piwo wspomaga apetyt to ja juz nie wspomnę. :d :d :d . Alkohol verbotem przy odchudzianiu i juz :d :d . Przynajmniej watroba mi za to podziękuje :d :d :d .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Krista napisał:

Szczerze powiedziawszy to mogę nie przyznawać się, że przestapiłam próg w następny rok bo moment ten przespałam. Więcej nie da się zrobić jak zostać w wieku z poprzedniego. Czy się mylę?:d

Mylisz się...a jakże :szydera: Ten noworoczny próg jest pojęciem występującym w wyobraźni....nic nie stoi więc na przeszkodzie, byś sobie ten próg wyimaginowała teraz i spełniła obowiązek świadomie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Dodzisława napisał:

@awe59 Zaraz, chwilunia, alkohol to puste kalorie i zatrzymuje metabolizm. Pół litra piwa ma 600, słownie sześcset kalorii, tak jak schabowy, a żeby to spalić, to ho ho ho :d :d :d . O tym, że piwo wspomaga apetyt to ja juz nie wspomnę. :d :d :d . Alkohol verbotem przy odchudzianiu i juz :d :d . Przynajmniej watroba mi za to podziękuje :d :d :d .

Czytaj ze zrozumieniem...zwłaszcza to, co napisałam wcześniej :trele:  A dodam jeszcze, że czerwone winko jest dobre na serducho, o czym wiedzą nawet dzieci i...Francuzi :haha: Białe winko poprawia trawienie, wódeczka i jej odmiany wszelakie rozgrzewają :haha: Wychodzi na to, że tylko piwko powinnaś odstawić :szydera: A wątroba może zdurnieć, jak odstawisz jej wszystkie przyjemności :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Mirelka1965 napisał:

No...ja nie jestem alkoholikiem i jestem gruba, tfu...korpulentna :szydera: Może więc czas zacząć łykać to i owo? :haha:

Jeżuuuu...dobrze , że śniadanie zjadłam . Wy tu o odchudzaniu a mi się zapomniało , że od dzisiaj miałam zacząć . Nic ...zacznę od jutra .....może xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeżuuuu...dobrze , że śniadanie zjadłam . Wy tu o odchudzaniu a mi się zapomniało , że od dzisiaj miałam zacząć . Nic ...zacznę od jutra .....może xd

Nie zaczynaj....puszyści mają lepszy humor niż ci szczupli  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Czytaj ze zrozumieniem...zwłaszcza to, co napisałam wcześniej :trele:  A dodam jeszcze, że czerwone winko jest dobre na serducho, o czym wiedzą nawet dzieci i...Francuzi :haha: Białe winko poprawia trawienie, wódeczka i jej odmiany wszelakie rozgrzewają :haha: Wychodzi na to, że tylko piwko powinnaś odstawić :szydera: A wątroba może zdurnieć, jak odstawisz jej wszystkie przyjemności :haha:

xd zdurnieje na bank jak na bezrobociu będzie. Ja wczoraj zleciłam wątrobie zadanie przetworzenia mixa z ginu, wermuta, tonika, cytryny sporządzonego w słusznej wielkości szejkerze i TYLKO dla niej, bez dzielenia:p:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krista napisał:

xd zdurnieje na bank jak na bezrobociu będzie. Ja wczoraj zleciłam wątrobie zadanie przetworzenia mixa z ginu, wermuta, tonika, cytryny sporządzonego w słusznej wielkości szejkerze i TYLKO dla niej, bez dzielenia:p:d

Dzielna dziewczynka...z tej wątroby :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...