Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Dodzisława napisał:

@aniao Nie masz się czym chwalić :d :d :d . Podopieczną naszej uroczej Fioletki, onegdaj Straż Pożarna zabierała z domu do karetki :d :d :d . Obie my z Fioletką musiałyśmy uzyć pampersów :d :d :d zapobiegawczo :d :d :d . Gwarantuję, że można było PDP podjąc normalną drogą :d :d :d czyli klatką schodową :d :d:d , za to przedstawienie było na całą ulicę :d :d:d .

He.U mnie było lepiej ,bo pogotwie chciało zabrać Pdp( stała naga w styczniu  na balkonie),więc  przyjechała straż pożarna ,bo balkon zatrzasnął się i ktoś  jeszcze  na policję zadzwonił.Był komplet.Opiekunka ,czyli ja byłam wykupić leki w aptece i o niczym nie wiedziałam. ZAWAŁ  kompletny.A ona z tęsknoty  za mną na balkonie hilfe wołała.

Dwa lata temu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Teresadd napisał:

He.U mnie było lepiej ,bo pogotwie chciało zabrać Pdp( stała naga w styczniu  na balkonie),więc  przyjechała straż pożarna ,bo balkon zatrzasnął się i ktoś  jeszcze  na policję zadzwonił.Był komplet.Opiekunka ,czyli ja byłam wykupić leki w aptece i o niczym nie wiedziałam. ZAWAŁ  kompletny.A ona z tęsknoty  za mną na balkonie hilfe wołała.

Dwa lata temu. 

Pamiętam te Twoje cyrki .Wtedy do śmiechu nie było ...raczej xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piesek w ofercie jest fajny, byle tylko zakupoholikiem nie był.

Trafił mi się już raz taki. W drodze powrotnej zawsze zalatwial potrzeby, a było tego grubo. I wtedy naprawdę rąk mi  brakowało.

Fuj. Zakupy i psie kupy to kiepski pomysł na urlop i de:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pamiętam te Twoje cyrki .Wtedy do śmiechu nie było ...raczej xd

Basia..Raczej nie było.Teraz można z dystansem  podejść,ale wtedy nogi się ugieły.Co ja wtedy przeźyłam,to nawet szkoda gadać.(Pdp z ciężką demancją)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałam że jak moja pierwsza pdp na Polizei zadzwoniła bo jej się jakaś włamywaczka,terrorystka,w każdym razie obca osoba do domu zakradła ( ja) ,to to już najgorsze co opiekunkę może spotkać.

A tu widzę, lepsze akcje były.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj nasza Jadwinia zadzwoniła do zmienniczki , która zapowiedziała  swoje przybycie na sobotę wieczór i w związku z powyższym ugadałam Helę , że nie ma sensu , żebym następny dzień ,  niedzielę kiblowała tutaj bezczynnie . Hela wyraziła zgodę , jeszcze tylko z rana zadzwonię do busiarni , czy da radę przyspieszyć mój wyjazd i gitarra . Tutaj nie ma co przekazywać , bo wszystko bez zmian to po kiego grzyba mam siedzieć na doopsku ? Jadzia nawet powiedziała , że piątek wieczór też może być , bo sobota to i tak mój wolny dzień ...ino poranna obróbka , którą może wykonać Hela . No i z rana zaczynam załatwiać konkretny wyjazd ...ten piątek coraz bardziej uśmiecha się do mnie :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzisiaj nasza Jadwinia zadzwoniła do zmienniczki , która zapowiedziała  swoje przybycie na sobotę wieczór i w związku z powyższym ugadałam Helę , że nie ma sensu , żebym następny dzień ,  niedzielę kiblowała tutaj bezczynnie . Hela wyraziła zgodę , jeszcze tylko z rana zadzwonię do busiarni , czy da radę przyspieszyć mój wyjazd i gitarra . Tutaj nie ma co przekazywać , bo wszystko bez zmian to po kiego grzyba mam siedzieć na doopsku ? Jadzia nawet powiedziała , że piątek wieczór też może być , bo sobota to i tak mój wolny dzień ...ino poranna obróbka , którą może wykonać Hela . No i z rana zaczynam załatwiać konkretny wyjazd ...ten piątek coraz bardziej uśmiecha się do mnie :d

I alleluja :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzisiaj nasza Jadwinia zadzwoniła do zmienniczki , która zapowiedziała  swoje przybycie na sobotę wieczór i w związku z powyższym ugadałam Helę , że nie ma sensu , żebym następny dzień ,  niedzielę kiblowała tutaj bezczynnie . Hela wyraziła zgodę , jeszcze tylko z rana zadzwonię do busiarni , czy da radę przyspieszyć mój wyjazd i gitarra . Tutaj nie ma co przekazywać , bo wszystko bez zmian to po kiego grzyba mam siedzieć na doopsku ? Jadzia nawet powiedziała , że piątek wieczór też może być , bo sobota to i tak mój wolny dzień ...ino poranna obróbka , którą może wykonać Hela . No i z rana zaczynam załatwiać konkretny wyjazd ...ten piątek coraz bardziej uśmiecha się do mnie :d

E.To jeszcze 5 dni.O bosze.Zazdraszczam.Żeby te ojrasy tak chciały bez pracy wpadać.:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dodzisława napisał:

@aniao Nie masz się czym chwalić :d :d :d . Podopieczną naszej uroczej Fioletki, onegdaj Straż Pożarna zabierała z domu do karetki :d :d :d . Obie my z Fioletką musiałyśmy uzyć pampersów :d :d :d zapobiegawczo :d :d :d . Gwarantuję, że można było PDP podjąc normalną drogą :d :d :d czyli klatką schodową :d :d:d , za to przedstawienie było na całą ulicę :d :d:d .

 

U mnie nie było spektakularnie, tylko długo.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ostatni dzień 2019 roku :oklaski:

Wczoraj kupiłam sobie wdzianko cudnej urody za cale 9 zł....jak wyjęlam z torby to całą podłogę miałam w brokacie. Uprałam i trochę brokatu zostało.....na wdzianku, natomiast bardzo dużo na podłodze w łazience i nie tylko....:szydera:

Do Siego Roku !!!

pobrane.jpeg

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemawiaro

Melduję się z posterunku

Kawa w kafejce bo bitwa zaraz o lebensmittel się zacznie w edece a ja nie ukrywam że chętnie z rana spacerem się wybrałam...z emerytalnym wozeczkiem:szydera:

Wrobelek z cwirkiem mają dzisiaj selbstbedinung przy sniadaniu..Ale im bardziej piwo na kaca niż tost potrzebny. 

Miłego  dnia 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, awe59 napisał:

Witam w ostatni dzień 2019 roku :oklaski:

Wczoraj kupiłam sobie wdzianko cudnej urody za cale 9 zł....jak wyjęlam z torby to całą podłogę miałam w brokacie. Uprałam i trochę brokatu zostało.....na wdzianku, natomiast bardzo dużo na podłodze w łazience i nie tylko....:szydera:

Do Siego Roku !!!

pobrane.jpeg

No to już bal noworoczny rozpoczelas

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

Toż to szok! Za chwilę Nowy Rok! Niech będzie radosny, niech się zacznie mile i niech Wam przyniesie same dobre chwile. Zdrowia, szczęścia i pieniędzy ( szczęścia przede wszystkim... Ci na Titanicu mieli zdrowie i pieniądze, ale szczęścia nie mieli :haha:). W Nowym Roku niechaj spokój w spraw natłoku się zagości :całus::serce:

I nie byłabym sobą, gdyby :szydera:

 

IMG_20191231_082142.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LACH napisał:

Powiadają, że jeśli chłop pierwszy mówi: dzień dobry, ostatniego dnia roku a i pierwszy wlizie do chałupy pierwszego dnia kolejnego, to fart.
Dzień dobry malowniczym, czerwonym porankiem.
Niech się więc stanie!

U nas też tak mówią...więc dzięki :oklaski: Nawet możesz się do mojej chałupy przykulać :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2::d

Toż to szok! Za chwilę Nowy Rok! Niech będzie radosny, niech się zacznie mile i niech Wam przyniesie same dobre chwile. Zdrowia, szczęścia i pieniędzy ( szczęścia przede wszystkim... Ci na Titanicu mieli zdrowie i pieniądze, ale szczęścia nie mieli :haha:). W Nowym Roku niechaj spokój w spraw natłoku się zagości :całus::serce:

I nie byłabym sobą, gdyby :szydera:

 

IMG_20191231_082142.jpg

Dziękuję......ale zapomniałaś o tych z "Kurska"....zdrowie mieli, forsy trochę mniej, ale szczęścia zabrakło....:tak2: Omijajmy więc morskie klimaty :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...