Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry :d . Za oknem słoneczko, a ja tymczasem za chwilę udaję się do sklepu, zaprowiantować się na sylwestra :d . W napoje wyskokowe tez :d :d :d . Chyba jednak za 36 dni wrócę do domu na chwilę, albowiem gdyż, wczoraj upłynął mi termin badania technicznego pojazdu mego :d :d . No ten miesiąc to moze mogę się spóznic, ale prawie 4 to chyba nie da rady :d :d :d . Miłego dnia prosze Towarzystwa :d :d :d .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoj dzieci, dzieci!   Owszem stuknęła 40 ,ale do zjazdu!  xd Ta prawdziwa już dawno minęła, co nie oznacza że jestem stara. ..bom bogini prawie młoda :p jak jagoda po świntym Morcinie. ..

Daliście się we chruśniak zagonić, pyszny malinowy. :p 

Ale życzenia wszelkiej maści przyjmuję! xd

Buziole, Robaczki! 

xd:haha:

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, beatrix+ napisał:

Łoj

A ja kombinowałem na wszystkie burty jak tylko mogłem, by być oryginalny. Ale pozwól:

@beatrix+

Wszystkiego Najlepszego
I nie panikuj, życie zaczyna się po czterdziestce:

Dla Góralki-Czterdziestki+ z najstarszych polskich gór:szydera::hura::szydera:

Łoj, ze ho!!!

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, beatrix+ napisał:

@LACH xdxd Jesteś Radziu zabity, ale o tak nieustająco Cię koffam! xdxd

Zanim ubijesz @LACH-Radzia to Ty najpierw masz w dziób  . Kurde ...wyrzuty sumienia , że my Ci po ludzku w " Urodzinach " nie życzymy ...że dopomnieć się musiałaś a Ty nas w maliny wpuszczasz ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zanim ubijesz @LACH-Radzia to Ty najpierw masz w dziób  . Kurde ...wyrzuty sumienia , że my Ci po ludzku w " Urodzinach " nie życzymy ...że dopomnieć się musiałaś a Ty nas w maliny wpuszczasz ? :haha:

Nawet i do dzioba Malowana Lala nie dostanie. A już gary wstawiłem, by jutro uroczystym obiadem uraczyć:szydera::szydera: a tu zonk!

 

Screenshot_20191228-172543_Gallery.jpg

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No...jestem już u wróbelka i cwirka...lekko poirytowana poniewazlbowiem.zapomnieli o chlebie dla stulatka..niechciej mnie się zbuntowal ale co zrobić jak trza?? Pojechałam limuzyna Daimler benz:haha:...kupiwszy ostatni bochen..wróciłam zaś do ptaszków ...

Oby...Oby...Oby...Jeszcze tydzień i troszkę...po drodze urodziny seniora świętowanie  beda z familia..

Miłego wieczoru życzę 

Chyba se jakiś melanż zapodam ..kto wychyli kieliszeczek??

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...