Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry!

Leniwej niedzieli wiaro!

Plecy popuscily, to w gardle drapie i kaszle,

Pop tez,

ciekawe kto kogo zaraza?

Dzis mamy bezucha.

Musze przejrzec moje zasoby apteczne i znalezc odpowiednie tabsy.

Tak zeby bylo i na glowy bolenie i kuśki stojenie;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, foczka63 napisał:

Do 31.01:(I co?Zatkało kakało?:):):):)

Gdzie tam zatkało kakało ...nie miało co zatykać , bo ja będę zjeżdżała po dziewięciu tygodniach . Ale wk...nerwa mam ...co miałabym nie mieć . Dzisiaj pomrukiwałam już niczym Etna na Sycylii....na szczęście wytrzymałam ...lawą nie rzygnęłam . Później napiszę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie, Ja chyba jestem za głupia na ten portal:grzmotnąć: Znajduje tylko jakieś stare wpisy z 2018 roku. LiTOŚCI.. Czy tylko ja tu  jestem?????? Nigdzie nic nie znajduje nowego..

Aktywne są Basia i Mirabelka......Czy jesteście teraz w Niemcach????? Jak tak to gdzie???? Jak mogę zapytać.:gra:

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdoberek Ludki :cmok:

Pogoda u nas pod śpiącym psem . Jutro zapowiada się jeszcze gorzej . 

Obudziłam się z postanowieniem , że nic dzisiaj nie robię , pózniej doszłam do wniosku , że jednak cos zrobię , a następnie takie spanie mnie zmogło , że poległam i teraz  jedynie wyskok na zakupy  może podnieść mi ciśnienie . 

Trzymajcie się dzielnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godzin temu, LACH napisał:

Dobry i wreszcie spokojny wieczór.

Wszystko dopięte. Kawka i ciacho w nagrodę. Choinka jeszcze cieplutka. W kuchni roznoszą się zapachy grzybów, kapusty, zaparzonego białego maku, wanilii, wiejskiego oleju rzepakowego, cytryny, kompotu z suszu, cebuli i wszystkiego tego, co można "wcześniej" przygotować.

Czy pracujecie w Święta? :

 @Afryka @aniao @awe59 @BabaJagusia
@Baśka powtarzająca się @Dodzisława @foczka63 @hawana
@lucinda @NNNdanuta @sayonara 52 @Tomas1965
Kogo pominąłem a kogo pomyliłem?

Bo mam dla Was niespodziankę❤.

 

Screenshot_20191221-170609_Gallery.jpg

Śliczna,taka duża i bogata.I kolorowa! A ile miejsca pod nią na prezenty ))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@XXMartaXXX  aktualnie jestem w Niemczech :haha:To nic , że błądzisz ...też błądziłam jak dziecko we mgle ...kręciłam się jak " ono " w przerębli . Pomalutku dojdziesz do wszystkiego ....jako i ja doszłam do wszystkiego ....prawie :haha:

Dziękuje za pocieszenie. W jakiej części Niemiec jesteś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...