Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie przejmuj się ....uny guzik się znają . Skoro krowy mają swoje paszporty to dlaczego karp ma nie mieć ?... Paszport jest ...znaczy się musowo odprawić  :szydera:

On się nigdzie nie wybiera. Paszportu nie dostanie i już . Dzieci i ryby głosu nie mają :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, hawana napisał:

On się nigdzie nie wybiera. Paszportu nie dostanie i już . Dzieci i ryby głosu nie mają :haha:

I bardzo dobrze . Będziesz miała ochotę to se go nawet zakolczykować możesz ...Twój ci on ...Twój . Odpraw gada do zamrażarki i niech czeka , żeby na ciepłą patelnię go wrzucić .....Zostaw kawałek dla mnie ...jeżuuuu...jak ja karpia lubię :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę sobie przy stole ...pauzę mam jeszcze . Jadzia pochrapuje ...szerściuch jak wybył z chaty na miasto rankiem ...tak nie ma dziada do tej pory . Siedzę i rozmyślam nad swoim marnym losem . Nie tam , żeby tak bardzo chłopa mi się chciało , ale se myślę ....niektore babska paskudne jak siedem grzechów głównych mają chłopów ślubnych w domu ...na boku , na robotach jeszcze jakiegoś podręcznego absztyfikanta ...a ja kuźwa nic ...posucha . Żeby jakiś rycerz ...chociażby herbu Zakuta Pała trafił się człowiekowi ( no ...człowiek to ja ! ) a tu nic ....a nic . Jak to mówią ...mógłby być o jednym oku ...byle tego roku !  ....Tak mnie wzięło na sentymenty ...jakoś . Urodna nie jestem , ale aż taka ostatnia paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego to kurde też nie ....i nic ...pusto ...głucho . Chyba się pochlastam :smutek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

@Baśka powtarzająca się https://www.facebook.com/groups/414817065607251/

Już Ci kiedyś pisałam.Nic nie kosztuje,zawsze się wycofać można ,ale jak nie spróbujesz ,to sie nie przekonasz.

com/groups ....to jakiś gruppensex , czy coo ? :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Siedzę sobie przy stole ...pauzę mam jeszcze . Jadzia pochrapuje ...szerściuch jak wybył z chaty na miasto rankiem ...tak nie ma dziada do tej pory . Siedzę i rozmyślam nad swoim marnym losem . Nie tam , żeby tak bardzo chłopa mi się chciało , ale se myślę ....niektore babska paskudne jak siedem grzechów głównych mają chłopów ślubnych w domu ...na boku , na robotach jeszcze jakiegoś podręcznego absztyfikanta ...a ja kuźwa nic ...posucha . Żeby jakiś rycerz ...chociażby herbu Zakuta Pała trafił się człowiekowi ( no ...człowiek to ja ! ) a tu nic ....a nic . Jak to mówią ...mógłby być o jednym oku ...byle tego roku !  ....Tak mnie wzięło na sentymenty ...jakoś . Urodna nie jestem , ale aż taka ostatnia paskuda z Zalewu Zegrzyńskiego to kurde też nie ....i nic ...pusto ...głucho . Chyba się pochlastam :smutek:

A Tobie co? Święty spokój się znudził?:szydera: Gdybym była sama to siedziałabym sobie teraz i nie przejmowała się świętami.A tak siedzę ale trochę z poczuciem winy.Jest różnica? Jest!:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :),

torby na mnie warczą, stoja dwie na środku pokoju i warczą, nie cierpię się pakować, buuu... No i chyba muszę jeszcze raz wszystko przejrzeć, bo kolanem dopychać nie mogę, 3/4 zawartości to słodycze, masakra :(

Życzę spokojnego wieczoru :)!

 

 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

@salazar Z moimi się chyba widziały,ha ha ha .Warczą podobnie:)Lubię się rozpakowywać ,ale pakować niekoniecznie:(

Pewnie tak, choć jeżdżą w różnych kierunkach ;).

Rozpakowywać się tez nie lubię, teraz koty mnie motywują, bo siadają na torbach lub usiłują dostać się do środka, a kot w torbie lub szafie to bardzo mało zabawne zdarzenie :d.

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdzie to napisać, czy w dowcipach czy w poskarżyjkach. 

Wczoraj wrócił ze szpitala Karl. Wieczorem i 21-wszej a już o 1;30 w nocy zjawiła się straż pożarna i policja. Był zły że nikt się nim nie zajmuje więc stłukł szybkę i włączył alarm pożarowy. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem gdzie to napisać, czy w dowcipach czy w poskarżyjkach. 

Wczoraj wrócił ze szpitala Karl. Wieczorem i 21-wszej a już o 1;30 w nocy zjawiła się straż pożarna i policja. Był zły że nikt się nim nie zajmuje więc stłukł szybkę i włączył alarm pożarowy. :szydera:

Atrakcji ci nie brakuje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem gdzie to napisać, czy w dowcipach czy w poskarżyjkach. 

Wczoraj wrócił ze szpitala Karl. Wieczorem i 21-wszej a już o 1;30 w nocy zjawiła się straż pożarna i policja. Był zły że nikt się nim nie zajmuje więc stłukł szybkę i włączył alarm pożarowy. :szydera:

Kreatywny ,zapewnił rozrywkę nie tylko sobie:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.e04a3b3e638504600ff3c6a112c23f55.png Dotarłam :oklaski: Ale ledwo...ledwo :haha: Dopiero zaczęłam urlop, a już jestem zmęczona :haha: Bieganina po lekarzach Mamusi, codzienne, świąteczne zakupy po kawałku...o prawie trzygodzinnej wizycie u kosmetyczki na doklejanie rzęs nie wspomnę, dają mi do wiwatu :haha: Zaczynają mi zanikać odgnioty....masakra :szydera:  A jeszcze czeka mnie latanie po urzędach :sos:  Nic to....czas było przywyknąć :haha: Tak więc, w tym nawale zajęć, miłego dzionka życzę wam i sobie :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Mirelka1965 napisał:

image.png.e04a3b3e638504600ff3c6a112c23f55.png Dotarłam :oklaski: Ale ledwo...ledwo :haha: Dopiero zaczęłam urlop, a już jestem zmęczona :haha: Bieganina po lekarzach Mamusi, codzienne, świąteczne zakupy po kawałku...o prawie trzygodzinnej wizycie u kosmetyczki na doklejanie rzęs nie wspomnę, dają mi do wiwatu :haha: Zaczynają mi zanikać odgnioty....masakra :szydera:  A jeszcze czeka mnie latanie po urzędach :sos:  Nic to....czas było przywyknąć :haha: Tak więc, w tym nawale zajęć, miłego dzionka życzę wam i sobie :oklaski:

Tylko pilnuj , żeby Ci te rzęski dobrze dosztukowali ...psia kostka ...źle by było , jakby podczas wspólnej , rodzinnej wieczerzy Twoje rzęski pływały w jakimś barszczu czerwonym , czy innej grzybowej ....przyjemne by to nie było :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tylko pilnuj , żeby Ci te rzęski dobrze dosztukowali ...psia kostka ...źle by było , jakby podczas wspólnej , rodzinnej wieczerzy Twoje rzęski pływały w jakimś barszczu czerwonym , czy innej grzybowej ....przyjemne by to nie było :szydera:

Nie bój żaby...siteczko podwieszę pod oczęta :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...