Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lucinda napisał:

A Ty przypadkiem nie masz urlopu i spać powinnaś jeszcze?:ostrzegam:

Powinnam...to dobre słowo :szydera: Ale fotelik wołał mnie noc całą :haha: I hoboczek przywoływał też :szydera: A i przygotowany, napięty plan zajęć na dzisiaj poderwał moje ciałko bez mojej zgody :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No....właśnie na takie farbowanko się szykuję...i może w jakąś srebrną norkę się zamienię? :haha:

Zamień się i ....po kłopotach , po  widocznych odrostach będzie . Moje ( za młodu ....ehhh :smutek:) były bardzo ciemne wpadające w czerń ...po mamie takie miałam . Później , kiedy nadszedł czas przymuszonego farbowania to różniste były - ciemne brązy , bordo , oberżyna , rude , czerwienie i we wszystkich dobrze mi było , dobrze się czułam ... do czasu jak włosy zaczęły odrastać :szydera: Jednak jasne to jest to , co misie lubią najbardziej . Nakładałam farbę na krótko przed przyjazdem na adres ...minęło już sześć tygodni ...i w lusterku widzę odrosty ...no , bo kilkanaście czarnych , własnych , naturalnych mi jeszcze zostało , ale z daleka nie rzuca się w oczy ...i gitarra :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamień się i ....po kłopotach , po  widocznych odrostach będzie . Moje ( za młodu ....ehhh :smutek:) były bardzo ciemne wpadające w czerń ...po mamie takie miałam . Później , kiedy nadszedł czas przymuszonego farbowania to różniste były - ciemne brązy , bordo , oberżyna , rude , czerwienie i we wszystkich dobrze mi było , dobrze się czułam ... do czasu jak włosy zaczęły odrastać :szydera: Jednak jasne to jest to , co misie lubią najbardziej . Nakładałam farbę na krótko przed przyjazdem na adres ...minęło już sześć tygodni ...i w lusterku widzę odrosty ...no , bo kilkanaście czarnych , własnych , naturalnych mi jeszcze zostało , ale z daleka nie rzuca się w oczy ...i gitarra :haha:

Masz balejaz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zamień się i ....po kłopotach , po  widocznych odrostach będzie . Moje ( za młodu ....ehhh :smutek:) były bardzo ciemne wpadające w czerń ...po mamie takie miałam . Później , kiedy nadszedł czas przymuszonego farbowania to różniste były - ciemne brązy , bordo , oberżyna , rude , czerwienie i we wszystkich dobrze mi było , dobrze się czułam ... do czasu jak włosy zaczęły odrastać :szydera: Jednak jasne to jest to , co misie lubią najbardziej . Nakładałam farbę na krótko przed przyjazdem na adres ...minęło już sześć tygodni ...i w lusterku widzę odrosty ...no , bo kilkanaście czarnych , własnych , naturalnych mi jeszcze zostało , ale z daleka nie rzuca się w oczy ...i gitarra :haha:

Misie lubią blond, ale...no właśnie...moje kłaczki niekoniecznie :haha: I jaki kolor by na nich nie był, to i tak odrosty (te mendy paskudne) wracają :haha: Ale wydam im walkę na śmierć i życie...na dniach, czyli jak Córcia przybędzie i zajmie się mamusinymi, rzadkimi skarbami :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal na kablu...I nadal z doopnym internetem. 

Zbliża się mój półmetek. Jeśli mnie nie będą chcieć następnym razem, płakać nie będę. Choć praca popoludniami jest dla mnie wygodą,  to życie bez dobrego Internetu już nie. 

Ania ciągle narzeka na swoje sztele,  ja mam dopiero moje  3 miejsce i w zasadzie najlepsze...prawie pod każdym względem. 

Prawie. Oj,  jakaś maruda się robię...chyba tęsknię za mężem. I to rodzonym. 

Miłego! I trzymajcie kciuki,  żebym nie sfiksowała bez okna na świat...

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo :szydera:

W gownie porzezbilam...wyszedł...klops w sosie...miałam hoffnung że na jutro styknie bo dla nich 100gram mięsa to za duuuuuzo:haha:...I.na hoffnungu poprzestane...zostało jeno parę bio...kartofelkow 

Wylizali talerze tak że zmywarka mogłaby na bezrobocie pójść 

Wrobelek ogarnięty ja oczywiście zgodnie ze zwyczajem wzięłam kąpiel razem z babka...dluuugo wiązała troczki przy poduszce pod głowę.. nie nazwę tego węzła..pewnie możnaby  opatentowac :szydera:

Idę legnac...

Do na potem

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...