Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Trochę za długo spałam ...lubię obudzić się przed dzwonkiem budzika  ,niestety , dziś nie było mi to dane i ta wrednota wezwała mnie do powstania z wyrka ....Na dworze deszcz leje jak z cebra ...trudno , będę sztachała się dymkiem stojąc pod parasolką ....dam radę , wprawę mam , że hooooo ! :szydera:

Wszystkim życzę bogatego Mikołaja ...ja nie spodziewam się prezentów ...niegrzeczna byłam , ale tylko w myślach ...grzeszne trochę bywały :haha:

Miłego dnia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry,

Dziś mam do załatwienia ważną sprawę urzędową. Jesli wszystko pojdzie po mojej myśli to potraktuję to jako prezent od Św. Mikołaja :oklaski:

I nie jestem szalona....choineczka stoi w pełnej krasie...a po Świętach buch do torby foliowej i do piwnicy...:oklaski:

Część dekoracji świątecznych też już wisi....:oklaski: okna umyję jak się cieplej zrobi.

Milego dnia i Mikołaja z dużym worem życzę :d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

Trzeba sobie ułatwiać życie na starość....:szydera: pogadamy jak będziesz w moim wieku...:szydera:

Spróbuj taką dwumetrową w te i z powrotem ubraną targać .....ady @violka tylko takie choinki ubiera . Ty wiesz , że takie maluchne choineczki jak Twoja , jej " córeczka " na jeden gryz by miała ? ...To duży pios ...taki pios musi mieć dużą zabawkę  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Spróbuj taką dwumetrową w te i z powrotem ubraną targać .....ady @violka tylko takie choinki ubiera . Ty wiesz , że takie maluchne choineczki jak Twoja , jej " córeczka " na jeden gryz by miała ? ...To duży pios ...taki pios musi mieć dużą zabawkę  :szydera:

No własnie....jak były duże choinki to kot wlazł na czubek a psy podgryzały bombki na dole. Tłumaczę córce żeby zrezygnowała juź z dużych choinek ale ona uparta jak @violka....ma być duża, żywa i pachniąca. A później ją rozbierz....qźwa....igly lecą i wywal tego drapaka....bajzel w domu i przed domem. Niech se robią co chcą...ja mam malutką, sztuczną i tak już będzie na wieki wieków amen....i żadnego ubierania i rozbierania.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, awe59 napisał:

No własnie....jak były duże choinki to kot wlazł na czubek a psy podgryzały bombki na dole. Tłumaczę córce żeby zrezygnowała juź z dużych choinek ale ona uparta jak @violka....ma być duża, żywa i pachniąca. A później ją rozbierz....qźwa....igly lecą i wywal tego drapaka....bajzel w domu i przed domem. Niech se robią co chcą...ja mam malutką, sztuczną i tak już będzie na wieki wieków amen....i żadnego ubierania i rozbierania.

Na szczęście tej choinki i jej właścicieli ....to tylko jamniki . Spróbowaliby przy dogach albo innych dobermanach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry slonecznie i mrozno!

Minus 3:kopara::kopara:

Ale u nas na rubiezach normalka,

dobrze,ze w jakis Suwalkach nie mieszkam.

Tam jest zawsze najzimniej.

 

 

Lenia mam okropnego.

Pracujacym przypominam,ze to JUZ piatek!

Pogody ducha.

 

W mojej rodzinie nie ma tradycji Mikolaja.

Ale wnuczkom trza cos podarowac, bo one juz w innych stronach wychowane i tradycja jest.

Tylko co?

Zrzut z DE caly rozdalam, teraz tylko chyba kasa.

Starsza sie odchudza,wiec slodzycze odpadaja.

Wygrala jakis konkurs i ma karnet na silownie z osobistym trenerem na rok.

Wiec poci sie i cwiczy, slodycze poszly w kat.

Mysle,ze takim podlotkom ,kaska zawsze sie przyda na jakies śminki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby mam sztuczną choinkę ale i tak ostatnio kupujemy prawdziwą. Jakoś tak przyjemniej w domu. No u nie grozi że zaczną się że mnie śmiać że tak długo trzymam choinkę że niedługo zawieszę na niej jajeczka wielkanocne. :szydera:

Do ubierania choinki to jeszcze są chętni ale do rozbierania nie ma nikogo. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Niby mam sztuczną choinkę ale i tak ostatnio kupujemy prawdziwą. Jakoś tak przyjemniej w domu. No u nie grozi że zaczną się że mnie śmiać że tak długo trzymam choinkę że niedługo zawieszę na niej jajeczka wielkanocne. :szydera:

Do ubierania choinki to jeszcze są chętni ale do rozbierania nie ma nikogo. :haha:

Eeeee tam...ja mam frajdę z ubierania ...i z rozbierania też...nie tylko choinki :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dolinach próba chóru ....panie przygotowują się na jakieś , ichnie jasełka ...czy coś . Na razie słyszę plumkającą na pianinie Helę i próbujące sześć pań ....na sześć głosów :haha:Oczywiście Jadwinia została zwieziona na doliny , bo bez niej spotkania w gronie tracą sens i urok . Może jak będzie miała szczęście to pieśniary dopuszczą ją do głosu i poopowiada im o pobycie w szpitalu ...guzie w piersi , którego ja jej odkryłam ,że o bardziej branżowych tematach przed obiadem nie wspomnę   ...Jak na tę chwilę to cieniutko widzę to dopuszczenie jej do głosu ...plumkają i pieją ...aż w uszach piszczy :szydera:,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marta B napisał:

Adwentowe śpiewy to się nazywa,tu też się odbędą na szczęście nie u nas a u sąsiadki.

Miłego dnia wszystkim.Mikołaj już był?

Na szczęście zakończyły ....śpiewnie :haha:Tak pięknie piały , że nawet  pies grzecznie u mnie na górce siedział ....chociaż kocich misek nie uzupełniałam . W nagrodę na koniec kawałek kiełbasy mu zapodałam ....niech ma ....Noo...Jadziutka po pauzie obdzwoni wszystkie psiapsiółki ...opowie jak cudnie było ...no i oczywiście , że najpiękniej śpiewała Hela ...tamte pozostałe tak sobie . Tyle jej ,,,niech się kobitka pochwali :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d Dzis Mikołaj zesle mi fuspflegferkę. Nie do mnie, do podopiecznej rzecz jasna :d , ktora codziennie futruje adwentową czekoladę z kalendarza adwentowego. Krolowa szteli twierdzi, że fuspflegerka robi fuszerę i się opiernicza rowno, oraz zwyczajnie oszukuje na robocie, a potem krolowa musi poprawiać. Mam zatem zamiar przyjrzeć jej się dzisiaj, co tez będzie wyczyniać. Ot, taki uberaschung od sw. Mikołaja :d . Miłego dnia dla wsiech

 

image.png.fa3cf85b23e8e1790f894730f7b19c26.png

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...